Misiek Koterski potwierdził, że wrócił do Marceli Leszczak. Zdjęcie świetne. A opis? Nie wszystkim przypadnie do gustu

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Misiek Koterski potwierdził na Instagramie, że ponownie spotyka się z Marcelą Leszczak. Opis nie wszystkim może się spodobać, ale gratulacji nie brakuje.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski długo brylowali razem na warszawskich salonach. Bez problemu pokazywali się razem w social mediach i nie ukrywali łączącego ich uczucia. Na czerwonym dywanie nie szczędzili sobie czułości. Owocem ich związku jest Fryderyk, który całkowicie zawojował swoich rodziców.

Sielanka jednak się skończyła. Para nie wytrzymała próby czasu, zamknięcia spowodowanego koronawirusem i kilka miesięcy po lock downie, który okazał się być testem dla ich relacji, ogłosili, że się rozstają.

Koterski bardzo szybko znalazł pocieszenie w ramionach Dagmary Bryzek, z którą zaczął pojawiać się na imprezach. Jednak to uczucie nie przetrwało długo.

Niedługo po tym, jak Koterski i aktorka podjęli decyzję o rozstaniu, mężczyzna ponownie zwrócił uwagę na byłą partnerkę. Pod jednym z opublikowanych przez nią na Instagramie zdjęć zostawił komentarz, w którym zachwycał się jej urodą.

Omg, ale piękna – napisał.

Misiek pochwalił się w sieci tym, że kupił nowe auto, co nie umknęło uwadze Marceli, która pod postem zapytała, czy zabierze ją na przejażdżkę.

Z przyjemnością – odpowiedział ojciec Frysia.

Nie było jednak żadnego oficjalnego potwierdzenia, że do siebie wrócili. Aż do sobotniego wieczoru.

Misiek Koterski potwierdził, że ponownie spotyka się z Marcelą Leszczak

Misiek Koterski po rozstaniu z Marcelą Leszczak udzielił wywiadu, w którym nie wykluczał powrotu do matki syna, co wyznał w dosyć kontrowersyjny sposób:

Zawsze jestem za miłością i dobrem mojego syna. Nawet jeśli miałbym z Marcelą cierpieć, to dla syna bym to zrobił – powiedział Plejadzie.

Jak pisaliśmy wyżej, pojawiły się pogłoski, że Marcela i Misiek są ponownie razem, ale dopiero w sobotni wieczór pojawiło się potwierdzenie. Koterski zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym Leszczak czesze mu włosy wielkim grzebieniem i napisał:

W końcu zrozumiała że Król jest tylko jeden @marcelamargerita.

Pod postem nie brakuje gratulacji, ale nie wszystkim internautom spodobał się opis, który sugerował, że to Marcela zainicjowała zejście.

  • Misiek, Marcelka zrozumiała czy Ty zrozumiałeś, ze królowa jest tylko jedna?
  • Chyba odwrotnie.
  • Albo ty zozumiałeś błędy? Powodzenia.

Jak myślicie, czy tym razem im się uda?


Misiek Koterski potwierdził ponowny związek z Marcelą Leszczak

Misiek Koterski potwierdził ponowny związek z Marcelą Leszczak

Misiek Koterski i Marcela Leszczak są znowu razem?

Misiek Koterski i Marcela Leszczak są znowu razem?

Marcela Leszczak i Misiek Koterski - Gwiazdy na Parapetówce w Garnizonie Sztuki

Marcela Leszczak i Misiek Koterski - Gwiazdy na Parapetówce w Garnizonie Sztuki

Komentarze

  • Gość pisze:

    Dobrze że wrocili do siebie. Misiek się nawrócił, nie pije alkoholu. Na pewno teraz im się uda. Jeszcze tylko ślub kościelny i będą szczęśliwi. Takie cuda dzieją się w życiu jak ktoś ma Boga na pierwszym miejscu

  • Gość pisze:

    A Ona ostrzegała przed Nim Inne dziewczyny. Ale Każdy ma prawo podejmować swoje decyzje. Miłość nie wybiera.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×