Cierpliwość Sylwii Grzeszczak właśnie się skończyła. Gwiazda rozprawiła się z krytyką za wybory w „The Voice”

Sylwia Grzeszczak odpowiada hejterom

Sylwia Grzeszczak odpowiada hejterom

Sylwia Grzeszczak debiutu w The Voice of Poland nie może uznać za bardzo udany. W jej kierunku kierowane są niepochlebne opinie, nie brakuje też zarzutów do jej pracy jako trenerki. Co odpowiedziała hejterom?

Pojawienie się Sylwii Grzeszczak w 12. edycji  The Voice of Poland było bardzo wyczekiwane, ale już w trakcie programu okazało się, że nowa trenerka od samego początku wywołuje wiele kontrowersji. Fani zwłaszcza po ostatnich Nokautach nie poskąpili przykrych uwag na temat jej decyzji. Po tym odcinku internauci nie przebierali w słowach.

Mało tego serwis Plotek, powołując się na swojego informatora, donosił, że z pracy Sylwii na planie nie jest zadowolona również produkcja. Brakuje jej też spontaniczności, którą mają pozostali trenerzy.

Sylwia nie spełniła się w roli trenera i chyba każdy zdaje sobie sprawę, że jest to jej pierwsza i ostatnia edycja „Voice’a”. Podczas bitew uczyła się kwestii z kartki, a nie były one w żaden sposób wymagające. Produkcja ubolewa, że jest mało spontaniczna – zdradziła osoba z produkcji.

Do tego podobno niezbyt dobre relacje łączą ją z dużo bardziej doświadczonym w roli trenera Markiem Piekarczykiem. Nie bez powodu ich czerwone fotele są daleko od siebie.

Marek i Sylwia nie bez powodu siedzą od siebie daleko, nie przepadają za sobą – zdradził infromator Plotka.

Co na to wszystko sama zainteresowana? Sylwia Grzeszczak zdecydowała się odpowiedzieć hejterom.

Zobacz: The Voice of Poland”. Produkcja chce zwolnić Tomsona i Barona! Znika też Sylwia Grzeszczak. Wiadomo, które gwiazdy walczą o fotele

The Voice of Poland 12. Sylwia Grzeszczak odpowiada hejterom

Sylwia Grzeszczak w 12. edycji The Voice of Poland zaliczyła swój debiut. Choć oczekiwania względem niej były bardzo duże, w oczach wielu widzów nie sprawdziła się w roli jurorki programu. Fani programu zarzucają jej nieodpowiednio dobierany repertuar, a również, że nie potrafi pomóc członkom swojej drużyny odpowiednio przygotować się do występów.

Portal Przeambitni zwrócił się do Sylwii z pytaniem, co powiedziałaby osobom, krytykującym ją w sieci. Gwiazda zwróciła się do hejterów:

Skupiajmy się na takich pozytywach, naprawdę jest mnóstwo jakiś emocji, które są trudne w ostatnim czasie i myślę, że warto skupić się naprawdę na takich dobrych sytuacjach i otaczać się po prostu dobrem. To jest naprawdę ważne tu i teraz – powiedziała.

Jesteście fanami Sylwii jako trenerki w The Voice of Poland?


The Voice of Poland 12 - drużyna Sylwii Grzeszczak

The Voice of Poland 12 - drużyna Sylwii Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Tomson, Baron, Marek Piekarczyk

Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Tomson, Baron, Marek Piekarczyk

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Komentarze

 • Sylwia pisze:

  Sylwia jest naturalną kobietą a my żyjemy w plastikowym świecie dlatego za to obrywa. Ludzie, którzy źle mówią o innych są po prostu żałośni i tyle w temacie

 • Gość pisze:

  sylwia najgorsza jurorka razem z piekarczykiem, zawistna taka zimna su.a. Dretwa, słabo sie wysławia

  • Kindzia pisze:

   No chyba ty jesteś zawistny ,, zazdrość widzę zrżera Ciebie że Sylwia jest untalentowaną i piękną osobą oraz jest sympatyczna ale niestety jej wybory niektóre jak np że odpadła Małgosia jest do nie przyjęcia i sam jesteś drętwy ona taka nie jest ani nie jest zimna sam jesteś zimny😡Ona się super wysławia nie to co ty i jest rozmowna np po koncertach więc odwal się od niej

 • Gość pisze:

  Może dlatego, że jest po szkole fortepianu od małego uczona dyscypliny i profesjonalizmy dlatego nie jest spontaniczna. Tylko wszystko od a do z

 • Pozdrawiam pisze:

  Jakbym był producentem to bym powiedział do Sylwii : Nie wyobrażam sobie kolejnej edycji bez Ciebie.

