Film o Jarosławie Kaczyńskim kolejnym hitem TVP. Niełatwo będzie znaleźć obsadę. Jest już pierwsza odmowa

Jarosław Kaczyński - na jaką ochronę może liczyć?

Jarosław Kaczyński - na jaką ochronę może liczyć?

Telewizja Polska szykuje dla swoich widzów kolejny wielki hit. Po sukcesach poprzednich produkcji biograficznych i dokumentalnych chce przedstawić Polakom życie Jarosława Kaczyńskiego. 

Telewizja Polska jest medium, które ma sporą grupę wiernych widzów. W ostatnim czasie wyspecjalizowała się w serialach i filmach, które mają za zadanie pokazać życie prywatne największych gwiazd. Jednym z największych sukcesów tej stacji był serial, w którym mogliśmy zobaczyć, jak wyglądała codzienność i droga do kariery Anny German. W roli głównej wystąpiła Joanna Moro, która brawurowo wcieliła się w odgrywaną przez siebie postać, a udział w produkcji przyniósł jej ogromną rozpoznawalność i jeszcze większą sympatię widzów.

Kolejnym serialem biograficznym, który cieszył się dużą oglądalnością, były losy pisarki i autorki tekstów – Agnieszki Osieckiej. Format opowiadający jej bujne życie spotkał się z zainteresowaniem wśród widzów. TVP stworzyła także film biograficzny o Krzysztofie Krawczyku. Całe moje życie opowiadało o karierze i prywatności legendy muzyki, i zgromadziło przed ekranami mnóstwo fanów. Teraz nadawca publiczny planuje kolejny wielki hit.

TVP chce nakręcić film o Jarosławie Kaczyńskim

TVP coraz częściej zaskakuje swoich widzów nową ofertą. Stacja ciągle stawia na nowe formaty. Ostatnio wypuściła wiele hitowych programów z udziałem gwiazd i wspomnianych już produkcji biograficznych i dokumentalnych. Okazuje się, że dla swoich widzów przygotowuje prawdopodobnie film o liderze partii PiS i bracie zmarłego tragicznie prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Bohaterem nowego formatu ma zostać Jarosław Kaczyński.

Sprawa wyszła na jaw po tym, jak  Bogdan Borusewicz pokazał na Facebooku maila, którego otrzymał od asystentki Ewy Świecińskiej. Znana pani reżyser jest odpowiedzialna między innymi film Smoleńsk. Reżyserowała też spoty wyborcze Andrzeja Dudy.

Adresat wiadomości został zapytany, czy opowiedziałby przed kamerami o opozycyjnej działalności Jarosława Kaczyńskiego. Odpowiedział jednoznacznie:

Nie mam wiedzy na temat działalności opozycyjnej Jarosława Kaczyńskiego. Poznałem go dopiero w 1988 roku. Współpracował ze mną w Gdańsku tylko Lech Kaczyński – odpisał Borusewicz.

W mailu, który opublikował w sieci Borusewicz, można doczytać także, że film ma już swój tytuł. Produkcja z Jarosławem Kaczyńskim w roli głównej pojawi się na ekranach pod hasłem Człowiek zbuntowany.

Obejrzelibyście film o życiu Jarosława Kaczyńskiego?


Partia Jarosława Kaczyńskiego opatentowała przepis na żonę

Partia Jarosława Kaczyńskiego opatentowała przepis na żonę

Jarosław Kaczyński i Jacek Cieślikowski

Jarosław Kaczyński i Jacek Cieślikowski

Jarosław Kaczyński z ochroną

Jarosław Kaczyński z ochroną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×