Szukaj

Julia Wieniawa bawi się na weselu. Jej kreacja więcej odkrywa niż zakrywa. Co za figura!

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa odpoczywa od nawału obowiązków i bawi się dzisiaj na weselu. Aktorka podzieliła się relacją z tego wydarzenia. Na imprezę wybrała się w skąpej kreacji. Wygląda jak prawdziwa gwiazda. 

Julia Wieniawa podobnie, jak inne polskie gwiazdy bardzo restrykcyjnie przestrzegała nałożonej przez rząd kwarantanny. Teraz gdy większość obostrzeń została złagodzona, młoda aktorka aktywnie korzysta z życia. Już kilka tygodni temu wróciła do pracy i treningów do programu Taniec z Gwiazdami. Korzystając z ostatnich wolnych chwil przed intensywną pracą nad jak najlepszymi występami w muzycznym show, postanowiła wybrać się na krótki urlop.

Julia Wieniawa kilka dni temu wróciła ze swoich włoskich wakacji. Młoda gwiazda wyjechała na słoneczną Sycylię, po tym jak dostała zaproszenie od swojego tanecznego partnera Stefano Terazzino. Już po wakacjach będziemy mogli zobaczyć ich ponownie na parkiecie. Ostatnie dni lipca spędzili, jednak wspólnie na zabawie i wypoczynku. Gwiazda chętnie chwaliła się w sieci zdjęciami i relacjami z tego wypadu. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, że na urlopie Julia i Stefano nie zapomnieli o tańcu. Aktorka zapewne naładowała akumulatory i w pełnej krasie zaprezentuje się w kolejnych odcinkach programu. Przypomnijmy, że Taniec z Gwiazdami został przerwany ze względu na pandemię koronawirusa. Pojawi się on ponownie w jesiennej ramówce stacji TVN. Tymczasem Julia ma dzisiaj okazję, by w doskonały sposób sprawdzić swoje taneczne umiejętności. Gdzie się wybrała?

Julia Wieniawa na weselu w skąpej kreacji

Gwiazda pochwaliła się dzisiaj swoim fanom, że właśnie znajduje się na weselu. Najpierw w jej relacji na Instagramie pojawiło się zdjęcie weselnego stołu i winietki z jej nazwiskiem. Później aktorka zaprezentowała swoją stylizację. Na zdjęciu ma na sobie sukienkę długości mini, która więcej odsłania niż zakrywa. Odważna kreacja w kolorze beżu ma marszczenia po bokach, oraz głęboki dekolt i odkryte plecy. Do wszystkiego Julia dobrała delikatne sandałki na wysokim obcasie.

Młoda gwiazda ma idealną figurę, nad którą cały czas intensywnie pracuje na siłowni. Nic więc dziwnego, że nie ma zamiaru zakrywać swoich wdzięków. Trzeba przyznać, że Wieniawa w tej kreacji prezentuje się zjawiskowo.


Julia Wieniawa na weselu

Julia Wieniawa na weselu

Julia Wieniawa na weselu

Julia Wieniawa na weselu

Julia Wieniawa na planie Top Model

Julia Wieniawa na planie Top Model

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×