Ojciec Joanny Opozdy wysłał oświadczenie do naszej redakcji. Przedstawił swoją wersję zdarzeń

Antek Króliowski, Dariusz Opozda

Antek Króliowski, Dariusz Opozda

Antek Królikowski w niedzielne popołudnie opowiedział o awanturze z teściem, podczas której padły strzały. Teraz Dariusz Opozda oficjalnie zabrał głos w sprawie. Przesłał do redakcji Jastrząb Post oświadczenie, w którym opisał całą sytuację ze swojego punktu widzenia.

W minioną sobotę doszło do rodzinnej awantury, którą ze szczegółami przedstawił w social mediach Antek Królikowski. Aktor udał się z matką swojej żony i szwagierką do teścia. Mama Joanny Opozdy próbowała dostać się do mieszkania, w którym mężczyzna zamieszkał razem z kochanką. Tam doszło nie tylko do wymiany zdań i szarpaniny, ale padły także strzały. Broni miał użyć teść aktora, a wystrzelona kula przebiła ścianę nad głową jego drugiej córki.

Po kilku godzinach od medialnych doniesień Królikowski postanowił wyjaśnić, co działo się w Busku-Zdroju. Udostępnił w sieci szereg nagrań i relacji z miejsca zdarzenia. Na filmach słychać krzyki przerażonych uczestników, wystrzał i widać też moment, w którym kula przelatuje przez ścianę.

Ojciec Joanny Opozdy wydał oświadczenie dotyczące strzelaniny

Joanna Opozda rodzinną awanturę i oddanie strzałów przez ojca skomentowała w rozmowie z tabloidem. Aktorka spodziewa się dziecka i przyznaje, że bardzo źle się czuje w związku z sobotnią strzelaniną.

Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie – skomentowała w rozmowie z „Super Expressem”.

Na miejsce podczas rodzinnych przepychanek kilka razy była wzywana policja. Zareagowała także ochrona budynku, która sama wezwała funkcjonariuszy po tym, jak padły strzały. W związku z tym, co się stało, nikt nie został zatrzymany, a broń ojca aktorki zostanie poddana ekspertyzie.

Broń jest zabezpieczona. Oddana będzie do biegłego. Na pewno była to broń czarnoprochowa. Musimy sprawdzić, czy ona nie była przerabiana. Jeżeli była przerabiana i miała cechy broni ostrej/bojowej, na taką broń potrzebne jest pozwolenie.(…) Ale to dopiero po wypowiedzeniu się biegłego. Cały proces jest czasochłonny – przekazał Pudelkowi st. asp. Tomasz Piwowarski.

Teraz głos w sprawie postanowił oficjalnie zabrać Dariusz Opozda. Mężczyzna wydał oficjalne świadczenie, które w jego imieniu do redakcji Jastrząb Post przesłał radca prawny. Według ojca aktorki rodzina przyszła do niego w góry zamierzonym celu.

Już sama analiza nagrań dostępnych w Internecie dowodzi, że to zachowanie uczestników było ukierunkowane na niszczenie mienia pokrzywdzonego. (…) Nikt nie przyjeżdża po rzeczy, używając widocznej na nagraniach przemocy. Pokrzywdzony oponuje twierdzeniom zawartym w publikacjach prasowych oraz portalach społecznościowych – brzmi fragment oświadczenia, które przesłał pełnomocnik do naszej redakcji.

Sprawa, jak widać, szybko nie będzie miała swojego finału, ponieważ każda ze stron przedstawia własną, skrajnie różną wersję wydarzeń. Pozostaje czekać na ustalenia policji.

Całe oświadczenie Dariusza Opozdy możecie przeczytać poniżej.


Dariusz Opozda - oświadczenie

Dariusz Opozda - oświadczenie

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Komentarze

 • Gość24 pisze:

  Jaka jest prawda się niedowiemy. Pewnie każda ze stron coś ma na sumieniu mniej lub bardziej. Pojechać po rzeczy do własnego mieszkania ma w sumie prawo każdy w każdej chwili. Może teraz ma swój kąt i miejsce na zebranie wszystkiego? Tak czy owak oni przyjechali w asyscie policji tak czasem bywa w takich sprawach więc jaka tu siała i wtargnięcie? No i poza tym do mieszkania i taknie weszli tylko na klatkę schodową więc to nie jest własność Pana Opozdy chyba że myśli,że cały blok mu się należy. A wracając do ilości ludzi to też bym sama nawet w asyście policji która w takich sytuacjach jak nic się niedzieję to czeka spokojnie(choć to też trochę bez sensu bo jak widać różnie to bywa i mogli by niezdążyć z pomocą) ale do sedna sprawy z kimś człowiek szybciej ogarnię wszystko i przeniesie rzeczy i trochę mniej strachu mi.o wszystko. A strzelać nie można nigdy do nikogo. Czy ma się pozwolenie na broń czy nie. To jest nie normalne. I to chyba mówi samo przez siebie kto jest bardziej winny. Sam pokazałam teraz że jest bandziorem.

 • Gość pisze:

  Państwowy pogrzeb Pawła Królikowskiego wiele wyjaśnia, a Duda padający przed trumna na kolana to taka wisienka na torcie tej ceremonii.
  Wyobrażacie sobie pisowski rząd na pogrzebie najblizszej i najkochanszej osoby?
  A oni nie tylko sobie wyobrazili, ale duma ich rozpierala.
  Moze dlatego Antek czuje się taki wszechwazny.
  Cos ma z metod Ziobry, tyle że nie robi tego o szóstej rano, ale nagrywa i ciągle straszy pozwami. Obawiam się, że za chwilę zostaną mu tylko opery mydlane u Kurskiego

 • Gość pisze:

  Pan aktor to zainteresowany tymi śliwkami z walutą

 • Gość pisze:

  Nikt normalny , nie uzywa broni w takim wypadku (legalnej czy nie)
  Do tego, facet wie że córka jest w ciąży a ten sobie strzelaninę urządza.
  Skoro taki pokrzywdzony, mógł dzwonić po policję!!
  Bandzior , socjopata.

