Smutny finał relacji Fabijańskiego i Siekluckiej. Wiadomo, dlaczego ich związek od początku był skazany na niepowodzenie…

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka. Smutny finał ich znajomości. Fani nie spodziewali, że zakończy się to w taki sposób...

Sebastian Fabijański uchodzi za jednego z topowych polskich aktorów kina akcji. Zagrał w przebojach jak: Miasto 44, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Botoks, Kobiety mafii, Jak pokochałam gangstera. Na koncie ma również dwa albumy studyjne, utrzymane w konwencji hip-hopu. Przed kilkoma dniami odbył się jego pojedynek na gali Fame MMA. Walczył z innym raperem, Wac Toją, jednak przegrał przez szybki nokaut już w 35 sekundzie pierwszej rundy (więcej tutaj).

Wracając do oktagonu, to wiem co potrafię i czego się nauczyłem, ale niestety emocje plus duża różnica w wadze między mna a przeciwnikiem sprawiły, że nie byłem w stanie pokazać nic ciekawego i przegrałem. Niestety za mało zrobiłem sparingów w trakcie przygotowań, przez zobowiązania zawodowe, bo nie mogłem uszkodzić twarzy etc, co z kolei sprawiło, że nie przyzwyczaiłem głowy do uderzeń i po mocniejszym ciosie odcięło mi prąd – napisał aktor w oświadczeniu, wydanym po walce.

Prywatnie Fabijański długo był partnerem Maffashion. Aktor i blogerka doczekali się jednego syna, Bastiana. Ich związek niespodziewanie zakończył się w ub.r. w atmosferze skandalu. Fabijański po tym zaczął spotykać się z Anną-Marią Sieklucką. Gwiazda filmu 365 dni któregoś dnia przyjechała po niego do pracy, po czym obsypała go całusami.

Gdy reporterka Jastrząb Post rozmawiała z Sebastianem i Anną-Marią o ich romansie, słyszała tylko enigmatyczne wypowiedzi.

Życie aktora, człowieka tak popularnego, jest niestety skazane na to, że z każdego spotkania, nawet takiego, które nie niosło za sobą nic wielkiego, to jest do tego dorabiana jakaś historia. Na pewno z Anną-Marią się nie nie lubimy – otworzył się Seba.

Z kolei Anna-Maria powiedziała nam:

Jesteśmy z Sebastianem znajomymi aktorami i tyle. Tak jak mówię – podziwiam Sebastiana jako aktora. Sebastian nawet to powiedział, że jest wielko halo, bo znana aktorka spotkała się ze znanym aktorem, a gdyby spotkał się z dziewczyną nierozpoznawalną, to nikt nie robiłby takiego szumu.

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka rozstali się?

W ostatnim czasie w mediach głucho było o relacji Fabijańskiej i Siekluckiej. Teraz smutne informacje ws. pary przekazał Pudelek. Według informatora portalu, będącego częścią grupy Wirtualna Polska, Fabijański i Sieklucka przestali się widywać już po kilku randkach, a ich znajomość nie stanowiła „niczego poważnego”.

Cóż, wychodzi na to, że romans od początku był skazany na niepowodzenie, skoro tak do niego podchodzili.


Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka na randce 

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka na randce 

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka na randce 

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka na randce 

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka na randce 

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka na randce 

Komentarze

 • Gość pisze:

  Patola i tyle z niego. Zostawił dziewczynę z dzieckiem i nagle teraz taki hop do przodu. I tak wiadomo ze leci na facetów.

 • Gość ❤️ pisze:

  Bardzo dobrze, że odłączył się od Maffashion, panienki, która żyje ubraniami, reklamami,jest (pomimo, że próbuje nie być ) pusta i prózna. .Seba od początku mi do niej nie pasował. Mam nadziejez że trafi po niej na naprawdę wartościową kobietę i doceni.

  • Lolek pisze:

   Trafił. Rafalala

  • Gość pisze:

   Tej facet nie jest w ogóle wartościowy. Jest pełen obłudy, fałszu i hipokryzji. Nie można wierzyć w to co mówi na wizji, najpierw zapowiadał że nigdy nie będzie się bił za pieniądze a jeśli już to w szczytnym celu po czym zaczął brać udział w walkach fame MMA i całe pieniadze przytulił sobie. Mówi że nie bierze narkkotykow, po czym okazuje się że bierze i sam się do tego przyznaje. Nie mam szacunku do tego człowieka. Maffashion zachowała się z ogromna klasa nie rozgrzebują tej sprawy i po prostu zapominając o gościu, który ja zdradził z transwestytka.

 • Gość pisze:

  Jak inni po prostu ktoś coś tam wielcy znani wybitni gwiazdy w tym kraju jest nadwyraz za duźo naduzywane ale 10mln chinczyków na insta moźe się obrazić a pendolino będzi dalej tylko torów brak jak autostrad od 100lat i to tyle

 • Gość Nela pisze:

  Mnie akurat on się nie podoba zewnętrznie i wewnętrznie. Sam nie wie co gada, raz to raz co innego. Niezdecydowany, zmienny jak trawa na wietrze. Co do kobiet to nie wiadomo czego chce. Zupełnie nie można go być pewnym.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×