Kiedy kolejny „Taniec z gwiazdami” i z kim? Są przecieki z Polsatu

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 12 na ekranach telewizorów miał się pojawić wiosną przyszłego roku. Czy ten termin nadal jest aktualny? Jeden z tabloidów zdradza szczegóły.

Taniec z gwiazdami 11 wystartował w marcu. Do walki o Kryształową Kulę stanęło jedenaście par. Uczestnicy pojawili się na parkiecie jedynie w dwóch odcinkach. Przez epidemię koronawirusa, która wybuchła wiosną, produkcja postanowiła przełożyć rywalizację na jesień. Z programu zrezygnował Marcin Bosak, którego powstrzymały inne zobowiązania.

W telewizyjnym show nie brakowało niespodziewanych zwrotów akcji. U niektórych z uczestników wykryto COVID-19, co wykluczyło ich z dalszej rywalizacji. Z powodu pandemii skrócono rywalizację o jeden odcinek. Ostatecznie w finale zwyciężyła Edyta Zając, która pokonała Julię Wieniawę.

Taniec z gwiazdami 12 nie powstanie? Tabloid podaje szczegóły

Czy jest szansa na to, że powstanie kolejna edycja tanecznego show? Jak podaje Super Express, produkcja planowała wiosenną odsłonę Tańca z gwiazdami. Jednak te plany pokrzyżowała pandemia. Podobno dyrektor stacji Nina Terentiew boi się ryzykować i na razie nie chce stawiać na kilkuodcinkowe programy emitowane na żywo. Rozmowy z potencjalnymi uczestnikami nawet nie ruszyły, choć pojawiło się już kilka pomysł na to, kto powinien przystąpić do rywalizacji.

Dyrektor Nina Terentiew boi się ryzykować, bo sytuacja związana z koronawirusem jest niepewna. Szefowa woli postawić na pewne formaty, które wcześniej zostały nagrane i nie są puszczane na żywo — donosi osoba pracująca w popularnej stacji.

Tabloid podaje, że taka decyzja będzie wiązała się ze sporymi stratami finansowymi dla prowadzących oraz jurorów:

Straty finansowe poniosą m.in. jury i prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, którzy potrafili na jednym sezonie zarobić około 100 tysięcy złotych. Jednak w tym przypadku zdrowie jest najważniejsze — czytamy w Super Expressie.

Sympatycy show na nowe odcinki będą musieli trochę poczekać.

Chociaż Taniec z gwiazdami wiosną nie wróci na antenę, pewne jest, że ponownie pojawi się Twoja Twarz Brzmi Znajomo – show, w którym uczestnicy odtwarzają występy legend polskiej i zagranicznej sceny. Media dotarły do listy uczestników. W rywalizacji wezmą udział gwiazdy takie jak m.in. Magda Narożna czy Maja Hyży. Resztę obsady znajdziecie tutaj.


Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami, finał

Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami, finał

Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami, finał

Taniec z gwiazdami, finał

Taniec z Gwiazdami - 3 odcinek po przerwie

Taniec z Gwiazdami - 3 odcinek po przerwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×