  A potem bym ją zastąpił innym jurorem 😉

 • Gość pisze:

  Nie znam się na muzyce, ale oglądam Voice dla przyjemności. Pani Sylwii też nie znałam. Nie mogę więc się wypowiadać na temat doboru piosenek czy jej ocen.
  Jednak nie wzięłabym jej na jurora. Dlaczego? Bo piękna buzia, sylwetka i kreacje nie wystarczą. Brak jej błyskotliwości! Jej reakcje słowne są raczej… toporne i wymuszone. A sama mowa? Cóż, to kaleczenie języka polskiego. Bardzo mały zasób słów, zbyt częste stosowanie „slangu”, liczne powtórzenia itp. Jednak w takich programach w telewizji publicznej powinny zasiadać osobowości. Nie kaleczący języka.

 • Gość pisze:

  Jurorzy,jak jurorzy… To oni są fachowcami, nie ja. Ale artykuł debilny do potęgi entej!!!

 • Gość pisze:

  Cóż za debilny artykuł. Cóż za bełkot! Aż się słabo robi. Jeśli potrzebujecie porządnego dziennikarza,zatrudnijcie mnie 😉 A Sylwia jest po prostu świetna.

  • Gość pisze:

   Gość ma rację.To jest. Program do oglądania.Widzowie są lepsi od jurorów.Jedyna rzecz to maŁo eleganckie zachowanie jurorów,uderzanie nogami w przyciski i tym podobne.Artykuł bzdurny.

  • Gość pisze:

   Też tak uwazam

  • Gośćmówidość pisze:

   Sylwia nie nadrabia swoją osobą jak justyna to może temu ma odpaść. Bardzo szanuję sylwię

 • Gość pisze:

  Powiem tak. SYLWIA Grzeszczak jest cudowna.
  Artystka utaoentowana I obdarzona cudownym głosem a do tego piękna i stylowa. Jej skromność widać w każdej odpowiedzi, na tym świecie jest od groma ludzi gdzie wlasnie osoba Sylwi jest na 100 % taka jak ma być. A nie koniecznie pasują im 2 inne osoby damsko męskie. Którym akurat brak skromności, I co za tym idzie….. jej wybory utworów do tego konkursu so jej .. czepiają się jej wyborów, kiedy są bardzo wporzadku,, za to noerozumie p.J.S. I,,mam te moc. Sorry to jest kicha.. a ocenili ją wspaniałe kiedy wogule jej wykonanie niebylo niczym,…. a wybór piosenki sorrryy z bajki?? Raz … emocje?? Dwa itd. Żenada.
  Pani Sylwio ,, tak to jest jak ma się szlachetne serce a inni pani poprostu zazdroszczą Tyle.

  • GośćAsia D. pisze:

   W pełni popieram. Uwielbiam Sylwię, jest wspaniała

  • Gość pisze:

   Jejku… tego bełkotu nie da się czytać!!! Wróć do szkoły, poćwicz gramatykę, ortografię i interpunkcję a potem komentuj…może ktoś zrozumie o czym piszesz 🤔

  • Gość pisze:

   Naprawdę? Dla mnie jest najgorszym jurorem!

 • Ewa pisze:

  Tomson i Baron muszą zostać . Bez nich nie ma Voisa . Są najbardziej obiektywni , nigdy nie wbijają szpili wykonawcą . Mają dużo taktu i wyczucia w różnych sytuacjach . Nie ubliżają .

 • Gość pisze:

  U Sylwi odpadl Igor szkoda piekny glos i taki mlody a rozumie co spiewa niestety wiele wyborow tej edycji jest dziwnych szczegolnie w tej druzynie Moze ta edycja ma przejsc do histori z mottem „dziwne wybory”

  • Gość pisze:

   Popieram.Poza tym skład jurorów dobry.To są właściwe osoby i na właściwym miejscu.Wybory zawsze są niesprawiedliwe dla innych.Widzowie też wybierali, więc!.

 • Gość pisze:

  Nie każdy jest dobrym mówcą, śp.Pani Kaczynska była mądrą i wyksztalconą kobietą, ale nie lubila wypowiadać się publicznie, nie każdy jest do tego stworzony.

 • GośćMajka pisze:

  ,,celebryci” jak już pokaże swoją głupotę i brak wiedzy,to zaraz odwołują się do dobra w koło. Swoim jednym zdaniem może zniszczyć lub znieważyć człowieka ale…. jeśli chodzi o nich samych, to inni mają być dla nich wyrozumiali, empatyczni, dobrzy !!!

 • Gośćlidka pisze:

  Pani Sylwio to Pani decyduje proszę nie słuchać tego co kto mówi lub pisze to Pani najlepiej wie jak kto śpiewa. Ludzie jak zwykle mają pełne kieszenie jadu.

 • GośćEla pisze:

  Dlaczego nie wysylaci6 tego co się pisze nie pasuje prawda