Szukaj

Sylwia Bomba wyskoczyła na wesele w takiej kreacji, że ho-ho. Wyglądała jak panna młoda z okładki Playboya

Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba pojawiła się na weselu w koronkowej kreacji. Jej stylizacja podkreśliła wszystkie atuty celebrytki. Gwiazda wyglądała pięknie, ale czy nie przyćmiła panny młodej?

Ogłoszenie kwarantanny w Polsce było równoznaczne z rezygnacją ze wszystkich uroczystości rodzinnych. Wszystkie zaplanowane wcześniej śluby i wesela mogły odbyć się tylko w obecności pary młodej, oraz świadków. Wszystko oczywiście z zachowanie niezbędnych środków ostrożności. W związku z łagodzeniem reguł wprowadzanych na czas kwarantanny, od kilku tygodni ceremonie ślubne mogą odbywać się tak, jak dotychczas, jednak liczba gości nie może przekraczać 150 0sób. Podczas uroczystości trzeba także stosować się do obowiązujących zaostrzonych zasad sanitarnych.

Sezon wesel zawsze rozpoczynał się w maju. Teraz po tym, jak większość par zdecydowała się na przełożenie ceremonii, to okres wakacji stał się pełnią sezonu wesel. Kolejne gwiazdy pokazują na Instagramie, jak bawiły się na uroczystościach zorganizowanych przez rodzinę, czy przyjaciół. Uwagę wszystkich skupiają oczywiście wyszukane kreacje. Dzisiaj relacją z jednej uroczystości pochwaliła się już Julia Wieniawa, która na imprezę przyszła ubrana, jak prawdziwa gwiazda. Swoją weselną stylizację na Instagramie pokazała także Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba na weselu. Przyćmiła pannę młodą ?

Sylwia Bomba zyskała sławę, biorąc udział w Gogglebox. Przed telewizorem. Tam, razem ze swoją przyjaciółką, Ewą Mrozowską, komentowały najpopularniejsze programy telewizyjne. Show jest nie tylko przewodnikiem po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniową sporą dawką śmiechu i rozrywki.

Sylwia jest kobietą, która uwielbia podkreślać swoje kształty i zdecydowanie widać to w jej stylizacjach. Dzisiaj na jej profilu społecznościowym pojawiło się zdjęcie, na którym celebrytka pozuje w kreacji, którą założyła na wesele. Ma ona na sobie obcisłą sukienkę maxi, wykonaną z pięknej koronki. Ubranie idealnie podkreśla jej ponętne kształty i eksponuje dekolt. Sylwia zdecydowała się również na luźne i eleganckie upięcie włosów, które idealnie pasuje do tej kreacji.

Tańce, hulance, czyli… weselisko. Jackowi nie podobała się moja sukienka, a Wy co myślicie?

Sylwia zapytała swoich obserwatorów, co sądzą o jej kreacji. Zdania jednak były bardzo podzielone. Jedni z nich chwalili zmysłową kreację, inni natomiast pisali, że mogła przyćmić pannę młodą.

  • Wyglądasz pięknie. Jesteś śliczną kobietą.
  • Jacek nie ma racji. Wyglądasz idealnie.
  • Sukienka trochę przypomina suknię panny młodej.
  • Chyba przyćmiłaś pannę młodą.

Jak mówi weselna tradycja, jedynie kolor biały w tym dniu jest zarezerwowany dla panny młodej. Sylwia zdecydowała się na beżową kreację, czym teoretycznie nie złamała obyczajów. Nie da się jednak nie zauważyć, że w takiej kreacji z powodzeniem mogłaby wystąpić też panna młoda.


Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×