Maleńki synek Agnieszki Włodarczyk rozpoczął naukę pływania. Jest zdjęcie z pierwszego treningu. Mina? Bezcenna

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się nową fotką. Widać na niej jej męża i dziecko w trakcie treningu. Mina malucha wiele mówi o jego nastawieniu do pomysłu mamy.

Agnieszka Włodarczyk Robert Karaś są parą od 2020 roku. Ona jest znaną aktorką i piosenkarką. On – triatlonistą i zdobywcą wielu prestiżowych tytułów w tej dyscyplinie. Mają jedno dziecko: półrocznego synka Milana. Rodzina większość czasu spędza poza Polską. Wcześniej mieszkali na południu Hiszpanii, teraz przebywają w Dubaju.

Agnieszka relacjonuje pobyt w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na Instagramie. W jednym z postów napisała, że wcześniej Dubaj nie kojarzył się jej dobrze. Wyjaśniła:

Nigdy nie marzyłam o wycieczce do Dubaju. Kojarzył mi się głownie z drapaczami chmur, przepychem, betonem, piachem, ropą naftową no i z tym o czym jest ostatni film Marysi Sadowskiej. Wolałam kierunki, gdzie królowała bujna roślinność, a ceny wynajmu apartamentu czy czegokolwiek, nie przyprawiały o zawrót głowy. Gdzie mogłam chodzić w wyciągniętych szarawarach, starych ulubionych klapkach, bez makijażu i czuć się ok. Tutaj jest trochę inaczej, ale ze względu na to, że spędzimy tu sporo czasu chciałabym odczarować to miejsce w mojej głowie

Agnieszka i Robert w Dubaju przymierzają swojego synka do sportu.

Agnieszka Włodarczyk pokazała nowe zdjęcie. Robert Karaś chce, by synek był sportowcem?

Agnieszka Włodarczyk dodała na Instagramie fotkę, na której jej mąż pozuje z synkiem na basenie. Podpisała ją:

Moje skarby.

Obydwaj są do połowy zanurzeni. Minka synka raczej nie wskazuje na to, aby akurat był w dobrym humorze. Zdjęcie zobaczycie poniżej.

Czyżby Milan nie polubił wody? Nic bardziej mylnego. Kilka dni wcześniej wspólną fotkę z basenu dodał jego tata. Maluch był na niej wyraźnie zadowolony.

Rozkoszne zdjęcia malucha zostały przyjęte z entuzjazmem przez fanów jego rodziców. W komentarzach pisali:

  • Jaki słodziak.

  • Milan zaczyna treningi.

  • Omg co za Słodziak.

  • Boski ten Milanek.

  • Milan wydaje się być zaskoczony.

  • Mina Milanka bezcenna.

  • Moja pysia wyglada tak samo jak pulpecik o dwa tygodnie mlodszy od twojego, slodziaki i tez bardzo lubi wode, bedziemy uczyc naszego Marcelka plywania. Pozdrawiam!

  • Maluch jest bombowy.

Jak widać, Agnieszka i Robert bardzo przykładają się do budowy relacji z synkiem.

Włodarczyk o zaangażowaniu partnera w rodzicielstwo. Co powiedziała?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś jakiś czas temu pojawili się w Dzień dobry TVN. Udzielili tam pierwszego wspólnego wywiadu. Agnieszka opowiedziała m.in. o tym, jak Robert odnajduje się w roli ojca:

Robert świetnie radzi sobie jako ojciec, nawet szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że aż tak dobrze. Potrafi wszystko zrobić wokół dziecka, więc czasami po prostu mówię: dobra, teraz jest czas dla mnie. Robert zajmuje się małym.

Agnieszce, Robertowi i Milanowi życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku!


Robert Karaś przymierza synka do sportu

Robert Karaś przymierza synka do sportu

Robert Karaś przymierza synka do sportu

Robert Karaś przymierza synka do sportu

Agnieszka Włodarczyk z synem

Agnieszka Włodarczyk z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×