„The Voice Senior”. Dwóch nowych trenerów. Maryla Rodowicz za Izabelę Trojanowską, a kto za Piaska? To najmłodszy trener w historii show

The Voice 3 - kto trenerem?

The Voice 3 - kto trenerem?

The Voice Senior 3 wraca z nowymi trenerami. Ujawniono, kto zastąpi Andrzeja Piasecznego i Izabelę Trojanowską. Jakie gwiazdy dołączyły do Alicji Majewskiej i Witolda Paszta?

The Voice Senior to program, który na antenie TVP2 zadebiutował w 2019 roku. Od tego momentu widzowie mogą oglądać zmagania osób po 60. roku życia, które mają talent wokalny i chcą się nim podzielić z wielomilionową publicznością oraz trenerami. Pewne jest, że w trzecim sezonie skład gwiazd, które będą czuwać nad występami uczestników, zmieni się.

Trenerem nadchodzącej edycji nie będzie Andrzej Piaseczny, który z programem był związany od początku. To jednak nie jest niespodzianką. Piosenkarz w jednym wywiadzie, którego udzielił krótko po tym, jak przyznał się do swojej orientacji, stwierdził, że nie widzi szans, by jego przygoda z show TVP mogła być kontynuowana:

Nie sądzę, żebym pozostał w jury The Voice Senior. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy – mówił w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Wiadomo też, że w nowej edycji nie pojawi się Izabela Trojanowska.

The Voice Senior 3: nowi trenerzy. Kto za Piasecznego i Trojanowską?

Nagrania do trzeciej serii The Voice Senior ruszyły. Mnóstwo utalentowanych wokalistów walczy o szansę wzięcia udziału w programie. O tym decydują trenerzy. Wiadomo, że w tej roli zadebiutują dwie nowe osoby.  Pierwszą z nich jest królowa polskiej sceny Maryla Rodowicz, o czym plotkowano od dawna.

Do programu dołączył też właściciel najbardziej charakterystycznego głosu w Polsce — Piotr Cugowski. Muzyk w tym roku będzie świętować 42. urodziny. Jest więc najmłodszym trenerem w historii polskiego The Voice Senior. Wśród trenerów ponownie znajdzie się Alicja Majewskaktóra w tej roli wystąpi po raz trzeci. Nie zabraknie też Witolda Paszta, który dołączył do programu w ubiegłym sezonie. Program poprowadzą Rafał Brzozowski i Marta Manowska.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, format będzie się składać z tzw. Przesłuchań w ciemno, odcinka półfinałowego, a także finału, w którym główną rolę odegrają widzowie. To oni w głosowaniu SMS zdecydują, kto zwycięży. Do tej pory udało się to Siostrom Szydłowskim, które wygrały pierwszą edycję, a także Barbarze Parzeczewskiej, która okazała się bezkonkurencyjna w poprzednim sezonie.

O tym, kto dołączy do wspomnianych pań, przekonamy się już za jakiś czas.


The Voice Senior 3 - prowadzący

The Voice Senior 3 - prowadzący

The Voice Senior 3 - nowy skład trenerski

The Voice Senior 3 - nowy skład trenerski

Barbara Parzeczewska wygrała The Voice Senior

Barbara Parzeczewska wygrała The Voice Senior

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×