Syn Kamila Durczoka zmienił nazwisko! Nie chce być kojarzony ze znanym tatą?

Kamil Durczok z synem

Kamil Durczok z synem

Syn Kamila Durczoka zmienił nazwisko. Skąd wynikała ta decyzja i jak teraz nazywa się Kamil junior? Do mediów dotarły zaskakujące informacje. 

Kamil Durczok kilka lat temu był jednym z popularniejszych dziennikarzy. W ostatnich latach wszystko się zmieniło. Po aferze związanej z zarzutami o mobbing, zakończył współpracę ze stacją TVN. Kilka miesięcy temu z kolei spowodował wypadek samochodowy – wjechał w barierki na autostradzie A1. Był pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna błyskawicznie wyraził skruchę. Podczas spotkania z mediami przeprosił wszystkich, którzy poczuli się poszkodowani. Z przeprosinami zwrócił się m.in. w kierunku rodziny:

Bardzo, bardzo wszystkich przepraszam. Wszystkich, którzy we mnie wierzyli i mi ufali. To są bardzo trudne dni dla mnie. To co się wydarzyło jest karygodne. (…) Najbardziej chciałbym przeprosić moich najbliższych, bo zostali narażeni na cierpienie, na które w najmniejszym stopniu nie zasłużyli.

Zobacz: Była partnerka Kamila Durczoka przeżywa piekło. Wszystko zrelacjonowała na swoim Instagramie. A to dopiero początek!

Syn Kamila Durczoka zmienił nazwisko. Dlaczego?

Czy właśnie dlatego syn Kamila Durczoka Kamil junior postanowił zmienić nazwisko? Nie wiadomo. Jak podaje Pudelek, mężczyzna na taki krok się już zdecydował. Chce nosić podwójne nazwisko, mając świadomość obciążenia, jakie wynika z bycia „Durczokiem”.

Kamil nosi w tej chwili nazwisko Dufek-Durczok. Jest dorosły, była to jego decyzja. Chce się odróżniać, a wychowywali go dziadkowie z obu stron i uznał, że to będzie rodzaj szacunku wobec nich – zdradziło źródło portalu.

Zobacz: Kamil Durczok zamieszany w przekręty finansowe! Kolejna afera z udziałem dziennikarza i jego byłej żony

Kamil Durczok z synem

Kamil Durczok z synem

O tym, że do zmian może dojść, niedawno poinformowała matka Kamila. Marianna Dufek, w swoich mediach społecznościowych dodała wpis, w których zapowiedziała, że ich rodzina się powiększy:

Winem z czeskiej winnicy Dufków piję zdrowie Dufków, bo niebawem będzie ich więcej.

Syn Durczoka podobno chce pracować jako specjalista od mediów internetowych. Z nowym nazwiskiem z pewnością łatwiej będzie mu się odnaleźć.

Zobacz: Kamil Durczok uniknie więzienia za „pijacki rajd” tylko pod jednym warunkiem! W grę wchodzą ogromne pieniądze


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×