Grzeszczak odsłoniła zgrabne ciało na wakacjach. Jak dba o formę? Niektórzy spędzają tygodnie na siłowni dla takiego efektu

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak na Instagramie pokazała kolejny kadr z urlopu. Uwagę przyciąga przede wszystkim jej umięśniona sylwetka. Jak wygląda i co ćwiczy, że tak wygląda? 

Sylwia Grzeszczak wybrała się na urlop, o czym kilka dni temu poinformowała internautów. Opublikowała zdjęcie zrobione tuż o zachodzie słońca. Za piosenkarką rozciąga się przepiękny widok na morze i budynki. To jednak nie on, a fryzura gwiazdy przyciąga uwagę. Artystka pozuje w długości „na chłopaka”.

Internauci zaczęli dopytywać, czy jej nowy wygląd to efekt upięcia, czy ścięcia włosów. Piosenkarka, zamiast odpowiedzieć, dodała nowe zdjęcia, na których widać, że jej włosy nadal są długie.

Sylwia Grzeszczak pokazała umięśnioną sylwetkę. Co ćwiczy?

W najnowszym wpisie piosenkarki nie tylko uczesanie przyciąga uwagę. Grzeszczak pozuje tyłem do obiektywu, przed nią rozciąga się niesamowity widok. Artystka jest ubrana w krótką bluzkę i spodenki, które odsłaniają atuty jej figury. Ma pięknie wyrzeźbione plecy, a także szczupłe, długie nogi.

View this post on Instagram

Latooo❤️ #lato #podróże #inspiracje

A post shared by Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official) on

Internauci zachwycają się figurą gwiazdy, a także wykorzystują okazję do zadawania pytań. Jedna z fanek chciała się dowiedzieć, w czym tkwi sekret jej sylwetki:

Wpaniale, masz świetną figurę. Zazdroszczę, ale sama od wakacji pracuję nad swoją figurą, ćwicząc jogę. Co Ty ćwiczysz, jogę, chodzisz na siłownię? Proszę o odpowiedź!

Piosenkarka krótko odpowiedziała:

Nie ćwiczę 🙂 całusy i ściskam mocno

Dieta Sylwii Grzeszczak

Wpływ na figurę Sylwii może mieć dieta. Chociaż jeszcze do niedawna na jej talerzu lądowała wysoko przetworzona żywność z sieciówekpodczas kwarantanny zmieniła nawyki. Zaczęła gotować domowe obiady, o czym poinformowała w jednej ze swojej wypowiedzi:

Jestem kurą domową. W końcu mam czas na pranie i gotowanie. Chociaż nie widac tego po mnie, nigdy nie gotowałam i żywiłam się fast foodami. Można więc powiedzieć, że dopiero się tego uczę – wyznaje wokalistka.

Jesteście zaskoczeni?


Sylwia Grzeszczak odpoczywa na wakacjach

Sylwia Grzeszczak odpoczywa na wakacjach

Sylwia Grzeszczak na wakacjach. Pokazała plecy

Sylwia Grzeszczak na wakacjach. Pokazała plecy

Sylwia Grzeszczak na wakacjach

Sylwia Grzeszczak na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×