Szukaj

Sylwia Grzeszczak w ogniu niewygodnych pytań w „Dzień Dobry TVN”! Czy gwiazda potwierdziła drugą ciążę w programie na żywo?

Sylwia Grzeszczak w Dzień Dobry TVN, ciąża

Sylwia Grzeszczak w Dzień Dobry TVN, ciąża

Sylwia Grzeszczak gościła w studiu Dzień Dobry Wakacje. Gwiazda w programie na żywo opowiedziała o nowej piosence, swojej szalonej metamorfozie oraz zmierzyła się z pytaniem o ciążę. Czy potwierdziła plotki?

Sylwia Grzeszczak spodziewa się drugiego dziecka? Plotki głoszą, że artystka jest w pierwszym miesiącu ciąży, a termin porodu wyznaczony ma na wiosnę 2020 roku. Na razie gwiazda nie komentuje rewelacji serwowanych przez tabloidy, skupia się na koncertach i pracy nad nowym singlem. Już 14 sierpnia swoją premierę będzie miał utwór Rakiety, który usłyszymy podczas festiwalu Top of the Top – Sopot 2019. 30-latka uświetni swoim występem koncert #iDance.

W ramach promocji muzycznego wydarzenia, Sylwia odwiedziła wakacyjne studio Dzień Dobry TVN w Sopocie. Artystka odpowiedziała na serię pytań o nową piosenkę i metamorfozę, którą zaskoczyła nawet swoich najwierniejszych fanów –  zdecydowała się bowiem przefarbować włosy na jasny blond. Efekt zachwycił internautów i prowadzących poranny program TVN-u, którzy nie omieszkali nawiązać do tematu ciąży gwiazdy.

Zaczęło się niewinnie, bo od pytania o zmiany, jakie w ostatnim czasie zaszły w życiu piosenkarki:

W moim życiu bardzo dużo się dzieje, i dużo jest takich zakręconych sytuacji. Non stop. Od rana do wieczora, szczególnie ostatnio, np. przy wydawaniu singla itd. – wyznała Sylwia, unikając rozmów na tematy osobiste.

Kinga Burzyńska nie dawała za wygraną:

A jeśli chodzi o życie prywatne? Nie możemy od tego tematu uciec, bo były plotki. Pojawiły się informacje. Pytam jak matka matkę, czy to prawda, że możemy cieszyć się razem z tobą? – zapytała gospodyni show.

Grzeszczak sprawiała wyrażenie przygotowanej na pytanie, bowiem dyplomatycznie odpowiedziała bez dłuższego zastanowienia:

Nic wam nie powiem. Jedno jest pewne, ja zawsze chronię swojej prywatności, skupiam się na muzyce, bo zawsze mi to sprawia najwięcej radości. Czy jestem w ciąży czy będę… Czas pokaże.

Część widzów twierdzi, że niejasna odpowiedź Sylwii, to poniekąd potwierdzenie plotek o ciąży:

Gdyby nie była w ciąży odpowiedziałaby, że nie jest, albo że jej dzieckiem będzie nowa płyta – zauważyła jedna z osób oglądających wywiad z artystką.

Niestety na oficjalny komunikat przyjdzie nam jeszcze poczekać, bowiem nie dość, że gwiazda unika tematu drugiego dziecka jak ognia, to jeszcze na próżno szukać u niej ciążowych krągłości. Najnowsze zdjęcia są tego najlepszym dowodem.

Zobacz: Opole 2019: Sylwia Grzeszczak jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze! Oczy wszystkich były skierowane tylko na nią i jej męża!

Zobacz: Sylwia Grzeszczak w urodziny została wkręcona przez męża! Liber przygotował niespodziankę, o której mówił dzisiaj cały TVN!

Zobacz: Sylwia Grzeszczak wystrzeliła jak torpeda w samym staniku! Wreszcie pokazała co skrywa pod sukienką!


Sylwia Grzeszczak blondynką w Dzień Dobry Wakacje

Sylwia Grzeszczak blondynką w Dzień Dobry Wakacje

Sylwia Grzeszczak przefarbowała się na blond

Sylwia Grzeszczak przefarbowała się na blond

Sylwia Grzeszczak przefarbowała się na blond

Sylwia Grzeszczak przefarbowała się na blond

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×