Pierwsze takie święta u Rozenek. Na Boże Narodzenie wylatuje z Polski. Zdradziła nam dokąd. „Odliczamy dni”

Małgorzata Rozenek o świętach

Małgorzata Rozenek o świętach

Małgorzata Rozenek uwielbia okres świąteczny. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że tegoroczne Boże Narodzenie będzie wyglądało inaczej. 

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych gwiazd stacji TVN. Aż trudno uwierzyć, że na antenie zadebiutowała prawie dziesięć lat temu w programie Perfekcyjna Pani Domu. Bardzo szybko udało jej się zdobyć sympatię widzów, dla których stała się autorytetem. Po ogromnym sukcesie jej programu, nie musiała długo czekać na kolejne propozycje. Obecnie jest prowadzącą Projektu Lady.

Poza regularnym pojawianiem się na ekranach telewizorów, rozwija własne biznesy. Posiada między innymi firmę cateringową oraz markę odzieżową. Obie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Rozenek zaliczyła również debiut na dużym ekranie. Kilka miesięcy temu przyjęła propozycję reżysera Patryka Vegi i wystąpiła w filmie Miłość, seks & pandemia. Nie ukrywa, że w przyszłości chciałaby się regularnie pojawiać na ekranach kin.

Małgorzata Rozenek nie spędzi świąt w Polsce

W życiu prywatnym Małgorzaty Rozenek-Majdan również układa się bardzo dobrze. 43-latka długo marzyła o tym, by zostać mamą i ostatecznie zdecydowała się skorzystać z metody in vitro. Nigdy nie ukrywała tego, a nawet postanowiła wydać książkę na ten temat. Obecnie wychowuje z Radosławem Majdanem trzech synów – Stanisława, Tadeusza oraz Henryka.

Celebrytka zdradziła, jak zamierza spędzić zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia:

Radosław zawsze mnie bardzo rozpieszcza prezentami. On jest bardzo uważny, zawsze słucha. Te prezenty są niezwykle trafione. My kochamy święta Bożego Narodzenia i już nie możemy się doczekać tych kolejnych. Chociaż te będą inne. Jeżeli świat się nie zamknie, to wyjeżdżamy. Po raz pierwszy w życiu. Ale to wcale nie oznacza, że ominie nas wigilia i świętowanie. Po prostu przekładamy świętowanie na nieco wcześniejszy termin i wtedy upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. I święta, i wyjazd.

W tym roku rodzina Majdanów nie spędzi świąt w Polsce. Dokąd się udadzą?

Jedziemy do Azji. Nasz ukochany kierunek. Już nie możemy się doczekać. Naprawdę odliczamy dni.

Małgorzata wyznała, że podczas wyjazdów zawsze towarzyszy jej biżuteria marki ZoZo:

Od wielu lat jedyna biżuteria jaką noszę to jest ZoZo. I jeżeli mnie widać w jakiejś biżuterii to jest to właśnie ZoZo Design. I również wakacji sobie nie wyobrażam, bez tej biżuterii.

Jakie są wasze plany na święta?


Małgorzata Rozenek z synami - święta 2019

Małgorzata Rozenek z synami - święta 2019

Radek Majdan i Małgorzata Rozenek – święta Bożego Narodzenia 2020

Radek Majdan i Małgorzata Rozenek – święta Bożego Narodzenia 2020

Małgorzata Rozenek – święta Bożego Narodzenia 2018, Wigilia

Małgorzata Rozenek – święta Bożego Narodzenia 2018, Wigilia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×