Agnieszka Włodarczyk z partnerem w „DDTVN”. Nie zabrakło romantycznych zdjęć. Para udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w DDTVN

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w DDTVN

Agnieszka Włodarczyk pojawiła się z partnerem w Dzień dobry TVN. Przed wejściem do studia paparazzi wykonali im serię zdjęć. Jak teraz wygląda para?

Agnieszka Włodarczyk, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, w ubiegłym roku związała się z triathlonistą Robertem Karasiem. W lipcu urodził się ich syn: Milan. Para przez długi czas przebywała w Hiszpanii. Teraz chwilo zdecydowała się na powrót do Polski, ale wiele wskazuje na to, że już niedługo rodzina znów wyjedzie za granicę. Agnieszka przekazała w sieci:

I się nagle okazuje, że mały spędził 1/3 życia w Hiszpanii. Nasza przygoda tutaj powoli dobiega końca.. Chcemy do domku, ale wiem, że moja natura nie pozwoli mi długo w nim posiedzieć. Mam chyba cygańską dusze. No i zbliżają się moje 41 urodziny.

Aktorka, podczas pobytu w kraju, nie próżnuje. Wraz ze swoim partnerem pojawiła się w Dzień dobry TVN. To ich pierwszy wspólny wywiad.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w „DDTVN”. Jak się pokazali?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali przyłapani przez reporterów jeszcze w drodze do programu. Agnieszka miała na sobie żółtą czapkę, ciemną kurtkę i dżinsowy komplet. Robert wybrał czapkę z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, koszulę, kurtkę bez rękawów i dżinsy. Para nie szczędziła sobie czułości. W drodze do programu trzymali się za ręce. Ich fotki zobaczycie w galerii.

Rober rozmowę w „DDTVN” zaczął od opowiedzenia o swojej karierze. We wrześniu pobił on rekord na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Jak opowiedział:

Cały wyścig jest w ciągu. Bieg jest na końcu, więc jest najtrudniejszy, bo jednak to ciało jest zmęczone i to ode mnie zależy, kiedy i czy w ogóle zrobię przerwę.

Zawodowy sportowiec może liczyć na pomoc ze strony partnerki.

Partnera trzeba wspierać ile sił, a Milan też jest takim dzieckiem, które na dużo pozwala. Jest naprawdę grzeczny, dużo sypia, jest wiecznie uśmiechniętym dzieciakiem, więc naprawdę nie ma problemu – powiedziała Agnieszka.

W dalszej części rozmowy Robert zapowiedział, że dopiero teraz czeka go dużo pracy:

Tak naprawdę ten sezon będzie wyzwaniem. Teraz główny wyścig był we wrześniu, a w lipcu przyszedł na świat Milanek, więc tak naprawdę teraz dopiero cały rok będzie trzeba wspólnie połączyć, ale wiem, że się uda, bo już na początku tej drogi do nowego sezonu dobrze to wychodzi.

Rodzice opowiedzieli też co nieco o opiece nad malutkim Milanem. Okazuje się, że Agnieszka jest zadowolona z Roberta, który dobrze sprawdza się w roli ojca.

Robert świetnie radzi sobie jako ojciec, nawet szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że aż tak dobrze. Potrafi wszystko zrobić wokół dziecka, więc czasami po prostu mówię: dobra, teraz jest czas dla mnie. Robert zajmuje się małym – wyznała.

Nie zabrakło też historii dotyczących pobytu w Hiszpanii. Robert i Agnieszka nie podchodzą do tego epizodu, jak do wakacji. Obydwoje wtedy pracowali.

To nie były wakacje w sumie. Każdy był tak naprawdę w pracy. Mi się lepiej trenuje za granicą – zdradził Robert.

Jego małżonka dodała, że ona – jako influencerka – również cały czas była w pracy. Śledzicie poczynania Agnieszki i Roberta? W galerii zobaczycie więcej ich wspólnych fotek.


Agnieszka Włodarczyk i jej partner w

Agnieszka Włodarczyk i jej partner w "Dzień dobry TVN"

Agnieszka Włodarczyk i jej partner w

Agnieszka Włodarczyk i jej partner w "Dzień dobry TVN"

Agnieszka Włodarczyk i jej partner w

Agnieszka Włodarczyk i jej partner w "Dzień dobry TVN"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×