Wiadomo, z jakiej broni strzelał ojciec Joanny Opozdy. Policja przekazała informacje, które nie są optymistyczne dla aktorki

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Wiadomo, z jakiej broni oddał strzały teść Antka Królikowskiego. Policja wyjaśniła, jakie jest dalsze postępowanie w sprawie. Najnowsze doniesienia nie są optymistyczne dla Joanny Opozdy i jej rodziny. 

Antek Królikowski w niedzielne popołudnie potwierdził pojawiające się doniesienia o strzelaninie z udziałem teścia. Aktor udał się do mieszkania w Busku-Zdroju razem ze swoją teściową, siostrą żony, a także matką Dariusza. Tam doszło do rodzinnej awantury.

Doniesienia o tym pojawiły się już rankiem, ale mąż Joanny Opozdy opowiedział o wszystkim dopiero po kilku godzinach, gdy emocje nieco opadły. Opublikował szereg wyjaśnień i nagrań, gdzie można było zobaczyć, co działo się w momencie, gdy matka Opozdy próbowała wejść do domu, który zajął jej mąż ze sporo młodszą kochanką.

Emocje jeszcze do końca nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Zaraz pokaże wam tutaj, jak byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju – mówił na Instagramie.

Wiadomo, z jakiej broni ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny

Na nagraniach, które upublicznił Antek, pojawiło się sporo materiałów, które pokazują kulisy rodzinnego konfliktu. Awantura pomiędzy członkami rodziny Opozdów trwała dosyć długo. W pewnym momencie ojciec aktorki sięgnął po broń i oddał strzał do znajdującej się za ściana rodziny. Kula przeleciała nad głową jego córki.

Mieliśmy trzy interwencje w dzielnicy zdrojowej w Busku-Zdroju. Dotyczyły one konfliktu rodzinnego na tle majątkowym. Ostatnia, trzecia, interwencja zgłoszona przez firmę ochroniarską, dotyczyła tego, że słychać było strzał. Na miejsce pojechali policjanci, którzy zastali broń czarnoprochową, z której najprawdopodobniej oddano strzał – mówi rzecznik tamtejszej policji w rozmowie z „Super Expressem”.

Portal Pudelek również postanowił skontaktować się z policją w Busku i uzyskać więcej informacji na temat broni, której użył teść Antka Królikowskiego. Mundurowi zabrali ją z miejsca zdarzenia i przekazali w ręce biegłego, który ma sprawdzić, czy była ona poddawana przeróbkom.

Broń jest zabezpieczona. Oddana będzie do biegłego. Na pewno była to broń czarnoprochowa. Musimy sprawdzić, czy ona nie była przerabiana. Jeżeli była przerabiana i miała cechy broni ostrej/bojowej, na taką broń potrzebne jest pozwolenie.(…) Ale to dopiero po wypowiedzeniu się biegłego. Cały proces jest czasochłonny – przekazał Pudelkowi st. asp. Tomasz Piwowarski.

Jak zaznaczył funkcjonariusz, proces ten jest czasochłonny, dlatego rodzina Antka długo będzie musiała czekać na jakiekolwiek informacje w sprawie. Policjant wyznał również, że po sobotnich wydarzeniach nikt nie został zatrzymany.

Nikt nie został zatrzymany w związku ze sprawą.

Wiadomo, że kula nie raniła nikogo z rodziny, ale tuż po zdarzeniu siostra Joanny Opozdy trafiła do szpitala, natomiast ciężarna aktorka przyznała, że bardzo źle się czuje. Wygląda na to, że ze względu na ekspertyzę broni sprawa będzie się przedłużać, co nie brzmi optymistycznie.


Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×