Szukaj

Małgosia Borysewicz pochwaliła się rodzinną sesją zdjęciową. Jej maleńka córeczka to prawdziwy cukiereczek

Małgosia Borysewicz

Małgosia Borysewicz

Małgosia Borysewicz pochwaliła się w sieci przepiękną rodzinną sesją zdjęciową. W kadrach widzimy całą rodzinę rolniczki. Jak wyglądają w komplecie?

Program Rolnik szuka żony z miejsca stał się wielkim hitem TVP. Chyba nikt na samym początku nie spodziewał się, że reality show, w którym rolnicy szukają swoich drugich połówek, osiągnie aż tak wielki sukces. Do udziału w nim zgłaszały się zarówno tłumy rolników, jak i kobiet, które odpowiadały na ich miłosne anonse. Od niedawna w miłosnym hicie występują także panie, które prowadzą swoje gospodarstwa. Sławę dzięki temu show zdobyła między innymi Małgosia Borysewicz. Rolniczce udało się spotkać prawdziwą miłość. W programie poznała Pawła Borysewicza.

Mężczyzna jako jeden z wielu napisał do niej list. Podczas pierwszego spotkania między nimi od razu zaiskrzyło. Parą zostali też po programie, a łączące ich uczucie okazało się być bardzo poważne. Po pewnym czasie postanowili sformalizować swój związek. Przetrwali pierwsze kryzysy i teraz stanowią bardzo zgodne małżeństwo. Paweł zdecydował się na przeprowadzkę na wieś i razem z żoną prowadzi gospodarstwo. Ich uczucie z dnia na dzień przybiera na sile, a przypieczętowaniem tej miłości jest dwójka dzieci.

Małgosia Borysewicz w świątecznej sesji z rodziną

Małżonkowie doczekali się już dwójki dzieci. Ich starszy synek ma na imę Rysio, a córeczka, która przyszła na świat pod koniec września to urocza Blanka. Małgosia już kilka miesięcy wcześniej pochwaliła się na Instagramie, ze znowu zostanie mamą. Teraz regularnie możemy podziwiać piękne rodzinne kadry, które pojawiają się w jej postach. Z okazji świąt Bożego Narodzenia gwiazda programu Rolnik Szuka żony, postanowiła podzielić się z fanami świąteczną sesją zdjęciową. W cudownych kadrach widzimy całą rodzinę Borysewiczów. Największe zainteresowanie wzbudziła oczywiście maleńka Blanka. Przy okazji złożyła fanom świąteczne życzenia.

Wesołych świąt od całej, naszej rodzinki. Niech wiara, nadzieja, radość i miłość napełnią Wasze i nasze serca

Pod postem natychmiast pojawiło się tysiące wirtualnych serduszek i całe morze komplementów.

  • Przecudowni! Wszystkiego dobrego.
  • Piękna rodzinka, Wesołych świąt
  • Ale cudaki. Jak pięknie.
  • Ta malutka to sama słodycz.

Nie można się dziwić internautom, ponieważ jest jedna z najpiękniejszych rodzinnych sesji zdjęciowych, jaką znajdziecie na Instagramie. Wszystkie kadry możecie zobaczyć w naszej galerii.


Małgosia Borysewicz- rodzinna sesja zdjęciowa

Małgosia Borysewicz- rodzinna sesja zdjęciowa

Małgosia Borysewicz- rodzinna sesja zdjęciowa

Małgosia Borysewicz- rodzinna sesja zdjęciowa

Małgosia Borysewicz- rodzinna sesja zdjęciowa

Małgosia Borysewicz- rodzinna sesja zdjęciowa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×