Szukaj

Fryzura Sylwii Grzeszczak zaintrygowała internautów. Długość „na chłopaka” jej pasuje?

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak na Instagramie pochwaliła się zdjęciem zrobionym tuż o zachodzie słońca. Internautów zaintrygowała jej nowa fryzura. Włosy piosenkarki wydają się być bardzo krótkie. To trwała zmiana?

Gdy epidemia koronawirusa w Polsce sprawiła, że nie było wskazane wychodzenie z domu, Sylwia Grzeszczak starała się umilić fanom ten trudny okres. Co jakiś czas udostępniała w sieci koncerty nagrywane w domowym studiu, stamtąd też relacjonowała jeden z występów, który pojawił się w Dzień Dobry TVN.

Artystka, by go wypromować, wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w blond włosach. Okazuje się, że nie była to długotrwała zmiana. Już pod koniec lipca ponownie powróciła do ciemnego koloru, czym pochwaliła się na Instagramie.

Sylwia Grzeszczak ma fryzurę „na chłopaka”. Co na to internauci?

Sylwia Grzeszczak stara się być aktywna w social mediach. Chociaż bardzo rzadko wypowiada się na tematy związane z życiem prywatnym, co jakiś czas publikuje zdjęcia, które zdradzają wybrane kulisy jej codzienności. Do takich należy post, który udostępniła w środowy wieczór.

Piosenkarka aktualnie przebywa na urlopie. Dodała nowe zdjęcie, na którym pozuje tuż o zachodzie słońca. Za nią rozciąga się przepiękny widok na morze i budowle. To jednak nie on, a fryzura gwiazdy przyciąga uwagę. Włosy Grzeszczak wydają się być krótsze niż jeszcze kilka dni temu.

View this post on Instagram

#zachodslonca

A post shared by Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official) on

Czy to zasługa upięcia? A może piosenkarka zdecydowała się na tak odważną metamorfozę i postawiła na ostre cięcie? Nowa fryzura gwiazdy zaintrygowała jednego z internautów. Postanowił zapytać wprost:

Wait, to nie są obcięte włosy „na chłopaka” tylko masz je tak związane, prawda?

Grzeszczak odpowiedziała na ten komentarz, wstawiając jedynie kilka emotikon z serduszkiem. Czekamy więc na kolejne zdjęcie, które rozwieje wątpliwości.


Sylwia Grzeszczak o krótkich włosach

Sylwia Grzeszczak o krótkich włosach

Sylwia Grzeszczak w krótkich włosach
Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Dodaj komentarz

  • Anna pisze:

    Pani Sylwii pasuje wszystko, jest bardzo naturalną, subtelną kobietą…wszystkie zmiany są interesujące, a Ona wygląda naprawdę bardzo dobrze.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×