Szukaj

Małgosia Borysewicz urodziła. Wybrała oryginalne imię dla drugiego dziecka

Małgosia Borysewicz i Paweł powitają córeczkę

Małgosia Borysewicz i Paweł powitają córeczkę

Małgosia Borysewicz właśnie dodała na Instagramie pierwsze zdjęcie swojego drugiego dziecka. W komentarzach mnóstwo gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców. Znamy płeć i imię dziecka. 

Program Rolnik Szuka Żony, to reality show, które spotkało się z ogromną sympatią widzów. Już od kilku sezonów podczas emisji przed telewizorami zasiadają prawdziwe tłumy wiernych fanów. Wiele zgłaszających się do programu osób znalazło tam swoją drugą połówkę. Niektórzy rozstawali się tuż po zakończeniu show, ale zdarzyło się kilka zakochanych par, które odnalazły prawdziwą miłość. Kilka związków zakończyło się już hucznym weselem, a na świat przychodzą kolejne dzieci jego uczestników.

Jedną z osób, która miała to szczęście i spotkała kogoś na całe życie, jest Małgosia. Rolniczka z wzajemnością zakochała się w Pawle Borysewiczu. Ich uczucie było na tyle silne, że przetrwało wszystkie kryzysy i towarzyszące im nieustannie kamery. Teraz stanowią bardzo zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Paweł dla swojej ukochanej porzucił miasto i postanowił razem z nią pracować w gospodarstwie. Małżonkowie doczekali się już pierwszego synka Rysia. Niedawno Małgosia poinformowała, że zostanie mamą po raz drugi.

Małgosia Borysewicz urodziła drugie dziecko

Małgosia Borysewicz poinformowała swoich fanów o drugiej ciąży za pomocą social mediów. Zapozowała ze sporym ciążowym brzuszkiem:

Przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA .Zmiękczyłoby największego twardziela. Kocham te momenty wszystkie! – komentowała rolniczka.

Później na profilu znanej rolniczki mogliśmy zobaczyć jeszcze kilka zdjęć, na których prezentuje swoje krągłości. Dzisiaj natomiast szczęśliwa mama pochwaliła się, że jej rodzina się powiększyła. Na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie noworodka – małej Blanki.

Cześć, jestem Blanka. Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się, że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała, zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie. To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem. Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko. A Wam przesyłam buziaki za wsparcie. Powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili. @paulo_borysewicz daliśmy radę. Nasza księżniczka.

View this post on Instagram

Cześć, jestem Blanka ❤️ Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem❤️Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko❤️A Wam przesyłam buziaki za wsparcie😘powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili. @paulo_borysewicz daliśmy radę ❤️ Nasza księżniczka.

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Małgosia Borysewicz urodziła córeczkę. Dziewczynka pojawiła się na świecie aż 3 tygodnie wcześniej, ale jej mama informuje, że jest cała i zdrowa. Rolniczka razem z małą Blanką są już w domu i cieszą się pierwszymi wspólnymi chwilami. Pod postem oczywiście cały czas przybywa komentarzy z gratulacjami. My również się do nich dołączamy i życzymy dużo zdrowia.


Małgosia Borysewicz z córką Blanką

Małgosia Borysewicz z córką Blanką

Małgosia Borysewicz i Paweł wybierają się na randkę

Małgosia Borysewicz i Paweł wybierają się na randkę

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×