Gorąco przed finałem „TzG”. Kajra i Mróz walczą o SMS-y. Zdania gwiazd mocno podzielone

Kajra i Mróz walczą o głosy

Kajra i Mróz walczą o głosy

Magdalena Kajra Kajrowicz i Piotr Mróz pojawią się dzisiaj wieczorem w finale Tańca z Gwiazdami 12. Oboje walczą o głosy widzów. Mają także wsparcie znajomych gwiazd.

Fani tańca, a także talentu aktorskiego i wokalnego Kajry oraz Piotra Mroza z niecierpliwością czekają na finał 12. edycji programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Ten już dzisiaj wieczorem w Polsacie.

To będzie ostatnie starcie w dwunastej edycji show. Oboje nie mogą się już doczekać starcia.

To będzie piękny, naprawdę piękny finał! Bądźcie z nami i wesprzyjcie nas ten ostatni raz – napisała żona Sławomira na Instagramie.

Kajra występuje w programie z dwukrotnym jego zwycięzcą – Rafałem Maserakiem. Jej przeciwnikiem w walce o główną wygraną jest Piotr Mróz. Gwiazda serialu Gliniarze, którego taneczną partnerką jest Hanna Żudziewicz, zdobywczyni jednej Kryształowej Kuli. Aktor wydaje się być zdenerwowany przed finałem. Do tego stopnia, że o pomoc zwrócił się do Boga.

Dałem Bogu miliony powodów by przestał mnie kochać i się ode mnie odwrócił… Żaden go nie przekonał – napisał kilka dni temu na Instagramie.

Jak potoczy się finał, przekonamy się już dzisiaj wieczorem, tymczasem Kajra i Piotr walczą o głosy. Zdania są podzielone.

Finał Tańca z Gwiazdami 12. Kajra i Piotr Mróz walczą o głosy

Zarówno jury, jak i fani są zgodni, że to będzie bardzo wyrównany finał. Zarówno Magda, jak i Piotr zrobili największe postępy w programie. Dzisiaj wieczorem wszystko będzie zależało od widzów. Próby do ostatniego odcinka trwają już od rana, a uczestnicy walczą o głosy widzów.

Cześć tu #Kajrafka
Finał. Po prostu bądźcie z nami.
Dziękuje za każde dobre słowo i wsparcie.
Wasza dobra energia dodała mi dziś skrzydeł. Dziękuje Wam bardzo, że mogę dziś dla Was zatańczyć ostatni raz ❤️‍🔥
Do zobaczenia. Pamiętajcie para nr 4 😉 – napisała Kajra.

Także Piotr Mróz nie zasypia gruszek w popiele i prosi o głosy i wsparcie:

Kochani, już dziś wielki finał 12 edycji @tanieczgwiazdami. Jesteśmy mega szczęśliwi że jesteśmy w finale!!!  Dziękujemy za wszystkie głosy i prosimy żebyście dziś wyjątkowo wspierali parę nr 3 . Pamiętajcie można głosować wysyłając smsy o treści 3 na 7370 lub darmowo w aplikacji @tanieczgwiazdami. Za wszystkie głosy z góry dziękujemy  #tanieczgwiazdami #mróż#polsatjesien21 #final #grandfinale

W relacjach na Instagramie finaliści pokazują, jakie mają wsparcie. Gwiazdy są podzielone i naprawdę trudno wyrokować, kto zwycięży. Macie swojego faworyta?


Taniec z Gwiazdami 12 - finał

Taniec z Gwiazdami 12 - finał

Taniec z Gwiazdami 12 - finał

Taniec z Gwiazdami 12 - finał

Taniec z Gwiazdami 12 - finał, Kajra i Mróz walczą o głosy

Taniec z Gwiazdami 12 - finał, Kajra i Mróz walczą o głosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×