Szymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem! Urszula ma już spory brzuszek. Radosne nowiny w świątecznym wideo

Szymon Hołownia po raz drugi będzie ojcem

Szymon Hołownia po raz drugi będzie ojcem

Szymon Hołownia w świątecznym wideo przekazał radosne nowiny. Razem z żoną Urszulą Brzezińską-Hołownią spodziewają się drugiego dziecka.

Szymon Hołownia swoją karierę zaczynał już kilka lat temu w show-biznesie. Doskonale sprawdził się w roli prowadzącego show Mam Talent. Tam przez kilka edycji pokazał się widzom, jako wyważony, ale obdarzony sporym poczuciem humoru gospodarz programu. Widzowie mogli go także oglądać w show Mamy Cię. W swojej roli sprawdzał się doskonale. Szybko zjednał sobie sympatię fanów, którzy zaczęli interesować się również jego życiem prywatnym.

Swoją popularność postanowił wykorzystać, by zrobić karierę na scenie politycznej. Wycofał się z show-biznesu i w ubiegłym roku kandydował na prezydenta. W krótkim czasie okazało się, że może, liczyć na spore poparcie.

Hołownia, mimo iż nie zakwalifikował się do drugiej tury głosowania, nie zrezygnował z kariery politycznej. Cały czas jest w stałym kontakcie ze swoimi wyborcami. Na bieżąco komentuje to co się dzieje w kraju, używając do tego social mediów.

Szymon Hołownia nie ukrywa także tego, że jest dumnym mężem Urszuli Brzezińskiej-Hołowni i tatą Marysi. W swoich mediach społecznościowych niejednokrotnie publikuje wzruszające zdjęcia, na których widać, jak bawi się razem z córką. Z czułością także opowiada o swoim dziecku:

Szczególnie w nocy, gdy przychodzi ze swojego pokoju, by przez sen kopać nas po twarzach do rana, oraz co chwila żądać picia, albo zrywać nas o piątej, stwierdzając głosem pełnym bólu: „Tatusiu, nie wyspałam się…” – mowił Hołownia.

Tymczasem okazuje się, że rodzina się powiększy. Szymon Hołownia radosnymi nowinami podzielił się na wideo na Facebooku.

Szymon Hołownia po raz drugi będzie ojcem. Urszula Brzezińska-Hołownia jest w ciąży

W krótkim filmie na Facebooku Szymon Hołownia i jego żona po raz pierwszy publicznie pochwalili się informacją o tym, że niedługo zostaną rodzicami po. Widać też wyraźnie ciążowy brzuszek Brzezińskiej-Hołowni.

Kochani, z serca życzymy Wam spokojnych świąt. Wiemy, że nie dla wszystkich będzie to łatwy czas, że nie we wszystkich domach będzie pełno radości. Mamy nadzieję, że będzie to czas wytchnienia i nadziei na lepszą, sprawiedliwą Polskę. Dla nas ten czas oczekiwania jest tym bardziej szczególny 🙂 Chcemy się tym naszym radosnym oczekiwaniem podzielić z Wami, bo głęboko wierzymy, że i my i Wy wszystkiego dobrego doczekamy. Wesołych Świąt!
Ula i Szymon

Para złożyła świąteczne życzenia na Facebooku. To wówczas zdecydowali się pokazać krągłości.

Święta to czas oczekiwania. Dla nas w tym roku bardziej niż kiedykolwiek – mówi rozradowany Hołownia, kierując spojrzenie w stronę brzucha małżonki.

Urszula ma już wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Zdaje się, że zostaną rodzicami już bardzo niedługo. Gratulujemy!


Szymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem

Szymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem

Szymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem

Szymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem

Szymon Hołownia - ślub

Szymon Hołownia - ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×