Ciężarna Joanna Opozda komentuje rodzinny konflikt: „Jestem w bardzo złym stanie”. Oficjalne stanowisko w sprawie zajęła też policja

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda skomentowała rodzinny konflikt. Opowiedziała, jak się czuje po strzelaninie z udziałem jej ojca. Jest też oficjalny komentarz policji z Buska-Zdroju, gdzie doszło do awantury. 

Antek Królikowski i Joanna Opozda od sierpnia są małżeństwem. Aktorska para oczekuje na narodziny swojego pierwszego dziecka. Już niebawem na świat przyjdzie ich syn, który ma otrzymać imię Vincent. Niestety ciąża nie upływa przyszłej mamie w spokoju. Najpierw miała sporo problemów zdrowotnych, o których opowiedziała reporterce Jastrząb Post, a teraz zmaga się z poważnym konfliktem rodzinnym. Wczoraj o strzelaninie z udziałem jej ojca opowiedział w sieci Antek.

Mąż Joasi wyjawił wczorajszego wieczoru to, co działo podczas próby wejścia do mieszkania rodziców aktorki. Jego teść zareagował bardzo nerwowo, a w pewnym momencie wyciągnął broń i oddał strzał do znajdującej się za drzwiami rodziny.

Emocje jeszcze do końca nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Zaraz pokaże wam tutaj, jak byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju – mówił na Instagramie.

Joanna Opozda o rodzinnej awanturze. Jakie jest stanowisko policji?

W niedzielę od samego rana media plotkarskie rozpisywały się o karczemnej awanturze, która miała miejsce w Busku-Zdroju. Dopiero po kilku godzinach Antek zabrał głos w tej sprawie. Wyjaśnił ze szczegółami, co się działo, oraz opublikował serię nagrań, na których widać jak jego teść strzela przez ścianę do członków rodziny.

Do całego zamieszania postanowiła odnieść się też Joanna. Przyszła mama nie ukrywa, że jest przerażona tym, co się wydarzyło i w obecnym stanie nie czuje się najlepiej.

Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie – skomentowała w rozmowie z „Super Expressem”.

Na temat strzelaniny przed mieszkaniem jej rodziców głos zabrała także policja. Jak na razie nikomu nie zostały postawione żadne zarzuty, a funkcjonariusze badają sprawę. Funkcjonariusze byli wzywani na miejsce aż trzy razy.

Mieliśmy trzy interwencje w dzielnicy zdrojowej w Busku-Zdroju. Dotyczyły one konfliktu rodzinnego na tle majątkowym. Ostatnia, trzecia, interwencja zgłoszona przez firmę ochroniarską, dotyczyła tego, że słychać było strzał. Na miejsce pojechali policjanci, którzy zastali broń czarnoprochową, z której najprawdopodobniej oddano strzał – mówi rzecznik tamtejszej policji w rozmowie z „Super Expressem”.

Mundurowi na miejscu zabezpieczyli ślady, a rzecznik tamtejszej komendy nie ma wątpliwości, że doszło do wykroczenia. Broni, z której padł strzał, nie można używać poza strzelnicą.

Będziemy badać także broń, czy była przerabiana, modyfikowana w jakikolwiek sposób. Na taką broń nie trzeba mieć pozwolenia, ale jeśli były jakieś modyfikacje, będziemy wyciągać konsekwencje. Używać tej broni nie można. Oddanie strzału poza strzelnicą jest wykroczeniem. Nie można jej używać w pomieszczeniu – dodaje rzecznik komendy w Busku-Zdroju w rozmowie z tabloidem.

Przypomnijmy, że Antek Królikowski udał się do mieszkania razem ze swoją teściową, szwagierką, oraz matką teścia. Tam chciał pomóc matce Joanny Opozdy odzyskać jej rzeczy po tym, jak ojciec aktorki zajął lokal wraz ze swoją sporo młodszą kochanką.

Trzeba przyznać, że sytuacja jest bardzo poważna, a biorąc pod uwagę to, co opowiedział aktor w swojej relacji, prawdopodobnie nie ma szans na polubowne załatwienie rodzinnego konfliktu.


Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Komentarze

 • Ank pisze:

  Antek nie daj staremu😉

 • Gość pisze:

  Dobre. Nie ważne co, ważne żeby pisali… to jest dopiero promocja… A potem kasa, kasa przyleci tu i ówdzie dla „celebrycików” 😀

 • Gośćcinie pisze:

  Pan Opozda za duzonnaogladal się filmow amerykańskich ha ha jak na dzikim zachodzie

 • Ja pisze:

  P.Malgorzaty jeśli już a rzeczy mają prawo odebrać i nie sądzę żeby chodziło o taką reklamę oczekując na dziecko gdzie trzeba spokoju

 • Gość pisze:

  Chyba nie mozna w Pl tak sobie strzelac do ludzi,nawet jak wchodza do twojego domu.Byly przypadki gdzie uzywajacy broni palnej w obronie wlasnej poszli siedziec.takze pan strzelajacy mial.duzo szczescia ze nie trafil nikogo.

 • Gość pisze:

  To jest również dom małżonki

 • Gość jojoj pisze:

  Piorą swoje brudy publicznie.Wstyd!!!!!

  • GośćGrazyna pisze:

   Żal mi pani Grażyny, mamy Antoniego. Na tyle lat,co oboje znani i dobrzy aktorzy nie afiszolawali sie medialnie, tak syn i synowa,wg mnie kiepskiej maści artyści, posiłkują się tak prywatnymi sprawami, brudami. Pani Joanna jest w ciąży i ciągle wymyśla jakieś preteksty do zaistnienia w sozialmediach. Wstyd!!!!! Pan Pawel patrzy na to wszystko z góry i pewnie lekko Mu nie jest.

 • Gośćg pisze:

  „Prawie doszło do morderstwa.” – serio, z prochówki wycelowanej w sufit? Facet próbował odstraszyć bandę atakująca jego dom, do tego robiaca z tego relacje na żywo. Ten ojciec powinien pozwać Królikowskiego za upublicznienie filmów i jego wizerunku.
  Widać, że Antek z zona dobrali się idealnie, bo to celowe nakręcanie hejtu, filmiki kręcone przez całą rodzinkę, wyglądają na celowe.
  Opozda wali w ojca słowami, Królik wali w jego dom.
  Jaka by tam sytuacja nie byla, to wystarczy nakaz sądowy do wydania rzeczy, a nie proba sforsowania bramy i drzwi do czyjegoś domu.
  Tu oskarżonymi mogą być tylko osoby próbujace wtargnąć do budynku i rozpowszechniające w sieci filmy i oskarzenia.

 • Gość pisze:

  Małżonka i córki, to piękne kobiety. Szczerze im współczuje. !!!!!!

  • Gość pisze:

   No ja wiem. Rysy twarzy nie są tak ważne jak późniejsza praca szarych komórek, które ta twarz rzeźbią na mądra lub mądra inaczej.

  • Gość pisze:

   No ta konkubina to ma rzeczywiście inaczej wyrzezbiona twarz , a co do szarych komórek to mam duży znak zapytania

 • Gość pisze:

  Dlaczego ten Pan Opozda jest na wolności???? To państwo chroni bandziorów…….. niedoszły morderca. To skandal!!!!!

  • Gość pisze:

   Bandziorami, to były osoby próbujące wtargnąć do jego domu. On był u siebie, a jego dom zaatakowały cztery osoby próbujące wtargnąć tam siłowo. Wszystko wyglądało na przygotowana akcje, bo widac jak celowo prowokują Opozde, licząc na to że puszcza mu nerwy i będzie co nagrywać. Może stary jest dupkiem, ale ta reszta nie jest lepsza. Wszyscy siebie warci łącznie z Królikowskim.
   Takie sprawy załatwia się przez sąd, a nie robi serial w mediach, no chyba że liczy na więcej lajkow.

  • Gość pisze:

   ten człowiek powinien zamknięty w z z kładzie psychiatrycznym to jest nie poważne

 • Gość pisze:

  busko mala dziura, policjabci znaja typa i nie chcą mu robć krzywdy

 • Gość pisze:

  Ale to chyba był jest dom tego pana, wiec w czym rzecz, po co była żona tam w ogóle przychodzi, smtek kopie partnerkę tego pana, jak to jest jego własność? Niech to sad ustali

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×