Sylwia Grzeszczak uczciła 40. urodziny męża. Przygotowała dla niego piękną niespodziankę i udowodniła, że jest w nim szaleńczo zakochana

Sylwia Grzeszczak i Liber

Sylwia Grzeszczak i Liber

Sylwia Grzeszczak uczciła 40. urodziny swojego męża, Libera. Z tej okazji przygotowała dla niego piękną niespodziankę. Zobaczcie, o czym mowa.

Sylwia Grzeszczak swoją przygodę z muzyką zaczęła w dzieciństwie. Wzięła udział w programie Od przedszkola do Opola, gdzie wystąpiła u boku Krzysztofa Krawczyka. Na zdobycie popularności przyszło jej poczekać do 2008 roku. Właśnie wtedy wydała debiutancką płytę On i ona, przy której współpracowała ze swoim przyszłym mężem, Liberem. Od tego momentu wydała jeszcze trzy solowe albumy.

Grzeszczak nie tylko realizuje się jako piosenkarka, ale także spełnia się w roli mamy. Razem z mężem wychowują córeczkę, 5-letnią Bognę. Gwiazda niedawno na jej temat wypowiedziała się w rozmowie z Dzień Dobry TVNPowiedziała, że niezależnie, jaką drogę zawodową wybierze w przyszłości, będzie mogła liczyć na jej wsparcie:

Na pewno jako mama będę wspierać ją w jakiejkolwiek drodze, którą wybierze. Jeśli wybierze muzyczną, oczywiście ma ode mnie pełne wsparcie.

Sylwia Grzeszczak przy okazji zdobyła się na intymne wyznanie. Powiedziała, że ona także w dzieciństwie mogła liczyć na pomoc bliskich, którzy w nią wierzyli:

To jej zaangażowanie nie było wcale łatwe, także ze względów finansowych.

Sylwia Grzeszczak uczciła 40. urodziny Libera

Grzeszczak swojego przyszłego męża, Libera, poznała podczas współpracy z zespołem Ascetoholix, dla którego nagrywała wokale. Miała wówczas 17 lat. Potem muzycy razem stworzyli album. Zaczęli się spotykać, ale bardzo długo ukrywali swój związek przed mediami i fanami. Dopiero w 2012 roku piosenkarka powiedziała, że są razem od kilku lat:

Ukrywaliśmy to wyłącznie dlatego, żeby skupić się na muzyce. Nie interesowała nas w mediach nasza prywatność — komentowała gwiazda w Esce.

Para pobrała się w 2014 roku. Rok później przyszła na świat ich córeczka. Wydaje się, że uczucie, które łączy małżonków, mimo upływu lat jest bardzo silne. Dowodem może być post niespodzianka, który Sylwia Grzeszczak wrzuciła do sieci. Pokazała sklejkę zdjęć swojego męża. Widać go na scenie, a także podczas koncertów. Nie zabrakło też pamiątki z rodzinnego wyjazdu.

Sto lat. 40 lat minęło. Bądź zdrowy i szczęśliwy ziom.

Piękny prezent prawda?


Sylwia Grzeszczak uczciła 40. urodziny Libera

Sylwia Grzeszczak uczciła 40. urodziny Libera

Sylwia Grzeszczak i Liber - romantyczne zdjęcia

Sylwia Grzeszczak i Liber - romantyczne zdjęcia

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Komentarze

 • Bummm pisze:

  Sylwusia nie do poznania, msjtrowala przy twarzy, proszę sprawdzić stare zdj

 • Aga pisze:

  Tak to prawda 🙂 Sylwia jest super na koncertach 🙂 Byłyśmu kilka lat temu w Pucku na wakacjach i akurat występowała na plaży, moja córcia ją uwielbia i krzyczała do niej a Sylwia jej pomachała 🙂 moja córcia miała wtedy 4 latka, była przeszczęśliwa.
  Świetna para z Nich 🙂 uwielbiam Ich i od początku im kibicuje 🙂
  100 lat dla Nich oboje !!! 🙂

 • Teresa pisze:

  Piękna para,cudna Sylwia! Brawo! Tak trzymać!

 • Bea pisze:

  Piękna para . Bardzo pozytywnie ludzie nie pchają się nigdzie na siłę . Piękne utwory i wykonanie. Gratuluję . Czekam na więcej!

 • Laura Szczukiewicz pisze:

  Świetna para ❤️💕😘 Uwielbiam Sylwię i Libera

 • Gość pisze:

  Tak to prawda. Nie afiszują się, na pokaz. Super para. Żyją dla siebie, nie innych. Tak trzymać. Solezantowi., miłości zdrówka, 💯 LAT. 👌🎂🌹

 • Gość pisze:

  Piękna i skromna para. Ich życie prywatne jest ich własnością i to mi się bardzo podoba bo w dzisiejszych czasach wszystko jest na sprzedaż w przypadku wielu znanych byle tylko na tym zarobić. Nigdy nie byłam na koncercie tej pięknej dziewczyny ani Jej męża, ale słyszałam od kilku osób które były, że Sylwia jest niezwykle skromna i kontaktowa osoba która bardzo szanuję i liczy się ze Swoimi fanami. Liber stówki życzę w zdrowiu i szczęściu z Twoimi pięknymi dziewczynami przy boku, bo bez kochającej rodziny świat jest mniej kolorowy i piękny🥂☕🎂

 • Anna pisze:

  Świetna PARA, wzbudzają sympatię. Ładni, zdolni, nie ma Ich „wszędzie”. Wielki szacunek, uznanie. Najlepsze życzenia dla Jubilata Czterdziestolatka 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×