The Voice Senior 2: Znamy zwycięzcę! Walka była zacięta do samego końca. Kto wygrał?

The Voice Senior 2 - finał

The Voice Senior 2 - finał

The Voice Senior 2. Kto wygrał? Andrzej Nosowski, Andrzej Pawłowski, Raisa Misztela czy Barbara Parzeczewska?

W progamie The Voice Senior nie brakuje utalentowanych uczestników i historii, które chwytają za serce. Nie tak dawno dorastanie w czasach II wojny światowej wspominała najstarsza w historii The Voice uczestniczka – pani Danuta. Poznaliśmy losy pana Jerzego. Jego wyciskająca łzy opowieść ma rozczulające zakończenie. Także i inni uczestnicy wzruszają, a to wszystko powoduje, że program jest bardzo popularny.

Przypomnijmy, że program okazał się hitem TVP. Muzyczne show z udziałem śpiewających Polaków po 60. szybko zyskało wielką popularność. Każdy z odcinków śledziło średnio ok. 3 miliony widzów. Pierwszy sezon wygrały siostry Szydłowskie, które swoim występem uświetniły finał kolejnej odsłony programu.

W sobotę, 30 stycznia odbył się półfinał drugiej edycji show, to wtedy poznaliśmy skład finału, który odbył się 6 lutego. Zobaczy w nim ośmioro uczestników. Andrzej Piaseczny wybrał: Barbarę Parzeczewska oraz Annę Tchórzewską. 

Alicja Majewska zabrała ze sobą Kazimierza Góreckiego oraz Raisę Misztelę.

Izabela Trojanowska dała szansę na finał Andrzejowi Nosowskiemu i Andrzejowi Szpakowi.

Sporo emocji wśród widzów wywołała decyzja Witolda Paszta, który do dalszego etapu programu zaprosił Andrzeja Pawłowskiego i Ewę Olszewską. Fani programu stawiali raczej na Alicję Mieszało, która była ich faworytką.

Jak poradzili sobie w finale? Kto wygrał?

The Voice Senior 2: Barbara Parzyczewska wygrała program

Finał The Voice Senior 2, rozpoczął występ jurorów. Wykonali fragmenty przedwojennych przebojów, m.in. Miłość ci wszystko wybaczy.

Prowadzący przypomnieli także zasady: każdy z trenerów będzie musiał wybrać jedną osobę ze swojej drużyny, która przejdzie do ścisłego finału. Jednak to głosowanie SMS widzów zdecydowało, kto wygrał tę edycję.

Z drużyny Izabeli Trojanowskiej przeszedł do dalszej części Andrzej Nosowski. Witold Paszt wybrał Andrzeja Pawłowskiego. Z teamu Alicji Majewskiej lepiej zaprezentowała się Raisa Misztela. Piasek wyróżnił Barbarę Parzeczewską.

To właśnie Barbara Parzeczewska wygrała The Voice Senior 2. W decydującym starciu zaśpiewała przebój Black Velvet z rep. Alannah Myles.

Jacek Kurski zaprosił ją, by wystąpiła na Walentynkowym Koncercie Życzeń, który już 13 lutego w Telewizji Polskiej. Czy to, że zwyciężczyni należała do drużyny Andrzeja Piasecznego, uratuje jego obecność w kolejnej edycji zagrożoną po wycieku kontrowersyjnego wideo z urodzin? Przypomnijmy, że prezes TVP zapowiedział kolejny sezon show, którego drugą odsłonę śledziło ponad 4 miliony widzów.

 

Kim jest Barbara Parzyczewska?

Pani Barbara ma 67 lat. Urodziła się w Szczecinie, jednak już w młodości wyjechała za granice naszego kraju. To kobieta niezwykle energiczna, która uśmiechem zaraża wszystkich wokół, tym samym zdobywając ich sympatię. Śpiew towarzyszył jej od najmłodszych lat. Podczas swojej kariery miała okazję koncertować między innymi w Stanach Zjednoczonych i Szwecji. Jej najwierniejszym fanem był mąż Ireneusz, który także pasjonował się muzyką. Niestety, mężczyzna zmarł w wyniku choroby. To właśnie on namówił ją do wzięcia udziału w The Voice Senior. Jak się okazało miał nosa. Jego żona wygrała drugą edycję show.


Barbara Parzeczewska wygrała The Voice Senior

Barbara Parzeczewska wygrała The Voice Senior

Barbara Parzeczewska wygrała The Voice Senior

Barbara Parzeczewska wygrała The Voice Senior

Barbara Parzeczewska wygrała The Voice Senior

Barbara Parzeczewska wygrała The Voice Senior

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×