Szukaj

Siostry Godlewskie za moment wydrapią sobie oczy! Właśnie poszły się sądzić o… Lepiej usiądźcie!

Siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie

Esmeralda Godlewska chce pozwać siostrę

Esmeralda Godlewska zapowiedziała wojnę z siostrą w sądzie. Ex-wokalistka, a obecnie bokserka zawalczy o odzyskania hasła na YouTube. Poznaj szczegóły.

U sióstr Godlewskich wciąż gorąco! Esmeralda, która „czuje power, żeby się bić” i namiętnie trenuje przed zbliżającą się walką z Martą Linkiewicz w ramach FAME MMA 3, właśnie zapowiedziała jeszcze jedną wojnę, i to ze swoją młodszą siostrą Małgorzatą – tym razem jednak nie zobaczymy widowiska na ringu, a starcie w sądzie za zamkniętymi drzwiami.

W skrócie: Esmeralda postanowiła pozwać Małgorzatę za to, że zmieniła hasło do ich kanału na YouTube’ie. Bardziej czupurna część (podobno nieistniejącego już) duetu zamieściła na swoim Instagramie wiadomość dla „bardziej wrażliwej i na serio traktującej muzyczną karierę” Małgosi, zupełnie tak, jakby nie mogła do niej zadzwonić, albo przynajmniej wysłać SMS-a…

Kanał na YouTube’ie „Siostry Godlewskie”, którego to ja byłam założycielem, niestety został mi odebrany przez moją cudowna siostrę i jej menadżera. Sprawa pojawi się w sądzie – oświadczyła Godlewska.

Przypomnijmy, że Esmi i Małgosia obecnie nie mają najlepszego kontaktu. Wszystko przez awanturę do jakiej doszło na pokładzie samolotu, z którego została wyproszona siostra Esmeralda. Skandalistka rzekomo „jest uzależniona od xanaxu, leków psychotropowych i alkoholu”, i to właśnie przez alkohol – albo raczej jego brak – miało dojść do szarpaniny. Szczegóły w poniższym oświadczeniu wideo:

Proponujemy FAME MMA 4 – Godlewska vs Godlewska. Co wy na to?

Patologia. Siostra Godlewska zwyzywała gwiazdę Instagrama! Rzuciła się na nią z pięściami! [WIDEO]

Patologia. Godlewska publicznie o uzależnieniach swojej siostry. Nie jest dobrze [WIDEO]

Esmeralda Godlewska zmierzy się z Martą Linkiewicz. Szykuje się emocjonujące starcie!

 

 


Esmeralda Godlewska chce pozwać siostrę

Esmeralda Godlewska chce pozwać siostrę

Siostry Godlewskie - 14 urodziny 4fun TV

Siostry Godlewskie - 14 urodziny 4fun TV

Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę

Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×