Majdanowie już po Wigilii. W Internecie wszystko relacjonowali na żywo. Dlaczego zaczęli wcześniej? Tylko u nas oficjalny komentarz

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Wigilia 2021

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Wigilia 2021

Małgorzata Rozenek wraz z mężem zorganizowała wigilię we wtorek 14 grudnia. Dlaczego tak szybko? Mieli ku temu ważny powód.

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Zadebiutowała w roli prowadzącej program Perfekcyjna pani domu od tamtego czasu nie może narzekać na brak intratnych propozycji. W krótkim czasie zyskała ogromną popularność, dzięki której plasuje się w czołówce najpopularniejszych polskich gwiazd. Cały czas angażuje się w nowe projekty oraz rozwija własne biznesy. Kilka miesięcy temu wystartowała z własną marką odzieżową, która cieszy się dużą popularnością wśród jej fanek.

Rozenek nie tylko realizuje się w życiu zawodowym, ale i w prywatnym. Jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana, z którym wychowuje dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, Stanisława Tadeusza oraz Henia, który jest owocem ich związku.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyprawili wigilię w połowie grudnia

Rozenek rozpoczęła przygotowania do świąt już na początku grudnia. W pierwszej kolejności zabrała się za ubranie choinki oraz przystrojenie domu. Na Instagramie udostępniła obszerną fotorelację przedstawiającą nie tylko drzewko, ale i niemalże każdy zakamarek jej przestronnego salonu.

Niewiele osób wiedziało, że w tym czasie planowała już, jak będzie przebiegała kolacja wigilijna, która w tym roku odbyła się 14 grudnia. Majdanowie spędzili ten wieczór w towarzystwie rodziców Gosi. Po uroczystej wieczerzy wykonali sobie kilka pamiątkowych fotografii, którymi gospodarze pochwalili się w sieci.

Ach co to była za Wigilia… bo kto powiedział, że musi być 24.12? Nie data jest ważna a ludzie #sohappytogether
Ok, chyba nie wyjaśniłam z różnych powodów nie mogliśmy się spotkać 24.12 a lepiej się spotkać wcześniej niż wcale i dlatego zrobiliśmy sobie wcześniejsza wigilię. Najważniejsze to być razem.

Małgorzata jednak nie spodziewała się, że internauci tak surowo ocenią pomysł zorganizowania rodzinnej wigilii przed czasem. W komentarzach rozgorzała dyskusja na ten temat.

  • Absolutnie to nie ma nic wspólnego z hejtem… ale… Wigila… noc oczekiwania… na Narodziny Jezusa… jak może być wcześniej, skoro urodził się 25 grudnia? Raczej w tym przypadku data jest istotna…
  • Wszystko już nie ma znaczenia! Jak widać na załączonym obrazku! Smutne to…
  • Może świąteczna kolacja … Wigilia ma swoją konkretną datę nie bez powodu. I proszę nie pisać, że nie to chciała Pani usłyszeć po Wigilii,bo to była symboliczna kolacja. I oczywiście, każdy ma prawo robić jak uwaza jednak inny dobór słów nie wzbudziłby tyle kontrowersji i emocji.
  • A co to za Wigilia? No tak dla tych, którzy nie chrzcza dzieci data jest nie ważna. Tylko jakie święta Pani obchodzi?

Kilkadziesiąt minut później podobna publikacja ukazała się na profilu Radosława. Były piłkarz pochwalił się nie tylko rodzinnymi kadrami, ale i prezentem od teściowej, który wywołał na jego twarzy uśmiech. Okazuje się, że wprowadziła rodzinną tradycję i co roku obdarowuje zięcia tematycznym sweterkiem, który możecie zobaczyć w naszej galerii.

Czy można wyprawić Wigilie 15 grudnia? Można. Zależało nam, żeby przed wyjazdem zorganizować ją z myślą o dzieciach i rodzinie, w tradycyjny sposób . Było pięknie. No a Teściowa jak zawsze nie zawiodła z prezentem. To już kolejny do kolekcji.

Z pewnością wiele osób zastanawia się skąd ten pośpiech i o jakim wyjeździe mówi Radosław? W rozmowie z Jastrząb Post Małgorzata zdradziła, że w tym roku, po raz pierwszy, zdecydowali się spędzić święta Bożego Narodzenia z dala od domu, a dokładniej w Azji.

[…] My kochamy święta Bożego Narodzenia i już nie możemy się doczekać tych kolejnych. Chociaż te będą inne. Jeżeli świat się nie zamknie, to wyjeżdżamy. Po raz pierwszy w życiu. Ale to wcale nie oznacza, że ominie nas wigilia i świętowanie. Po prostu przekładamy świętowanie na nieco wcześniejszy termin i wtedy upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. I święta, i wyjazd. […] Jedziemy do Azji. Nasz ukochany kierunek. Już nie możemy się doczekać. Naprawdę odliczamy dni.

Poniżej możecie obejrzeć wywiad z Perfekcyjną panią domu.

A czy wy zdecydowalibyście się zorganizować Wigilię przed czasem?


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z rodziną

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z rodziną

Małgorzata Rozenek z synami

Małgorzata Rozenek z synami

Komentarze