Taniec z gwiazdami 12. Kto odpadł przed półfinałem? Ciężko uwierzyć, ale tej pary już nie zobaczymy

Taniec z gwiazdami 12. Kolejna para opuściła program. Kto zdaniem widzów zaprezentował się na parkiecie najsłabiej? Czyj występ spotkał się z największym uznaniem jurorów?

Taniec z gwiazdami doczekał się 12. edycji, w której nie brakowało zmian oraz zaskoczeń. Jeszcze przed emisją pierwszego odcinka tanecznego show, produkcja ogłosiła niezwykle istotną zmianę. Dotyczyła ona składu jurorskiego. W nowej odsłonie, tuż obok Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego, zasiadł Andrzej Piaseczny. Muzyk już na starcie zaznaczył swoją obecność w programie.

W poprzednich tygodniach publiczność najsłabiej oceniła popisy Denisa Urubko i Janji Lesar, Fit Old Boya i Pauliny Biernat, Radka Liszewskiego i Lenki Klimentovej, Izabeli Małysz i Stefan Terrazzino, Kingi Sawczuk i Jakuba Lipowskiego oraz Łukasza Jurasa Jurkowskiego i Wiktorii Omyły. Odejście ostatniej pary było głośno komentowane zarówno przez widzów, jak i uczestników. Zawodnik sztuk walki w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że wraz z partnerką nie myśleli o finale i byli przygotowani na najgorsze.

Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna. To chyba wynika z takiej mojej filozofii. Cieszmy się z tego co mamy. Nie myśleliśmy o finale. Dzisiaj wychodząc tutaj, biorąc pod uwagę, że w poprzednim odcinku odpadł Kuba z Kingą, a nikt nie zakładał, że to się wydarzy, to byliśmy świadomi tego, że dzisiaj może odpaść absolutnie każdy. Padło na nas.

Taniec z gwiazdami 12. Siódmy odcinek. Kto odpadł?

W poniedziałkowym odcinku pary zaprezentowały tańce tematyczne, dzięki którym publiczność oraz widzowie zgromadzeni przed telewizorami mogli przenieść się w najodleglejsze zakątki świata. Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, którzy do utworu Willa Smitha Gettin’Jiggy with It zatańczyli hip-hop. Ich występ spotkał się z krytyką jurorów.

Salsę do La Vida Es Un Carnaval Celii Cruz zaprezentowali Kajra i Rafał Maserak. Kolejno parkiet rozgrzali Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, którzy przenieśli się z widzami do Korei i zatańczyli disco do utworu Gangnam Style. Zaraz po nich Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz przedstawili choreografię w stylu bollywood do piosenki Jai Ho (You Are My Destiny). Układ zapewnił im w pierwszej części programu przedostatnie miejsce.

Drugą część tanecznych popisów gwiazd rozpoczął występ Cleo. Po tym miłym akcencie Sylwia i Jacek zatańczyli quickstepa. Zaraz po nich Kajra i Maserak zaprezentowali walca wiedeńskiego. Choć jurorzy nie szczędzili pod ich adresem miłych słów, wręczyli im nieco niższe noty. Piotr i Hanna zatańczyli jive’a. Michał Malitowski przyznał, że jest królem wszystkich edycji, jeśli chodzi o perfekcję, z jaką zatańczył.

Na koniec rumbę zaprezentowali Oliwia i Michał. Choć jurorzy kilkukrotnie zarzucali gwieździe brak postępów, tym razem byli nieco bardziej łaskawi i docenili jej starania.

Punktacja w siódmym odcinku Tańca z gwiazdami:

  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz – 29 punktów + 28 punktów
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz – 34 punkty + 39 punktów
  • Sylwia Bomba i Jacek Jeschke – 26 punktów + 30 punktów
  • Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak – 40 punktów + 38 punktów

W tym odcinku najmniej głosów widzów otrzymali Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Oprócz nich zagrożeni byli również Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, jednak dostali kolejną szansę od losu.


Sylwia Bomba i Jacek Jeschke - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7

Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7

Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×