Agnieszka Włodarczyk zaskoczyła fanów zdjęciem w wełnianej czapce. „Tak zimno w Hiszpanii?”. Szybko wyjaśniła

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk w poszukiwaniu słońca ruszyła z rodziną do Hiszpanii. Jakież więc było zdziwienie jej fanów, gdy opublikowała zdjęcie w wełnianej czapce...

Agnieszka Włodarczyk od kilku miesięcy cieszy się macierzyństwem. Pierwszy okres ciąży spędziła z dala od Polski, bo wraz z partnerem, Robertem Karasiem, zaszyli się na indonezyjskiej wyspie Gili.

Miałam ogromne szczęście, że pierwszy trymestr spędziłam na wyspie, oddychając świeżym powietrzem bez ograniczeń, jedząc owoce prosto z drzewa i jeżdżąc na rowerze. Myślę, że lepszego początku ciąży nie mogłam sobie wymarzyć – napisała Włodarczyk w jednym z wpisów na Instagramie.

Zdradziła też, jakie były powody powrotu do Polski:

Bylibyśmy tam dłużej, gdyby nie zobowiązania zawodowe moje i Roberta. Nie, nie wróciliśmy stamtąd ze względu na jakiekolwiek problemy zdrowotne. Poza tym, ja już serio zaczynałam być nieznośna w marudzeniu, że mam ochotę na ogórki kiszone, pierogi i inne typowo polskie dania. No i jestem tu. Jem, gotuję, piorę, urządzam gniazdo, oddycham gorzej, ale za to czuję się wolna – napisała Włodarczyk.

Kiedy Milan pojawił się na świecie, Agnieszka postanowiła poświęcić się macierzyństwu i chwilowo nie pojawia się na scenie i ekranie. Zmieniła się w rasową influencerkę, dlatego na bieżąco wiemy, co u niej nowego.

Kilka tygodni temu spakowała rodzinę i w poszukiwaniu słońca, wyjechała do hiszpańskiej Marbelli. To stamtąd publikuje posty. W jednym z nich zapozowała w wełnianej czapce. Fani zdziwieni.

Agnieszka Włodarczyk w wełnianej czapce na zdjęciu z Hiszpanii

W jednym z postów Agnieszka Włodarczyk pożegnała przyjaciół, którzy przebywali w Marbelli wraz z jej rodziną. Pisaliśmy o tym, jaką wielką pomoc przy Milanie miała dzięki nim. Grzegorz Jarecki i Bartłomiej Kubkowski, którzy świetnie odnaleźli się w roli nianiek, już wyjechali z Hiszpanii.

I ostatni dzień z wujkami… Jeśli oglądaliście nasze relacje to wiecie jacy są fajni.
Niektóre z Was nawet pytały mnie na priv, czy są wolni.
Będziemy tęsknić – napisała Agnieszka.

Najbardziej jednak fanów zastanowiła wełniana czapka na głowie Włodarczyk:

Tak zimno w Hiszpanii? – zapytała jedna z nich.

Agnieszka ruszyła z wyjaśnieniem:

No rano rześko.

Najwyraźniej jesień zawitała już też na Półwysep Iberyjski.


Agnieszka Włodarczyk pożegnała przyjaciół

Agnieszka Włodarczyk pożegnała przyjaciół

Agnieszka Włodarczyk pożegnała przyjaciół

Agnieszka Włodarczyk pożegnała przyjaciół

Agnieszka Włodarczyk z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×