Sylwester TVP 2021. Maja Hyży wystąpiła w niesamowitej kreacji. Czarne body idealnie podkreśliło ciążowy brzuszek

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Sylwester TVP 2021. Maja Hyży zaśpiewała jeden z największych światowych hitów w duecie z Jakubem Szmajkowskim. Jej kreacja zwala z nóg. Zobaczcie zdjęcia. 

Maja Hyży ogromną popularność zyskała w momencie, gdy pojawiła się kilka lat temu w talent show X-Factor. Wówczas była jeszcze żoną Grzegorza Hyżego. Para krótko po finale rozstała się, a każde z nich na nowo ułożyło sobie życie. Od jakiegoś czasu wokalistka tworzy niezwykle udany związek z Konradem. Mężczyzna jest ojcem jej córeczki Antoniny, a Maja wychowuje także dwóch starszych synów z małżeństwem z Grzegorzem. Bliźniacy Wiktor i Alexander już niedługo będą obchodzili 10. urodziny. Kilka tygodni temu dumna mama pierwszy raz pokazała twarze swoich synów, którzy towarzyszyli jej na scenie podczas koncertu.

Artystka cały czas jest obecna w show-biznesie i pojawia się w kolejnych telewizyjnych projektach. Już na początku grudnia wiadomo było, że będzie jedną z gwiazd sylwestra w TVP. Na kilka dni przed wielką imprezą pochwaliła się piękną kreacją, którą zaprojektowała dla niej Patrycja Kujawa. Niebieska sukienka z bardzo długim trenem robiła ogromne wrażenie.

Sylwester TVP 2021. Występ Mai Hyży. Kreacja i zdjęcia

Na scenie w Zakopanem pojawiła się cała plejada gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wśród nich nie zabrakło także Mai Hyży, która już wcześniej współpracowała z Telewizją Publiczną przy organizowanych przez nich koncertach tematycznych. Artystkach już na kilka dni przed sylwestrem pochwaliła się fanom naszego portalu spektakularną suknią, którą przygotowała na ten wieczór, a teraz mogliśmy zobaczyć ją w całej okazałości.

Na samym początku koncertu artystka zaśpiewała wraz z innymi gwiazdami wielki przebój lat 80. Wspólnie wykonali piosenkę Krzysztofa Krawczyka Zabawa w stylu folk. W kolejnym wejściu razem z Jakubem Szmajkowskim doskonale znanym fanom z programu The Voce Kids zaśpiewała wielki przebój Cold Heart, którym porwali wszystkich do zabawy. Piosenkę w oryginale śpiewa duet: Dua Lipa i Elthon John.

Artystka na scenie zaprezentowała się w kreacji o intensywnym kobaltowym kolorze, którą na pewno na długo zapamiętają jej fani. Suknia ma bogato zdobione ramiona i obszerną spódnicę z długim trenem. Z jednej strony ubrana była w czarne połyskujące body, które podkreśliło ciążowy brzuszek, a z drugiej zakryła zgrabne nogi niebieską suknią. Wokalistka wyglądała zjawiskowo.

Podczas otwarcia miała na sobie długą czarną suknię balową z pięknie zdobionym gorsetem w beżowym kolorze.

Przypomnijmy, że jako pierwsi poinformowaliśmy na dzień przed sylwestrem o tym, że Maja Hyży spodziewa się czwartego dziecka. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Zdjęcia z występu Mai zobaczycie w naszej galerii.


Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Komentarze