„The Voice Senior”. Nie tylko Andrzej Piaseczny żegna się z jury. Do obsady dołączą dwie gwiazdy. Jedną z nich jest Maryla

The Voice Senior: Andrzej Piaseczny

The Voice Senior: Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny nie pojawi się w kolejnej edycji The Voice Senior. O tym jest przekonany jeden z tabloidów, który podaje, że nie on jedyny pożegna się z programem. Do obsady dołączą dwie gwiazdy.

Andrzej Piaseczny niedawno wypuścił płytę 50/50, na której śpiewa w duetach ze znanymi muzykami. Przy okazji promocji krążka zdobył się na odważne wyznanie i przyznał się, że jest gejem. Jego coming out przez kilka dni nie schodził z czołówek gazet. Piosenkarz udzielił kilku wywiadów. Rozmawiał m.in. z Moniką Olejnik, której zwierzył się, co było powodem tak odważnej deklaracji:

Wkurzyłem się maksymalnie, kiedy prezydentem na drugą kadencję został człowiek, który używał Niemców, gejów i Żydów w swojej kampanii jako straszak na ludzi mniej wykształconych, być może mniej obytych światowo.

Piosenkarz jest pewny, że nie wystąpi w trzeciej odsłonie The Voice Senior. W rozmowie z Gazetą Wyborczą powiedział, że nie sądzi, by pojawił się w kolejnej edycji:

Nie sądzę, żebym pozostał w jury »The Voice Senior«. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy – mówił w wywiadzie.

Kto zastąpi Andrzeja Piasecznego w The Voice Senior?

Chociaż Telewizja Polska jeszcze nie odniosła się do wypowiedzi Andrzeja Piasecznego, jego przypuszczenia potwierdził Super Express. Tabloid podaje, że TVP szykuje zmiany w składach trenerskich całej serii programów The Voice, których nagrywanie rozpocznie się latem. Jest przekonany, że piosenkarza zastąpi Maryla Rodowicz, która dołączy do znanych koleżanek z branży:

 Stacja chce, by w fotelach jurorskich „Seniora” zasiadły same kobiety. Iza Trojanowska i Alicja Majewska na pewno zostają – podaje informator tabloidu.

To oznaczałoby, że nie tylko Andrzej Piaseczny, ale także Witold Paszt, który był trenerem w drugiej serii, pożegna się z posadą eksperta. Super Express dodaje, że umowy są wciąż negocjowane z artystami. O tym, jaki będzie ich ostateczny wynik, przekonamy się za kilka tygodni.


Andrzej Piaseczny w programie Moniki Olejnik

Andrzej Piaseczny w programie Moniki Olejnik

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - dom

Andrzej Piaseczny - dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×