Misiek Koterski i Marcela Leszczak pękają z dumy. Ich syn odniósł imponujący sukces: „Nasz Frysiu został bohaterem”

Synek Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak święci sukcesy!

Synek Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak święci sukcesy!

To się nazywa rodzina! 4-letni syn Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak wypracował pierwszy sukces! Rodzice pękają z dumy.

Misiek Koterski, syn reżysera Marka Koterskiego, debiutował na wielkim ekranie w latach 90., gdy wystąpił w roli Sylwusia w filmie swojego ojca pt. Ajlawiu. W tę samą postać wcielił się w filmach: Dzień świra Wszyscy jesteśmy Chrystusami. Niezbyt rozgarnięty Sylwek zdobył sympatię milionów widzów i na stałe zagościł w popkulturze. Otworzyło to Miśkowi drogę do kariery. Aktor zagrał w wielu filmach i serialach, występował w programach telewizyjnych typu reality show i poprowadził własny format o nazwie Misiek Koterski Show na antenie Polsatu.

W 2016 roku związał się z modelką Marcelą Leszczak. Para ma razem jedno dziecko: 4-letniego synka Fryderyka. Niestety, relacja rodziców malucha nie była łatwa. Marcela i Misiek rozstali się na kilka miesięcy, w których trakcie głowa rodziny związała się z Dagmarą Bryzek. Nowe uczucie okazało się jeszcze bardziej nietrwałe. W efekcie rodzice Fryderyka wrócili do siebie.

Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni. Trochę stało się to niezależnie ode mnie. Będąc osobą publiczną wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło – wyznała sama Dagmara.

Również Marcela nie unika kontaktów z dziennikarzami. Opowiedziała im, że to Misiek pierwszy wyciągnął rękę do pojednania się.

Kto mógł wyciągnąć? No Michał! No tak! Na razie nie będę o tym mówiła. Nie mogę więcej powiedzieć. Zrobiłam to dla siebie, bo ja też musze być szczęśliwa. I tym akcentem temat zakończmy – powiedziała Pomponikowi.

Zejście się rodziców miało na Fryderyka dobry wpływ. Chłopiec osiągnął już pierwszy życiowy sukces! Obcy ludzie określili go mianem… „bohatera”. To spore wyróżnienie!

Pierwszy sukces Fryderyka Koterskiego. Co osiągnął syn Marceli i Miśka?

Dumna Marcela pochwaliła się na InstaStory wyróżnieniem Fryderyka z przedszkola! Napisano w nim, że Fryderyk został „bohaterem miesiąca”. Za co?

Za to, że przychodzi do przedszkola z uśmiechem na twarzy, jest bardzo otwarty i szybko nawiązał świetny kontakt z grupą.

Marcela skwitowała to w następujących słowach:

Nasz Frysiunio został bohaterem miesiąca. Dumny tata i mama.

Wpis partnerki udostępnił na swoim profilu Misiek. Jak widać, rodzice są bardzo dumni z syna. Gratulujemy Fryderykowi pierwszego sukcesu – brawo!

W galerii zamieściliśmy więcej fotek malucha i jego rodziców. Trzeba przyznać, że Fryderyk mocno wyrósł. Kogo bardziej przypomina – Marcelę czy Miśka?


Syn Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak święci pierwsze sukcesy

Syn Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak święci pierwsze sukcesy

Misiek Koterski z synem

Misiek Koterski z synem

Misiek Koterski z synem

Misiek Koterski z synem

Komentarze

 • Ali pisze:

  Skoro nie mogę wysłac komentarza pozytywnego o Frysiu i jego wspaniałych rodzicach to napiszę do tych dupków co wstrzymują komentarze,że niepozdrawiam was+spadajcie.

 • Ali pisze:

  Brawo Frysio,jesteś dzielny,fajny chłopak!Taka postawa dziecka jest wielka ulga dla pań w przedszkolu i rodziców,którzy nie muszą sie denerwować,że zostawiają dziecko płaczące i znerwicowane,że zostaje w przedszkolu-brawo.Zycze Frysiowi i jego mamusi oraz tatusiowi dużo zdrówka,szczęścia i dluuuugiego wspólnego bycia i życia.A ujadaczami i zazdrośnikami proszę sie nie przejmowac.

 • Gość pisze:

  O kuzwa to rzeczywiście bohaterstwo

 • Marzena pisze:

  Fajny chłopczyk, słodziak. Z tych minek czysty Misiek.

 • Gość pisze:

  ładny chłopczyk

 • Gość basia pisze:

  Fajna rodzinka

 • Gośćhaha pisze:

  Wszystko drogie i firmowe temu Frycusiowi zakładają. Nic dziwnego, że nauczycielkom z przedszkola to imponuje i wchodzą w 4 litery, jak same zarabiają 2.500 na miesiąc.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×