Zenek i Rafał powitają Jasona Derulo. Znamy plan wielkiej fety na cześć światowej gwiazdy. Wśród atrakcji zakopiański oscypek

Sylwester TVP. Jason Derulo

Sylwester TVP. Jason Derulo

Jason Derulo będzie jedną z największych gwiazd Sylwestra TVP. Zenek Martyniuk i Rafał Brzozowski szykują dla niego niesamowite powitanie. Co się będzie działo?

Sylwester TVP 2021 zapowiada się jako jedna z największych imprez kończącego się roku. Przygotowania do Sylwestra Marzeń z Dwójką trwają już od kilku dni. W Zakopanem gdzie odbędzie się impreza, stanęła już imponujących rozmiarów scena, na której będą występować gwiazdy.

Dla osób zgromadzonych pod sceną, a przede wszystkim widzów przed telewizorami zaśpiewają między innymi: Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Roksana Węgiel, Rafał Brzozowski, Boys, Sławomir i Kajra oraz wielu innych polskich artystów.

Telewizja Polska każdego roku szykuje dla widzów niezapomniane atrakcje i stara się ściągnąć nie tylko największe polskie, ale też zagraniczne gwiazdy. 31 grudnia na scenie u podnóża Tatr pojawią się: Thoma Anders, Francesco Monte czy Julio Iglesias Junior. Jednak największą sławą tej nocy będzie znany na całym świecie wokalista R&B Jason Derulo. TVP niemal do ostatniej chwili trzymała widzów w napięciu i dopiero na dwa dni przed rozpoczęciem imprezy ujawniono, że to właśnie on przyjedzie do Zakopanego.

Zenek Martyniuk i Rafał Brzozowski szykują powitanie dla Jasona Derulo

Jason Derulo to autor takich hitów jak Want to Want Me, Swalla. Pojawienie się amerykańskiego wokalisty na scenie Sylwestra Marzeń na pewno pozwoli po raz kolejny pobić TVP rekord oglądalności. Zanim jednak Jason pojawi się na scenie, będzie mógł odczuć przejawy prawdziwej polskiej gościnności. Jeden z gospodarzy imprezy, czyli Rafał Brzozowski, który nie tylko zaśpiewa, ale będzie też prowadzącym, w porozumieniu z Zenkiem Martyniukiem, przygotował dla niego tradycyjne powitanie. Mają dla niego oscypek.

Jason Derulo na świecie jest w czołówce. To jest bardzo zdolny człowiek po szkołach aktorskich, tanecznych. Bardzo wcześnie zaczynał swoją pracę. Ma na swoim koncie 30 milionów sprzedanych płyt, 11 platynowych. Mamy gwiazdę światowego formatu, która przyjeżdża tutaj. Razem z Zeniem szykujemy dla niego małego oscypka, żeby go powitać – zdradził Super Expressowi Rafał Brzozowski.

Trzeba przyznać, że nie tylko dla widzów TVP będzie to niezapominania noc, a powitanie, jakie czeka na Jasona to miły gest. Będziecie oglądać Sylwestra Marzeń z Dwójką?


Jason Derulo – MTV EMA 2018

Jason Derulo – MTV EMA 2018

Jason Derulo - amfAR 2018

Jason Derulo - amfAR 2018

Jason Derulo - Teen Choice Awards 2016

Jason Derulo - Teen Choice Awards 2016

Komentarze

  • GośćHalina pisze:

    Chory kraj ,co roku te same gęby,rzygać się chcę.Jeszcze Zenek ,Sławomir, Maryla i Brzozowski ,nie można tego już oglądać!!!!!Tu rząd mówi o tym , że mamy się szczepić bezwzględnie ,a tam w Zakopanem jeden na drugim wisiał bez maseczek,potem niech Kurski odpowie za wszystko ,a co on jest przywódcą jak w Korei , przestańcie z nas robić wariatów!!!!!!Kurski i rząd niech bierze odpowiedzialność za wszystko !!!!!!!

  • Gość pisze:

    Gwiazda tvp. A ludzie w szpitalach horror, ceny horror. Bawcie się! Titanic!

  • Gość pisze:

    Nie znam czlowieka Oscypek buha ha ha to jeszcze kierpce i kopelusz i koniecznie baronine z wkladka

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×