Gosia Rozenek i Radziu maja swój sylwester marzeń. Popijają winko w wielkim łożu. „Leżąc i czekając na północ”

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan

Radosław Majdan pochwalił się nowymi fotkami. Pokazał, jak spędza z Małgorzatą Sylwestra. Para nie zamierza wychodzić z sypialni. 

Radosław Majdan Małgorzata Rozenek są parą od 2013 roku. Para pobrała się po trzech latach związku. W 2020 roku urodził się ich pierwszy wspólny syn – Henryk. Małżeństwo wychowuje też dwójkę synów ze związku Małgosi z Jackiem Rozenkiem: Stanisława (ur. 2006) oraz Tadeusza (ur. 2010).

Rodzina przebywa obecnie w słonecznej Tajlandii. Co ciekawe, Majdanowie spędzili tam już Boże Narodzenie. Na miejscu nie organizowali jednak tradycyjnych świąt. Przyjęcie wigilijne spędzili razem z rodzicami Małgosi w połowie grudnia. Wszystko było związane z tym, że teściowie Radka jako pierwsi wpadli na pomysł wigilijnego wyjazdu za granicę. Jak wyznała Małgorzata:

Moi rodzice zapytali mnie, czy nie miałabym nic przeciwko, gdyby w tym roku wyjechali na święta. Początkowo ten pomysł nas zdziwił, bo mam totalnego bzika na punkcie świąt i nie wyobrażałam sobie spędzenia ich bez rodziców, ale potem pomyślałam, że w tej sytuacji można mieć ciastko i zjeść ciastko. Uznaliśmy, że i my wyjedziemy na święta za granicę, a prawdziwą Wigilię zorganizujemy wcześniej.

Wyjawiła też, w jaki sposób wyglądała ich wieczerza:

Tak jak zawsze. Jesteśmy tradycyjną rodziną. Mamy 12 potraw, sianko pod obrusem, talerz dla wędrowca. Zawsze śpiewamy kolędy i łamiemy się opłatkiem z każdym członkiem rodziny, również czworonożnym. Uważam, że w świętach najpiękniejsza jest ich niezmienność, zawsze wyglądają tak samo. Daje mi to poczucie bezpieczeństwa.

Radosław i Małgosia relacjonują w sieci wypad za granicę. Internautom spodobała się zwłaszcza ich sesja z plaży. Pupa celebrytki rewelacyjnie prezentowała się w różowych majtkach.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek świętują w łóżku. Co pokazali?

Radosław Majdan dodał dziś na Instagramie sylwestrowe fotki. Para znów zaczęła świętować wcześniej. Co robiła? Małżonkowie pochwalili się, że leżą w łóżku i piją szampana. Oboje byli ubrani w szlafroki. Nawet w tak domowym wydaniu pokazali się ze wspaniałej strony. Radek uzupełnił ich wspólne ujęcia obszernym opisem i życzeniami dla fanów. Napisał:

Moi drodzy, przesyłamy życzenia zdrowia, spełnienia marzeń, realizacji planów, wiary w siebie, moc pozytywnej energii. Niech nadchodzący rok będzie dla Was sprzyjający i wyjątkowy. Chociaż znowu obchodzimy wcześniej, to tym razem, smoking, zamieniłem na szlafrok z Małgorzatą, która suknie balową również zastąpiła szlafrokiem. Świętujemy w swoim towarzystwie. Bawcie się szampańsko. Szczęśliwego nowego roku 2022.

Ich fotki zobaczycie poniżej i w galerii.

Fani zareagowali na post Radka w następujących komentarzach:

  • Szczęśliwego Nowego Roku.

  • Wam tez szczęśliwego Nowego Roku 2022.

  • Happy New Year.

  • Dziękujemy i wzajemnie kochani.

  • BARDZO DZIĘKUJĘ I WAM ŻYCZĘ ZDROWIA I POWODZENIA.

Wy też podzielcie się z nami swoimi planami na spędzenie Sylwestra.


Radosław i Małgorzata Majdanowie. Sylwester 2021/2022

Radosław i Małgorzata Majdanowie. Sylwester 2021/2022

Radosław i Małgorzata Majdanowie. Sylwester 2021/2022

Radosław i Małgorzata Majdanowie. Sylwester 2021/2022

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×