Tylko u nas! Sebastian z „Rolnika” komentuje sensacyjne plotki na temat rzekomego partnera: „Może to z zazdrości?”

Sebastian komentuje plotki na temat rzekomego partnera

Sebastian komentuje plotki na temat rzekomego partnera

Media podały dziś sensacyjne wieści, że Sebastian z „Rolnika”, który w programie szukał żony, jest gejem. Były uczestnik hitowego show odniósł się do tych plotek w rozmowie z Jastrząb Post. Co powiedział Sebastian z „Rolnika” - czy jest gejem?

Dziś portal Pomponik.pl przekazał informacje na temat Sebastiana z czwartej edycji programu Rolnik szuka żony. Informator portalu twierdzi, że Sebastian jest gejem. Mężczyzna miał uczestniczyć ze swoim rzekomym chłopakiem w imprezie zorganizowanej w hotelu w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. Na miejscu byli też inni uczestnicy programu „Rolnik szuka żony”. Jak przekazało źródło pomponik.pl:

Od razu podzieliliśmy się na grupki, które usiadły razem przy stołach. Zaczęliśmy, jak na weselu, od obiadu. Potem była już regularna impreza z mocniejszymi alkoholami i disco polo. Nikt nie udawał, że nie lubi Zenka i Sławomira. Nikt sobie trunków nie żałował.

Informator serwisu zdradził, że Sebastian, na co dzień żyje z mężczyzną, choć jeszcze niedawno szukał żony w popularnym programie TVP :

Sebastian, jeden z kandydatów z 4. edycji programu, przyjechał z… chłopakiem! Ciekawie razem wyglądali. Do programu poszedł, by znaleźć żonę. Dzisiaj żyje z mężczyzną.

Poniżej możecie obejrzeć filmik wideo z udziałem Sebastiana w Rolniku.

Sebastian z Rolnika o rzekomym partnerze. Co powiedział?

Udało się nam ustalić, że Sebastian Zaremba, kandydat na męża z czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony”, naprawdę nie jest gejem i nie ma partnera. Sebastian w rozmowie z Jastrząb Post przedstawił zupełnie inną wersję swojej obecności na imprezie:

Przyjechałem tam sam i bawiłem się tylko z dziewczynami. Ktoś rozpuszcza ohydne plotki, bo miałem powodzenie na tej imprezie, a panie siadały mi na kolanach. Może to z zazdrości? – zastanawia się uczestnik 4 edycji programu „Rolnik szuka żony”

Podobnie do sprawy odnosi się ponad 40 uczestników zlotu na grupie na Facebooku. Wysłali Sebastianowi fotki, na których pozuje z kobietami. (Pokazujemy je w naszej galerii). Szczególnie wyróżniają się zdjęcia Sebastiana z Agatą Rusak, byłą partnerką Łukasza Sędrowskiego z piątej edycji, dla której, jak tłumaczy w rozmowie z JastrzabPost specjalnie przyjechał na imprezę.

To właśnie dla niej tam pojechałem. Chcieliśmy się bliżej poznać. Na szczęście i Agata i ja mamy poczucie humoru i takie plotki na mój temat nie robią na nas wrażenia. Jeszcze nie raz pokażemy się razem i może wszystko się uspokoi – Sebastian zapewnił w rozmowie z naszą dziennikarką.

Pamiętacie Sebastiana z programu? Trzymaliście za niego kciuki? Myślicie, że ułoży sobie życie z Agatą?


Sebastian z

Sebastian z "Rolnika" w towarzystwie pań

Sebastian z

Sebastian z "Rolnika" w towarzystwie Kasi, czyli kandydatki Maćka z 7. edycji

Sebastian z

Sebastian z "Rolnika" w towarzystwie Elżbiety z 8. edycji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×