Małgosia Rozenek i Radek Majdan w różowych strojach kąpielowych. Mocno wycięte figi uwydatniły krągłości gwiazdy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosłąw Majdan wypoczywają z rodziną w Tajlandii. Właśnie pochwalili się zdjęciami z wody. Założyli różowe stroje kąpielowe, a od Małgosi nie można oderwać wzroku. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w tym roku po raz pierwszy spędzili święta Bożego Narodzenia z dala od kraju. Małżonkowie razem z dziećmi wyjechali do Tajlandii. Na 10 dni przed Wigilią zorganizowali rodzinną tradycyjną kolację, która spędzili razem z rodzicami prezenterki. Później spakowali walizki i wsiedli do samolotu.

Jedziemy do Azji. Nasz ukochany kierunek. Już nie możemy się doczekać. Naprawdę odliczamy dni – mówiła przed wyjazdem reporterce Jastrząb Post.

Małgosia będąc za granicą nie zapomniała jednak o Wigilii. Rodzina uczciła ją, będąc na plaży. Zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia ze świątecznym akcentem, którymi oczywiście pochwalili się w sieci. Prezenterka co jakiś czas chwali się kolejnymi kadrami z rodzinnego urlopu. Widać, że pogoda im sprzyja i mnóstwo czasu spędzają w wodzie. Ostatnio zachwyciła fanów, publikując kadry wprost znad basenu.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w różowych strojach kąpielowych

Małgorzata Rozenek i Radek na urlopie większość czasu spędzają w skąpych strojach. Nie można się im dziwić, bo temperatury są bardzo wysokie. Mama trojga dzieci spakowała do walizki całkiem pokaźną kolekcję bikini, w których prezentuje zgrabną sylwetkę na kolejnych kadrach. Właśnie na profilu prezenterki pojawiły się kolejne ujęcia, na których możemy zobaczyć zakochanych chłodzących się w lazurowej wodzie.

Małgosia i Radek wskoczyli w bliźniacze różowe stroje kąpielowe. Bikini Małgosi jest bardzo mocno wycięte, dzięki czemu można podglądać jej idealną sylwetkę i obłędne krągłości.

Oddział Różowej Pantery ciepło pozdrawia – napisała gwiazda.

Internauci nie poskąpili Małgosi komplementów, a wiele kobiet przyznało, że nieco zazdrości jej figury.

 • Małgosia, jaka figura!
 • Wypoczywajcie.
 • Wow, jakie kształty.

Trudno się nie zgodzić ze słowami komentujących. Mama Henia, Stasia i Tadeusza w bikini wygląda obłędnie. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zgadzam się 100 % Gosia jest super Radek zresztą też!!!

 • Gość pisze:

  Tak tak pani Rozenek – Majdan wie co robi zeby do takiej kasiory dojść to musi mieć dobrze poukładane w głowie a wy tu piszący oprócz mnie oczywiście możecie sobie pomarzyć o takim dostatnim życiu.Radziowi Małgosia się trafiła jak ślepej kurze ziarenko nie wiadomo w jakim punkcie życia byłby bez Małgosi.Przystosował się i jest oky.

 • Gość pisze:

  Gdyby Małgosia była głupia i pusta jak wy tu piszecie ,to nigdy by nie miała takiej kasy i takiego życia jak ma obecnie!!!!!więc wy miernoty życiowe możecie sobie jedynie tutaj pokrytykować ,żeby mieć lepsze samopoczucie ahahaha.Małgosiu szacun!

 • Gośćtaaa pisze:

  A gdzie odsloniete posladki Radzia?

 • Gość pisze:

  Przestańcie proszę krytykować…żyją jak chcą wkoncu to rodzina…zdjęcia wiadomo są… są znani jak każdy jeden celebryta…to co wypisujcie jest obrzydliwe…jak komuś się nie podoba niech nie pisze..

 • Gość pisze:

  Radziu nie długo będzie za nią krzesełko nosił.

 • Abc pisze:

  Przy Lewandowskiego nawet nie są ich tłem. Małgosia Roby co tylko może , radzio przygrywa jak potrafi , ale szans na Pipidówki większych nie mają ! I czad aby zdali sobie z tego sprawę …bo zbankrutują na tych popisach

 • Gość pisze:

  Wyglądają super!!!!jak wam pustaki miernoty chodzące się nie podoba ,to po co wchodzicie na strone czyli zainteresowanie na maxa!!!! hahaha

 • Gość pisze:

  Też uważam, nie ma się czym zachwycać

 • Gość pisze:

  Fajnie wyglądają

 • Gość pisze:

  Klęska to ogladac obrzydlistwo puknijcie się fani w puste łby

 • GośInka pisze:

  Kobieto jaka Ty jesteś Nieszczęśliwa… zazdrość Cię zżera….,że nie jesteś na miejscu Pani Małgosi……fiu