Juras odpadł z „TzG”. Przed naszą kamerą skomentował decyzję widzów. Możecie być zaskoczeni, tym co powiedział [WIDEO]

Juras w ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami pożegnał się show. Pomimo tego, że nie miał najniższych not od jury, to musiał opuścić program. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post skomentował decyzję widzów. Jego podejście może was zaskoczyć.

Taniec z Gwiazdami to program, który od pierwszego odcinka wzbudza ogromne zainteresowanie widzów i gromadzi przed telewizorami prawdziwe tłumy. Nie można się zatem dziwić, że stacja Polsat emituje już 12. edycję tego show. Tym razem również nie zabrakło gwiazd, które chętnie zgodziły się na udział w tym popularnym formacie. Jedną z osób, która przyjęła zaproszenie do tego, by pojawić się na parkiecie, był Łukasz Juras Jurkowski.

Zawodnik MMA i komentator sportowy zatańczył z Wiktorią Omyłą. Para świetnie radziła sobie na parkiecie i cieszyła się sympatią widzów i jurorów. W ostatnim odcinku jednak byli zmuszeni pożegnać się z show.

Łukasz Juras Jurkowski o odpadnięciu z Tańca z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami już nie raz zaskoczył widzów, a nawet samych uczestników. Nie zawsze bowiem noty jury pokrywają się z sympatią widzów, którzy to w największym stopniu decydują o tym, kto przejdzie do kolejnego odcinka. Jedną z faworytek przez kilka odcinków była Kasia Sawczuk, która już pożegnała się z programem.

W ostatnim odcinku pomimo tego, że nie uzyskał najniższej noty od jury, z show pożegnał się Juras. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post sportowiec skomentował swoje pożegnanie z parkietem:

Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna. To chyba wynika z takiej mojej filozofii. Cieszmy się z tego co mamy. Nie myśleliśmy o finale. Dzisiaj wychodząc tutaj, biorąc pod uwagę, że w poprzednim odcinku odpadł Kuba z Kingą, a nikt nie zakładał, że to się wydarzy, to byliśmy świadomi tego, że dzisiaj może odpaść absolutnie każdy. Padło na nas.

Oliwia Bieniuk była niezwykle zaskoczona, że została w programie, pomimo że tańczyła gorzej. Jak skomentował to Juras?

Tu każdy bawi się tym tańcem. Trenujemy bardzo dużo. Dzisiaj padło na nas, zobaczymy, na kogo padnie za tydzień. Ja rozumiem, że wszyscy są smutni bo my się bardzo zżyliśmy z ludźmi. Mam nadzieję, że te znajomości przetrwają dłużej, niż do finału.

Komu kibicujecie w Tańcu z Gwiazdami?


Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Łukasz Jurkowski, Wiktoria Omyła — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Łukasz Jurkowski, Wiktoria Omyła — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×