Uczestnik „Rolnika” jest gejem. W programie szukał żony, a teraz zrobił coming out. Pokazał partnera na imprezie

Rolnik Szuka Żony coming out

Rolnik Szuka Żony coming out

Uczestnik Rolnik szuka żony jest gejem! Przystojniak z 4. edycji show już nie ukrywa, że jego serce skradł mężczyzna, chociaż w trakcie show próbował ułożyć sobie życie z kobietą. Jego zdjęcie z partnerem jest prawdziwą sensacją dnia.

Rolnik szuka żony to program, który stał się wielkim hitem Telewizji Publicznej. Już od pierwszej edycji gromadzi przed telewizorami ogromną liczbę widzów, dlatego nie dziwi fakt, że fani show mogli zobaczyć już osiem odsłon widowiska. Od samego początku prowadzącą jest Marta Manowska, która doskonale sprawdziła się w tej roli.

Zasady programu są bardzo proste. Zgłaszają się do niego samotni rolnicy i rolniczki. Czekają oni na listy od osób zainteresowanych znajomością. Po ich przeczytaniu główni bohaterowie wybierają tych, z którymi chcieliby się spotkać. Po pierwszym spotkaniu muszą wybrać trzy osoby, które na jakiś czas zamieszkają z nimi w domu, aby lepiej się poznać i zobaczyć, jak wygląda życie na wsi.

Rolnik Szuka Żony. Uczestnik show jest gejem

Bohaterowie programu spędzają ze sobą sporo czasu, więc nie dziwi fakt, że narodziły się między nimi nie tylko przyjaźnie, ale też prawdziwe uczucia. Jedną z osób, która znalazła miłość pod okiem kamer, jest Małgosia Borysewicz. Zakochała się w Pawle. Obecnie wychowują dwoje dzieci. Aby nie stracić ze sobą kontaktu, uczestnicy wszystkich edycji co jakiś czas organizują imprezy integracyjne, na których spotykają się w bardzo licznych grupach.

Jak pochwalili się w relacjach w social mediach, miniony weekend też upłynął im pod znakiem zabawy. Bohaterowie programu spędzili go w jednym z hoteli w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego.

Od razu podzieliliśmy się na grupki, które usiadły razem przy stołach. Zaczęliśmy, jak na weselu, od obiadu. Potem była już regularna impreza z mocniejszymi alkoholami i disco polo. Nikt nie udawał, że nie lubi Zenka i Sławomira. Nikt sobie trunków nie żałował – relacjonuje informator Pomponika.

Rolnik Szuka Żony 😉Moja miłość nie przetrwała 💔Ale jest super rolnikowa ekipa 😁 Która się powiększa o nowe znajomości…

Posted by Agata Rusak on Monday, December 6, 2021

Do sieci trafiło sporo kadrów z tego wieczoru, a największym zaskoczeniem było to, że jeden z rolników, który szukał żony, pojawił się na zabawie razem ze swoim chłopakiem. Sebastian po zakończeniu show odkrył swoją seksualność na nowo i związał się z mężczyzną:

Sebastian, jeden z kandydatów z 4. edycji programu, przyjechał z… chłopakiem! Ciekawie razem wyglądali. Do programu poszedł, by znaleźć żonę. Dzisiaj żyje z mężczyzną.

Dla wielu fanów programu mogą to być zaskakujące nowiny. Pamiętacie Sebastiana z czwartej edycji programu?

Aktualizacja – tylko u nas. Sebastian z Rolnika dementuje doniesienia o coming oucie

W rozmowie z Jastrząb Post Sebastian zdementował plotki:

Przyjechałem tam sam i bawiłem się tylko z dziewczynami. Ktoś rozpuszcza ohydne plotki, bo miałem powodzenie na tej imprezie, a panie siadały mi na kolanach. Może to z zazdrości? – zastanawia się uczestnik 4 edycji programu „Rolnik szuka żony”.

Zdradził, że na imprezę przyjechał z myślą o Agacie Rusak z piątej edycji:

To właśnie dla niej tam pojechałem. Chcieliśmy się bliżej poznać. Na szczęście i Agata i ja mamy poczucie humoru i takie plotki na mój temat nie robią na nas wrażenia. Jeszcze nie raz pokażemy się razem i może wszystko się uspokoi – Sebastian zapewnił w rozmowie z naszą dziennikarą.

Więcej przeczytasz tutaj.


Sebastian - Rolnik Szuka Żony 4

Sebastian - Rolnik Szuka Żony 4

Sebastian - Rolnik Szuka Żony 4

Sebastian - Rolnik Szuka Żony 4

Sebastian - Rolnik Szuka Żony 4

Sebastian - Rolnik Szuka Żony 4

Komentarze