 • Wiesław pisze:

  Krolikowscy po prostu. Niech wujaszek Rafał teraz odpali ta petardę jakie on odwala numeru . Pozdrawiam żonę Rafcia hehe

 • Rafal pisze:

  Teraz kolej na wujcia Rafała i jego numery. Pozdrawiam żonę hehe

 • Kolega z planu b pisze:

  Królikowski powinien teraz wziąć dobrego prawnika, bo teściu wynajął creme dela creme z ministerstwa premiera, a to już grubo
  Aha, Aśki Opozdy tam nie było tylko jej siostra i matka. Tak więc Antoś do żony wracaj, a teściowej MATKÀ nie nazywaj, bo wiesz…Twoja żyje, a kom dla ciebie będzie po rozwodzie ta awanturnica z Buska? Myśl, boś już nie młody a i ciut po terminie w kwestii kariery..

 • Gośćewka pisze:

  Dlaczego teściowa nie zabrała swoich rzeczy kiedy mąż był na Madagaskarze, był na to czas i sposobnosc .A nie teraz robić aferę i wciągać w to jeszcze ciężarna córkę i zięcia. Pan Opozda miał rację ze przegonil całe towarzystwo.

 • Gość1l pisze:

  To teraz i jego rodzina

 • Gość pisze:

  Komentarze pisze jedna osoba…i sama sobie odpisuje?

 • Gość pisze:

  Antek usuwa wszystkie negatywne komentarze na swoim insta. Wszyscy to patole ale to co wyprawia królik to przegięcie, niech odpowie za to przed sądem!

 • Gość pisze:

  a skąd wiesz????????że rzeczy dla kochanki?????????

 • GośćAnkaaaa pisze:

  Obie strony powinny być pociągnięte do odpowiedzialności, Ci pojechali grandą i wtargnęli na siłę…a tamten za użycie broni…a Królikowski co z niego za mąż i ojciec nienarodzonego dziecka że bierze żonę tuż przed porodem w zadymę i ona po co tam poszła?…..

 • Gość pisze:

  Nie ładnie,,,oj nieładnie panie Antoni.Czy pan nie ma gdzie mieszkać ,,,i ,,,czy pan nie ma własnych spraw. Jeszcze raz powiem ,nie ładnie panie Antoni.

  • Gość pisze:

   Co oznacza „nie ładnie Panie A ntoni”,przecież to rodzina .ta wypowiedź to jakaś totalna bzdura. ,głupota, brak słów. Rodzina powinna się wspierać. Słowa uznania dla Pana Królikowski,

 • GośćAnkaaaa pisze:

  Wszyscy zachowali się poniżej krytyki, a on po co tam poszedł? A ona w ciąży po co tam poszła? Dla sensacji ? Mogła siedzieć w domu na dupie, wszystko po jednych pieniądzach…I ta strona i ta strona….I Królikowscy i jakieś tam Opozdy….

 • GośćAnkaaaa pisze:

  Śmiech na sali…..Jak jest w ciąży to jaką cholerę tam poszła…wszyscy zachowali poniżej krytyki…I jedna strona i druga….

 • Gość pisze:

  Panie Antoni,nieładnie,,,,

 • Gość pisze:

  A dlaczego on nie wydał rzeczy należących do żony? Chciał je dla kochanki?

 • Gość pisze:

  Darek się dorobił majątku z Żona wiec takiego Królika nie powinno to dotyczyć .powodzenia dla państwa O i spokojnego rozwiązania konfliktu

 • Gość pisze:

  Wstyd.Takie wtargnięcia na nie swoją posesje są karalne.Antek po co ci to było!?

  • GośćAnkaaaa pisze:

   A co to jest ” pomóż”?…cytuję…..” kto im miał pomóż ??? ” ….

 • Gość pisze:

  Antek , to nie Twoja sprawa, wiej i omijaj szerokim łukiem. Masz teraz swoją rodzinę i nią się zajmij…. ciężarną żoną, a nie sprawami teściowej i teścia.

 • Mar pisze:

  Aśka i jej rodzina to patologia i dno

 • Ewa pisze:

  Po co Królikowski bierze udział w tym bagnie-?! To są sprawy rodziców tej Opozdy. I nigdy nie wiadomo czyja jest wina! Powinien odciąć się od tej patologii!!!

 • Gość pisze:

  Ale AK wszedł w patologię – współczuję matce

 • Gość pisze:

  Dokladnie. Przyszli z zamiarem siłowowego wtargniecia na posesję. Na to są paragrafy.

 • NIE MÓJ PEJZARZ pisze:

  Po co Antek bierze w tym udział? Jego sprawa?? Niech teściowa z nakazem zabrania rzeczy i pod eskortą policji pojedzoe po swoje mienie. Oświadczenie Antka, który nie jest w sprawie, jest bez sensu. Wlazł na cudzą posesję siłą i czego oczekiwał??? Jego matka ms rację: to nie jest film, to nie jej pejzaż, a Antek zgłupiał. Pójdzie siedzieć a Aśka zostanie ssma z synem.

  • Gość pisze:

   Dokładnie, po co się miesza, to są sprawy jego teściów i niech rozwiązują sami. Po co mieszać dzieci, dorosłe czy nie. Nie dba o swoją rodzinę, spory zostawi stroną zaangażowanym. Bez sensu, nie pchaj palca między drzwi i nie wchodzi się się między rodzinę, nigdy.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×