Sylwia Grzeszczak blondynką! Ciężarna gwiazda ostro zaszalała u fryzjera, ale warto było. Efekt powala!

Sylwia Grzeszczak blondynką

Sylwia Grzeszczak blondynką

Sylwia Grzeszczak została blondynką. Gwiazda przefarbowała włosy, a efektem szalonej metamorfozy pochwaliła się przy okazji wizyty w programie Dzień Dobry Wakacje. Ciężarna piosenkarka w odświeżonym looku, promowała festiwal Top of the Top – Sopot 2019.

Sylwia Grzeszczak nie przestaje zaskakiwać! Po świetnym show na festiwalu w Opolu, przyszła pora na kolejne muzyczne wydarzenie, podczas którego to właśnie ona ma szansę skraść serca publiczności. Już 14 sierpnia gwiazda zaśpiewa na koncercie #iDance w ramach festiwalu Top of the Top 2019 w Sopocie, którego promocja ruszyła pełną parą. Z tej okazji Sylwia odwiedziła Dzień Dobry Wakacje, w którym opowiedziała o swoich przygotowaniach do muzycznego święta.

Gwiazda, która wiosną 2020 urodzi swoje drugie dziecko, zwróciła uwagę widzów nie tyle ciążowymi krągłościami, które są jeszcze prawie niezauważalne, co swoją nową, szaloną fryzurą. Sylwia Grzeszczak przefarbowała się na blond. Piosenkarka, której do niedawna znakiem rozpoznawczym były kruczoczarne włosy i długa grzywka, zdecydowała się na ostrą zmianę w jednym z salonów fryzjerskich. Na głowie artystki możemy od teraz podziwiać mocno pokręcone włosy w jasnym kolorze. Co stoi za jej nagłą przemianą?

To się wiąże z nowym singlem, ponieważ jestem blondynką w nowym teledysku „Rakiety”. Po prostu pękło to na przestrzeni lat. Gdzieś tam zawsze chciałam zostać blondynką. I się udało. Jak byłam mała, tak do 6 roku życia byłam blondynką, a później się to zmieniło – wyznała Grzeszczak w programie „Dzień Dobry Wakacje”, dodając: – Szczerze mówiąc, ludzie na ulicy rozpoznają mnie teraz bardziej niż przed zmianą.

Sylwia, za swoją metamorfozę zebrała mnóstwo komplementów. W komentarzach aż roi się od ochów i achów od internautów, zachwyconych przemianą swojej idolki:

  • Jezu, Sylwia! Dostałam zawału przed ekranem. Ładnemu we wszystkim ładnie.
  • Jak zawsze piękna.
  • WOW. Jaka zmiana. Śliczna. Nie mogłam w ogóle poznać co to za dziewczyna tam siedzi. Pozdrawiam serdecznie.
  • Sylwia, to jest Twój kolor!
  • Cóż za zmianaaa. Ciemne czy jasne i tak ładnie.

Ciężko nie zgodzić się z opiniami fanów Sylwii. Grzeszczak w ciąży wygląda kwitnąco, a nowa fryzura jeszcze bardziej podkreśla wypisane na twarzy gwiazdy szczęście. Zobaczcie sami.

Zobacz: Opole 2019: Sylwia Grzeszczak jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze! Oczy wszystkich były skierowane tylko na nią i jej męża!

Zobacz: Sylwia Grzeszczak w urodziny została wkręcona przez męża! Liber przygotował niespodziankę, o której mówił dzisiaj cały TVN!

Zobacz: Sylwia Grzeszczak wystrzeliła jak torpeda w samym staniku! Wreszcie pokazała co skrywa pod sukienką!


Sylwia Grzeszczak przefarbowała włosy na blond

Sylwia Grzeszczak przefarbowała włosy na blond

Sylwia Grzeszczak blondynką

Sylwia Grzeszczak blondynką

Sylwia Grzeszczak blondynką w Dzień Dobry Wakacje

Sylwia Grzeszczak blondynką w Dzień Dobry Wakacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×