Małgorzata Rozenek w mroźny poranek rozgrzewa Instagram zdjęciami znad basenu. Od jej krągłości nie można oderwać wzroku

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek rozgrzała sieć o poranku. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia przywitała się z fanami kadrami wprost znad basenu. Tylko spójrzcie na te zdjęcia. 

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Jej zawodowy grafik jest niezwykle napięty, ponieważ swój czas dzieli pomiędzy telewizję i własne biznesy. Kilka miesięcy temu wystartowała między innymi z marką odzieżową. W grudniu otworzyła pierwszy butik, który ma swoją lokalizację w Warszawie.

Przełom roku prezenterka postanowiła spędzić razem z rodziną z dala od kraju i zawodowych zobowiązań. Razem z mężem Radosławem Majdanem i trojgiem synów: Stanisławem, Tadeuszem i Henrykiem wyjechali do Tajlandii. Tam spędzają Boże Narodzenie, a także sylwestra.

Jedziemy do Azji. Nasz ukochany kierunek. Już nie możemy się doczekać. Naprawdę odliczamy dni.

Małgorzata Rozenek w stroju kąpielowym nad basenem

Małgorzata Rozenek jako pierwsza z polskich gwiazd pochwaliła się w sieci zdjęciami z Wigilii. Rodzina urządziła ją znacznie wcześniej, bo już 14 grudnia. Wtedy wszyscy razem pojechali do rodziców prezenterki i z nimi celebrowali ten wyjątkowy dzień. Chociaż przyspieszyli wszystko o 10 dni to i tak odbyło się to w bardzo tradycyjny sposób. 24 grudnia Majdanowie świętowali także w Azji. Podzielili się wówczas z fanami zdjęciami prosto z plaży. Nie zapomnieli oczywiście o świątecznym akcencie, a na ich głowach pojawiły się dekoracyjne opaski.

Pogoda na urlopie zdecydowanie ich rozpieszcza. Małgosia relacjonuje swój wyjazd w sieci i chętnie chwali się kolejnymi zdjęciami, na których pokazuje sporo ciała. W drugi dzień świąt również postanowiła przywitać się ze swoimi obserwatorami kadrami wprost znad basenu. Ma ona na sobie beżowy strój kąpielowy z ozdobnie wyciętymi plecami, który również mocno wyeksponował jej krągłe pośladki.

Current status (tłum. aktualny stan) – napisała w sieci.

Zdjęcie bardzo spodobało się jej obserwatorom, którzy nie tylko życzyli jej wesołych świąt, ale też nie poskąpili komplementów. Wielu z nich przyznało, że chętnie znaleźliby się na jej miejscu.

 • Ogień.
 • Pięknie.
 • Zazdroszczę.
 • Wow. Niesamowita.
 • Wesołych Świąt. Pięknie.

Trzeba przyznać, że spędzanie świąt Bożego Narodzenia w takich okolicznościach też może być pięknie, a Małgosia swoimi zdjęciami zdecydowani rozgrzała internet.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

 • Tylko ja. pisze:

  To jak bardzo obgadujemy innego człowieka lub to w jaki sposób o nim mówimy, bardziej świadczy o nas samych niż o osobie obgadywanej. Tu nie ma reguły kto to jest naprawdę. To taka żelazna reguła psychologii czyli inaczej życia.

 • Gość SZCZECIN pisze:

  Gocha chwalisz sie ile trofeów ma pilkarzyk, więc zamiast pokazywać swoje stare siedzisko ,pokaż ten obfity zbiór jego sukcesów

 • Gość pisze:

  Stara Tuba SILIKONU.

 • Gość pisze:

  Umysł dziecka z przedszkola, szkoda słów…..

 • Gość pisze:

  Nie wiem skąd ustawiczna ekscytacja kobietą. Nie znam wcześniejszych komentarzy, więc jeśli powtórzę kogoś sorki. Moje zdanie : Starsza Pani dba o siebie, bo ma „możliwości” i dlatego wygląda jak wygląda. Ma prawo i tu szacun, że zabiega o siebie. Urodą mnie nie powala. Zachowanie wręcz śmieszy z akcentem na drażni. Mam nadzieję, że mogę mieć ,bez konsekwencji 😁 własne zdanie.

 • Magda pisze:

  Pani Gosiu jest pani piękna. Wszystkiego dobrego.

 • Ulka pisze:

  Zawsze podkreślała że jest tradycjonalistką i nie wyobraża sobie świąt bez oprawy, dekoracji i rodziny. A tymczasem „przesunęła” imprezę o kilka dni i fruuuuu na drugi koniec swiata. Hipokryzja w czystej postaci.

 • GośćAlina pisze:

  Myślę że wszyscy mają zbyt mało dystansu .Niechcesz nie oglądaj ja oglądam bo mi się podoba. Pozytywne zdjęcia mnie dobrze nastrajają. Wszystkim tego życzę. Tokerancja!!!!

 • GośćKkk pisze:

  Gdyby nie media to te wszystkie podstarzałe gwiazdeczki z głodu by zdechły przecież oprócz pokazywania dupy one nic niepotrafia

 • Gośćgość pisze:

  Czy zazdroszczę? Hahaha😄a czego? Już na pewno nie wyglądu🙈chyba że pustoty iprostoty 😄😄😄

 • Nie zazdrosnaleczszczera... pisze:

  Jak można być tak zakochaną w sobie,przesada !!! Żeby tak siebie promować. Obrzydliwość . Znam duuuuuużo atrakcyjniejszych kobiet od Pani i siedzą cichutko nie wychwalając się,jakie to One nie są piękne. Jest mi po prostu za panią wstyd. Dorotce, czyli Dodzie nie do sięgasz kobieto do pięt i dlatego mając tą swiadomość, tak się afiszujesz. Żenada 🙈🙊

 • Evi pisze:

  Jej opalenizna jest żółta. codziennie opalenizne nosi żółta.nie mam pojęcia co ona z sobą robi.potwornie wygląda i staro. mowie czarownica.

 • halo halo pisze:

  co ona tu wyrabia.? jej ponaciagana maska i usta ciągle blade, co ta kobieta z sobą robi wygląda na 56 lat…jest straszna.

 • halo halo pisze:

  Czepiracha Stara. wygląda strasznie ..

 • Gość 66 pisze:

  Kolejna celebrytka z rodziną w czasie pandemii, wyjeżdża daleko na wakacje.ktoś to sponsoruje za te fotki w kostiumach, może jacyś ,naganiacze turystów,a one obowiązkowo to realizują.Nie ma zdjęć z dziećmi jak bawią się,biegają tylko tzw.celebrytki reklamują kurort w skąpych kostiumach w tle morze lub basen.Jaki wstyd !Rozumiem że po powrocie kwarantanna na własny koszt i pobyt w hotelu,oraz opłata testów.A co to dla niej.

 • Gość pisze:

  Ale obrzydliwy hejt.

 • Gość pisze:

  Matka polka chciała dziecko zamiast poświęcić czas dzieciom to się wygina i pokazuje przerobione ciało a niania wychowuje najbardziej obrzydliwe jest pokazywanie się w łóżku zero kultury stara lampucera

 • Gość pisze:

  Fotoszopy do poprawy, JASKRAWE NIEDOCIAGNIECIA ,aż strach pomyśleć jak w realu wygląda, mamy dość babska