Sylwia Grzeszczak żegna Żorę. „Niedawno napisał do mnie”. Gwiazda podzieliła się ostatnią wiadomością od tancerza i złamała serca fanów

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak pożegnała w sieci Żorę Korolyova. Pełen żalu wpis wokalistki wzrusza do łez. Co napisała?

Sylwia Grzeszczak to obecnie jedna z największych polskich gwiazd muzyki. Za jej sukcesem stoi nie tylko talent i ciężka praca, ale też cały sztab ludzi, na których trafiała w swoim życiu, czego nigdy nie ukrywała.

Sześć lat temu poślubiła Marcina „Libera” Piotrowskiego, a zaledwie rok później artyści zostali rodzicami. Na świat przyszła Bogna. Piosenkarka rzadko mówi o swojej prywatności. Od czasu do czasu zdarzy jej się jednak pokazać mały skrawek życia, na co zawsze z niecierpliwością czekają jej fani.

Artystka zasiadła także w jury programy The Voice of Poland 12, gdzie dawała przepisy na sukces innym. Co ciekawe, wokalistka ośmiokrotnie odrzuciła propozycję jurorowania. W końcu jednak pojawiła się w show, gdzie zrobiła niezłe zamieszanie – internauci często nie pozbierali w słowach, komentując jej decyzje.

Finał show za nami, a Sylwia zajęła się swoją pracą i projektami. Zaskoczyły ją w tym smutne wieści o śmierci Żory Korolyova. Pożegnała go wzruszającym wpisem.

Sylwia Grzeszczak pożegnała Żorę Korolyova

Żora Korolyov nie żyje. Informację o jego śmierci jako pierwszy przekazał Czadoman we wtorek wieczorem. Wokalista zamieścił na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym pożegnał przyjaciela oraz pokazał fragment wiadomości, jaką ostatnio od niego otrzymał.

Na Instagramie pojawił się też wpis partnerki artysty Eweliny Bator, która nie ukrywa, że ma złamane serce.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię.
Wierzcie mi – też w to nie wierzę
Długo nie uwierzę
I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy…

Sieć zalały pełne żalu i niedowierzania wpisy, w których przyjaciele i znajomi z show-biznesu wspominają tancerza. W piękny sposób pożegnała go produkcja Tańca z Gwiazdami oraz gwiazdy, którym towarzyszył na parkiecie.

Sylwia Grzeszczak także postanowiła oddać cześć pamięci Żory wpisem w social mediach. Przy okazji zdradziła, że palnowali współpracę.

Żora… niedawno napisał do mnie… bo kibicował. Chciał stworzyć choreografię do mojego występu…nie zdążyliśmy… Za wszystkie ciepłe i przyjazne słowa w moim kierunku po prostu dziękuję – napisała.

Ciągle trudno uwierzyć, że Żora Korolyov nie żyje, a wyrazy współczucia dla bliskich pojawiają się w social mediach.


Sywlia Grzeszczak żegna Żorę Korolyova

Sywlia Grzeszczak żegna Żorę Korolyova

scena z: Żora Korolyov, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Żora Korolyov nie żyje

Żora Korolyov - Taniec z Gwiazdami

Żora Korolyov - Taniec z Gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×