Andrzej Piaseczny już wie, kto stoi za jego zwolnieniem z TVP. Mocne słowa wokalisty

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny w nowym wywiadzie wypowiedział się na temat zakończenie współpracy z Telewizją Polską. Już wie, kto stoi za jego zwolnieniem. Nie przebierał w słowach.

Andrzej Piaseczny pierwsze kroki na scenie stawiał z zespołem Mafia. Od 1998 roku koncentruje się na występach solowych. Wydał dziesięć albumów studyjnych — na każdym znajdują się piosenki, które pokochali słuchacze.

Muzyk przez lata obecności na scenie zgromadził wokół siebie mnóstwo fanów. Nie tylko przychodzą na jego koncerty, ale także obserwują programy, w których się pojawia. Artysta był kapitanem jednej z drużyn w programie Bitwa na głosy i trenerem w kilku edycjach The Voice of Poland i The Voice Senior. 

Andrzej Piaseczny już wie, kto stoi za jego zwolnieniem z TVP

Andrzej Piaseczny przy okazji promocji najnowszej płyty zdobył się na słowa, które odbiły się szerokim echem w mediach. Przyznał, że jest gejem. Od tego momentu co jakiś czas zaczął udzielać wywiadów. W rozmowie z Gazetą Wyborczą wypowiedział się o swojej przyszłości w TVP. Podkreślił, że nie sądzi, by pojawił się jeszcze we wspomnianej telewizji:

Nie sądzę, żebym pozostał w jury The Voice Senior. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy – mówił w wywiadzie.

Piasek temat zwolnienia z Telewizji Polskiej skomentował też w Dużym Formacie. Powiedział, że jego zdaniem sporą rolę odegrał w tym prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński:

 Podobno do telewizji zadzwonił sam „towarzysz Winnicki”, jak żartobliwie nazywamy ze znajomymi prezesa Kaczyńskiego — rzecz wzięta z kultowego serialu „Alternatywy 4”, pasuje idealnie — powiedział, żeby mnie zdjęli ze wszystkich anten TVP.

Piosenkarz dodał, że niektórzy dziennikarze związani z mediami publicznymi, mają zakaz rozmawiania z nim:

Nie boję się wycięcia z mediów publicznych. Przyjdzie zaraz walec, wszystko rozjedzie, zaczniemy od początku.

Wspomnijmy, że chociaż Andrzej Piaseczny jesienią nie zagości w Telewizji Polskiej, nie znika z ekranu. Będzie jurorem najnowszej edycji Tańca z gwiazdami.


Andrzej Piaseczny - SuperHit Festiwal 2021

Andrzej Piaseczny - SuperHit Festiwal 2021

16. Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Andrzej Piaseczny

16. Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny w programie Moniki Olejnik

Andrzej Piaseczny w programie Moniki Olejnik

Komentarze

 • muwka pisze:

  smiech na sali, zwolnili go bo sie zachowywal tak a nie inaczej, a stacja musi dbac o wizerunek, to naturalne

 • Gość pisze:

  Bardzo bym chciala by walec,to wszystko rozjechal ,oby jak najszybciej.

 • Lila pisze:

  Nie byłoby zwolnienia……gdyby na urodzinach nie było zazdrosnego ,, przyjaciela ,,

 • Gość pisze:

  Jak to gryzie rękę , która go karmi ? co to Korea północna?
  Facet pracuje i zarabia i może żyć jak mu się podoba , jeżeli nikomu nie robi krzywdy
  on nie ma sie z czego tłumaczyć żadnemu z tych pseudo polityków

 • Gość pisze:

  Milczał kilkadziesiąt lat o swojej orientacji, jak się rogadał , to przestać nie może

 • Gość pisze:

  No nie powinien ujawniać co w nim drżenie to był błąd choć te wyznanie nie polepszyło jego ego Życzę mu wszystkiego dobrego każdy ma prawo żyć jak chce

 • GośćAlicja pisze:

  Panie Andrzeju cenię Pana jako artystę. Niestety swoim zachowaniem na urodzinach sam się Pan wystawił do ,, odstrzału,,. Jak Pana znam domyślam się, że wyciągnie Pan właściwe wnioski z tej lekcji. Nie ślepą pokorą ale sztuką dyplomacji Panie Andrzeju.
  Tego Panu życzę

 • Gość pisze:

  brawo panie Andrzeju za prawdziwy komentarz , większość ludzi boi się powiedzieć swoje zdanie z obawy o zwolnienie!
  Rozumiem ich , ale jakaś rewolucja w kraju bardzo by się przydała ! Ten rząd robi co chce , wszystko chce mieć pod kontrola , a ten mały, zakompleksiony co stoi na czele najgorszy obłudnik jest !!!!

 • Ann pisze:

  „podobno” słowo klucz

 • Gość pisze:

  Głupi twierdzą, że jeśli się krytykuje tvp, to się kocha tvn. Jedno jest pewne, tvp bardzo przypomina telewizję z czasów komunizmu/socjalizmu.

 • Gość Dana pisze:

  P. Andrzej to ceniony czlowiek.cala reszta to jego sprawa. Swinstwo mu zrobili i tyle. Ja go bsrdzo lubie i wielu wypowiedziach i ocenach oraz sympatia do ludzi jest niezastapiony

 • Gość pisze:

  Jeśli ktoś tak jak pani woli TVN- g….no prawda całą dobę to już jego problem ale twierdzenie , że ktoś kto ogląda inne media niż on jest głupszy i mniej świadomy to już jest zwyczajne zarozumialstwo i brak kultury .

 • Gość pisze:

  Kto sieje wiatr, zbiera burzę. Tyle w temacie. Kłania się imprezka u nergala, osiem gwiazdek i pozamiatane. Biedaczek!

 • Gość pisze:

  Jak się gryzie rękę, która go karmi to tak się dzieje. A swoją drogą nie ma ludzi niezastąpionych, może przyjdzie ktoś bardziej kompetentny od niego
  Niektórzy uwlaszczyli się na ciepłych posadkach, i chcieliby dozgonnie tam siedzieć. Niech Wyborcza mu coś zaproponuje, skoro tam poszedł się wyżalić. Żałosny typ.

 • Gocha pisze:

  Polacy z natury głupi nie są, tylko problem w tym, że dla 70% Polaków jedynym źródłem informacji o kraju i polityce jest tvpis, a te same kłamstwa powtarzane kilka razy stają się faktami. A w tvpis jest szczucie na przeciwników pislandu przez 24 godziny na dobę. Więc jak taki statystyczny Polak ma być mądry i świadomy, tego co się dzieje?! Nie ma szans!

 • Gość pisze:

  Taki lajf teź nie lubie komuchów ale jest ich 50% z drugiej strony demokratów teź nie chociaz jest ich 50% same złodzieje przyjdzie walec i rozjedzie wszystko pieknie powiedziane ale jak mawia klasyk najbogatsi szwedzi zawsze po pracy igrzyskach wojnie zośtają wspomnienia i maskotka za 6€ ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Problem w tym, że żadnego walca nie będzie, by to i owo rozjechał, bo Polacy to sprzedajne świnie bez honoru.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×