Sylwia Bomba na pełnym miłości zdjęciu z nowym partnerem. To ten przystojniak wspiera ją w trudnych chwilach

Sylwia Bomba pokazała partnera

Sylwia Bomba pokazała partnera

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie z nowym partnerem. Celebrytka pięknie podpisała fotografię. Widać, że miłość kwitnie.

Sylwia Bomba to znana influencerka i celebrytka, która zyskała popularność dzięki programowi Gogglebox. Przed telewizorem. Dostała także ofertę z Polsatu, który zaproponował jej występ w Tańcu z Gwiazdami. Odpadła tuż przed wielkim finałem, ale jej rozpoznawalność zdecydowanie wzrosła, a ona stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Jej życie prywatne ostatnio jest pełne zawirowań. W ubiegłym roku przekazała w oświadczeniu, że rozstała się z wieloletnim partnerem i ojcem jej córkiAntosi. Zapewniała wtedy, że starszy o 14 lat Jacek wciąż będzie uczestniczył w jej życiu i wychowaniu ich córki.

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia – napisała.

Życie szybko to zweryfikowało i okazało się, że mężczyzna nie był zbyt zaangażowany w wychowanie Antosi. Kilka dni temu media podały informacje, że Jacek Ochman nie żyje. Były partner Bomby zmarł w wyjątkowo tragicznych okolicznościach.

Jest jednak ktoś, kto wspiera Sylwię w trudnych chwilach.

Sylwia Bomba pokazała nowego partnera. Co o nim wiadomo?

Jak na rasową influencerkę przystało, Sylwia Boba pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Co jakiś czas organizuje sesje Q&A, w których odpowiada na nurtujące ich pytania. To tam wyznała, że ma partnera i to, że jest od niej młodszy.

Tak, spotykam się z kimś. Co do wieku, to wiek nie ma dla mnie znaczenia, obojętne mi, czy ktoś jest młodszy czy starszy, jeśli jest porozumienie. Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie – zdradziła.

Wiadomo, że serce Sylwii Bomby zabiło mocniej. Póki co wiadomo jedynie, że nowy partner celebrytki jest od niej młodszy. Dzisiaj pokazała zdjęcie z ukochanym. Na Instastory opublikowała kadr z mężczyzną, ale zasłoniła większą część jego twarzy.

Spokój. Wsparcie. Szczęście — napisała.

Jak widać, uczucie kwitnie i być może Bomba w końcu zdradzi nieco więcej.


Sylwia Bomba z nowym partnerem

Sylwia Bomba z nowym partnerem

Sylwia Bomba o pogrzebie Jacka Ochmana

Sylwia Bomba o pogrzebie Jacka Ochmana

Sylwia Bomba o śmierci partnera

Sylwia Bomba o śmierci partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×