Teść żali się na Królikowskiego i pokazuje drastyczne zdjęcia ran: „To był napad, który miał na celu mnie zabić”

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Teść Antka Królikowskiego opowiedział o rodzinnej awanturze i strzelaninie. We wtorek rano w tabloidzie ukazał się wywiad z mężczyzną, który wyjaśnił, co zaszło w jego domu. Pod adresem zięcia padły mocne słowa. Pokazał drastyczne zdjęcia.

Antek Królikowski w niedzielne popołudnie postanowił zamieścić w sieci wyjaśnienie dotyczące rodzinnego konfliktu. Opowiedział, co działo się gdy próbował pomóc swojej teściowej dostać się do jej domu w Busku-Zdroju. Obecnie mieszka tam mąż kobiety razem ze swoją nową partnerką. Aktor jak twierdzi w towarzystwie członków rodziny swojej żony i przyjaciół próbował odzyskać rzeczy osobiste należące do pani Małgorzaty. Po całym zajściu, podczas którego padły strzały opublikował serię wyjaśnień i nagrań, na których widać fragmenty całego zajścia.

Emocje jeszcze do końca nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Zaraz pokaże wam tutaj, jak byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju – mówił na Instagramie.

Teść Antka Królikowskiego o rodzinnej awanturze

Antek Królikowski mocno zaangażował się w pomoc swojej teściowej i również wszedł w konflikt z jej mężem. Każda ze stron przedstawia teraz swoją wersję zdarzeń. Ojciec Joanny wydał wczoraj oficjalne oświadczenie, które przesłał do naszej redakcji jego radca prawny. Teraz mężczyzna postanowił udzielić wywiadu. W Fakcie opowiedział, jak przyjazd rodziny wyglądał z jego perspektywy i dlaczego zdecydował się oddać strzał.

Było ich może z piętnastu. Grube karki, a ściągnął ich mój zięć Antek Królikowski. Najpierw siłą próbowali wejść do mojego mieszkania. Dzwoniłem na policję, ale to nic nie dało. Strzał oddałem, aby ich przestraszyć, aby dali mi spokój- zapewnia Dariusz.

Ojciec aktorki nakreśliła także to, jak wyglądają sprawy majątkowe pomiędzy nim a żoną.

Mamy od kilkunastu lat rozdzielność majątkową. Zajmuje część posesji, które jest wyłącznie moją własnością. Żona nie ma tu swoich rzeczy. Pozostałe budynki są częścią wspólną, jest w nich aż 60 pokoi. Tam może mieszkać- wyjaśnia mężczyzna.

Teść Antka Królikowskiego twierdzi także, że rodzina przyszłą do niego z konkretnym zamiarem i gotowym już scenariuszem wydarzeń. Uważa, że to był napad.

Uważam, że to był napad, który miał na celu mnie zabić. Pewnie scenariusz byłby taki, że wypadłem z balkonu, na którym stałem i wzywałem pomocy. Pasowałoby to do tego, co pisał zięć na mój temat. Że mam niby skłonności samobójcze. Broniłem swojego życia, bo uważam, że ich cel był jeden: chcieli mnie zabić- czytamy w Fakcie.

Jak wiadomo, na miejscu zdarzenia pojawiła się policja, która zabezpieczyła broń, z której padł strzał. Jak na razie sprawę rodzinnego konfliktu wyjaśniają śledczy.

Mężczyzna opublikował też w sieci drastyczne zdjęcia, na których pokazał ranę na swojej nodze. Twierdzi, ze rodzina chciała dokończyć dzieła, a fotografie są tak drastyczne, że zostały zablokowane do wyświetlania przez serwis Facebook.

O itu macie do czego doprowadziły córki Joanna ,Aleksandra i moja żona Małgorzata i wraz z Królikowskim chcieli dokończyć dzieła – napisał.

Teść Antka Królikowskiego pokazał ranę na nodze

Teść Antka Królikowskiego pokazał ranę na nodze


Teść Antka Królikowskiego pokazał ranę na nodze

Teść Antka Królikowskiego pokazał ranę na nodze

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niech go kochanka ratuje jak mu się młodej laski zachciało a nie żalić się w internecie na żony i córki gość bez honoru

 • Edyta pisze:

  A czy żona i córki doprowadziły do wypadku nie sam jest sobie winien a teraz szuka sensacji, córka w ciąży a ten jej żyć nie daje, cwany jest kretyn zaczoł się żalić do mediów na żonę córkę i zięcia po ślubie córki tylko dlatego że wzięła ślub z Antkiem który jest osobą znaną i publiczną jakoś przedtem tego nie robił kretyn który chce coś zdziałać na popularności córki i zięcia debil i świnia nie ojciec.

 • Gość pisze:

  Który jest w porządku?

 • Gość pisze:

  Nue jestem za zzdna ze stron konfliktu. Dziwi mnie jedynie wypowiedz p.opozdy, ktory.mowi ze przyszli po zloto, ktore ma na gorze. Z tego wynika, ze nie jest biedny i.mial za co wrocic z madagaskaru do polski. Poza tym spraw w rodzinie nue zalatwia sie w sposob jak w serislu gangsterskim. Ludziecywilizowani udaja sie do sadu i rozstaja sie z klasa.

 • Gość pisze:

  Żenujące…. Obie strony są żałosne….

 • Gość pisze:

  Trzeba wysłuchać obu stron,nie tylko jednej,to że Królikowski zrobił wielkie halo nie znaczy wcale,że to on jest pokrzywdzony!

 • Gość pisze:

  Przecież to zdjęcie które już kiedyś wstawil Opozda gdy złamał nogę i prosil o pomoc bo nie mial kasy na przelot

 • Gość pisze:

  Pan Dariusz O. ma bardzo chorą głowę.

 • Carolina MC pisze:

  To zdjęcia Śmigielskiego z operacji nogi Włodarczyk albo Rosati.

 • GośEwać pisze:

  Nie rozumiem ponoć tam szli skoro już tam nie mieszka . Po co zabrali ze sobą tyle ludzi . Królikowski nie powinien się wtrącac

  • Gość pisze:

   Żona tego pana tam mieszka, jest właścicielką mieszkania, on zmienił zamki i ją wyrzucił jak śmiecia i nielegalnie wprowadził kochankę. Oni, tzn. najbliższa rodzina poszli pomóc właścicielce zabrać swoje rzeczy. Czy to tak ciężko zrozumieć ??? Głowa za ciasna ?

 • Gość pisze:

  Facet powinien być zamknięty w psychiatryku. Przecież patologicznie kłamie i zmyśla. Żal tej Opozdy i Królikowskiego. Co robi właściwie policja? Od czego oni są? Od picia wódki i wystawiania mandatów? Zachowanie policji jest żenujące.

  • Gość pisze:

   Baz wzgledu na to jakim jest gościem, Królikowski z Reszt osób przemocą próbowali się wedrzec na prywatną posesję i do prywatnego mieszkania.
   To jest przestepstwo, nie wspominając już o zrobienie z tego przez Królikowskiego relacji Filmowej i słownej w mediach

  • sąsiad z Buska pisze:

   nie bredż , bo nie znasz.Ja znam , facet jest w porządku !

  • Gość pisze:

   Prawda,absolutnie zgadzam się z pańską opinią, kłamcą i oszust. Wprowadził kochankę do domu ,bydlak,chory człowiek

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×