Czy to nie przesada? Sylwia Grzeszczak dzwoni do podopiecznych z „The Voice” w środku nocy. Uczestniczka wszystko opisała

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak budzi w „The Voice of Poland” spore kontrowersje. Teraz na światło dzienne wyszła jej niecodzienna praktyka. Miała dzwonić do podopiecznych w środku nocy!

Sylwia Grzeszczak to piosenkarka, która wykonuje muzykę z pogranicza popu, soulu i R&B. Jako pięciolatka wzięła udział w programie Od przedszkola do Opola. W 2005 roku wystąpiła w programie Idol Polsatu, lecz nie osiągnęła większego sukcesu. Dopiero w 2008 roku nagrała pierwszy album studyjny. Wsparł ją w tym raper i wokalista – Liber. Od tamtego czasu wydała trzy kolejne albumy. Następne wydawnictwo zaplanowała na 2022 rok, nosi ono tytuł Interpretacje.

W życiu prywatnym Sylwia pozostaje w związku ze wspomnianym już Liberem. Para dopiero w 2012 roku publicznie ujawniła, że spotyka się od paru lat. Dlaczego kochankowie zdecydowali się ukrywać swój związek? Grzeszczak opowiedziała o tym w wywiadzie dla stacji telewizyjnej Eska. Wyznała:

Ukrywaliśmy to wyłącznie dlatego, żeby skupić się na muzyce. Nie interesowała nas w mediach nasza prywatność.

Ślub Sylwii i Libera odbył się w 2014 roku. Rok później urodziła się ich córeczka: Bogna. Ostatnio, z okazji 40. urodzin małżonka, piosenkarka wrzuciła do sieci sklejkę jego zdjęć. Podpisała ją:

Sto lat. 40 lat minęło. Bądź zdrowy i szczęśliwy ziom.

Niecodzienną grafikę przygotowaną przez gwiazdę zobaczycie TUTAJ. O Sylwii w ostatnich tygodniach jest głośno głównie za sprawą The Voice of Poland. Gwiazda pełni w nim rolę trenerki. Często jest krytykowana przez internautów za podejmowane przez siebie wybory i brak spontaniczności. Pojawiły się sugestie, że to ostatni raz, gdy widzimy ją w roli ekspertki:

Sylwia nie spełniła się w roli trenera i chyba każdy zdaje sobie sprawę, że jest to jej pierwsza i ostatnia edycja „Voice’a”. Podczas bitew uczyła się kwestii z kartki, a nie były one w żaden sposób wymagające. Produkcja ubolewa, że jest mało spontaniczna – miała wyjawić Pudelkowi jedna z osób z produkcji.

Niezbyt dobre relacje mają ją też łączyć z innym jurorem – Markiem Piekarczykiem.

Sylwia Grzeszczak dzwoni do podopiecznych w środku nocy. Po co!?

Julia Stolpe, członkini ekipy Sylwii, choć nie dostała się do finału The Voice, popełniła na Instagramie post, w którym bardzo pochwaliła swoją trenerkę. Napisała:

Kochani ale mi się trafiła Trenerka @sylwia_grzeszczak_official w @voiceofpoland !!! Kocham!!! Dziękuję: za ten cudowny czas, zwariowany czas. Za wiarę we mnie, za wsparcie, za telefony po 1 w nocy z hasłem ,,możesz mi teraz pośpiewać?”. Będzie mi tego brakować! Za to jakim jest człowiekiem, Artystką! Cieszę się, że mogłam reprezentować drużynę Team Sylwia!

Cóż, dzwonienie o tak późnych godzinach można uznać za osobliwe, ale – jak widać – Julii to nie przeszkadzało! Może taka rekomendacja zmieni stosunek producentów do Sylwii?

Przypomnijmy, że do wielkiego finału The Voice dostali się: Rafał Kozik, Wiktor Dyduła, Bartosz Madej i Marta Burdynowicz. Kto z nich jest Waszym faworytem?


Julia Stolpe. Fot. Instagram

Julia Stolpe. Fot. Instagram

Julia Stolpe. Fot. Instagram

Julia Stolpe. Fot. Instagram

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Komentarze

 • Gość xx pisze:

  Rafał ciekawszy,emocjonalny to pewnie chciała jego posłuchać.Ale w nocy? że niby taka troskliwa.Dobrze,że koniec jej jurorowania.Słaba była,sama śpiewa z fatalną dykcją,nic nie można zrozumieć,bo bębni nerwowo w fortepian,łyka słowa.Powtarzalna,śpiewa bez emocji, uczucia ,niech znika.

 • Gość pisze:

  Telefony po pierwszej w nocy do uczestników ? Totalny brak kultury osobistej, a nie wyraz troski trenera. To nie jest wolontariat, tylko praca. W nocy sobie przypomina o niewykonanej pracy ?

 • Gość pisze:

  Rafał Kozik też mówił w „Pytaniu na śniadanie” , że Sylwia do niego dzwoni w nocy, aby jej zaśpiewał. Strasznie dziwne zachowanie Sylwii … Nie ma czasu w ciągu dnia na takie kontakty ? Przecież to jest jej praca, płacą jej za pracę z uczestnikami, a noc jest dla każdego porą odpoczynku.

 • Gość pisze:

  Może obie późno chodziły spać i dla Julii nie było problemem żeby zrobić to o tej godzinie .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×