Małgorzata Rozenek doprowadziła do łez gościnię „DDTVN”. Wystarczył jeden gest, a emocje sięgnęły zenitu

Małgorzata Rozenek doprowadziła gościnię do łez

Małgorzata Rozenek doprowadziła gościnię do łez

Dzień Dobry TVN. Małgorzata Rozenek doprowadziła do łez gościnie programu. Emocje w studiu sięgnęły zenitu. Mamy zdjęcia. 

Małgorzata Rozenek rozpoczęła pracę w Dzień Dobry TVN w sierpniu 2022 roku. W programie możemy oglądać ją u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Gosia od samego początku bardzo przykłada się do wypełniania obowiązków.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – powiedziała w rozmowie z Super Expressem o swoich konsultacjach z logopedą i foniatrą.

Krzysztof ceni sobie pracę u boku takiej perfekcjonistki. W rozmowie z Jastrząb Post ujawnił, że czasami zdarzają się im drobne różnice zdań. Rzecz jasna, nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nie ma duetów idealnych.

Gdybyśmy się we wszystkim zgadzali, to nie bylibyśmy sobą. W wielu tematach się spieramy, ale to jest super. W przypadku wielu tematów, które podejmuje w Dzień Dobry TVN każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia i to mam nadzieję, że jest interesujące dla widzów, że jak się spotykają te nasze różne punkty widzenia, to dla wielu z nich jest to atrakcyjne, bo w każdym z nas są w stanie odnaleźć siebie – wytłumaczył przed naszymi kamerami.

Małgorzata Rozenek doprowadziła gościnię do łez

W dzisiejszym wydaniu śniadaniówki mogliśmy obejrzeć właśnie Gosię i Krzysztofa. W studiu gościli oni kobietę, która poddała się metamorfozie. Małgorzata, gdy nadszedł odpowiedni moment, odsłoniła przed nią lustro, doprowadzając ją do łez. Kobieta płakała ze szczęścia, gdyż nie spodziewała się tak spektakularnego efektu. Zrzuty ekranu, przedstawiające ten moment, znajdziecie w galerii pod artykułem.

Były łzy! – Gosia krótko skomentowała.

Również wczoraj widzowie śniadaniówki mieli szansę oglądać na wizji Gosię i Krzysztofa. W niedzielę jednym z ich gości był raper Smolasty. Hip-hopowiec zaśpiewał piosenkę pt. Herbata z imbirem. Wykon tak bardzo spodobał się Rozenek, że nie nie bacząc na nic, zaczęła cicho nucić utwór, a przy okazji „rapowała” przy użyciu dłoni. Więcej przeczytacie tutaj.


Małgorzata Rozenek doprowadziła do łez gościnię

Małgorzata Rozenek doprowadziła do łez gościnię

Małgorzata Rozenek doprowadziła do łez gościnię

Małgorzata Rozenek doprowadziła do łez gościnię

Małgorzata Rozenek doprowadziła do łez gościnię

Małgorzata Rozenek doprowadziła do łez gościnię

Komentarze

 • Zakamuflowany fortel pisze:

  Zaklamana hipokrytka, potforna intryga chciała dopiec pięknej i młodej p. Szablewskiej

 • Gość pisze:

  No tak, ostatnio było „szycie” (życie) i „Santra” (Sandra, czy jakieś podobne imię) i coś tam jeszcze. Nie da się oglądać, bo trudno zrozumieć, co mówi.

 • Gość pisze:

  Gościni???? Co za idiota tworzy takie zwroty

 • GośćJan pisze:

  Milionerki to wożą się bentlejami siadają z tyłu a jak przekupa wozi się jakimiś starociami siada z przodu ona zawsze zachowuje się jak prymityw jest nie do przyjęcia pod kazdym wzgledem a w tvn to tylko się oszmiesza

 • aaa pisze:

  Wojewódzki zarzucił Goni że przed laty próbowała „wulgarnie” flirtować z pracującymi w TVN-ie mężczyznami, w tym z nim. „Dawno nie dostałem tak niesmacznych, zaborczych i wynikających z pychy SMS-ów” – wspomina w swoim wywiadzie. Gonia dopięła swego – jest w TVN. Jakie to niesmaczne.

 • Gość pisze:

  Nawet ślepy zauważyłby , że ta pani nie pasuje do tego programu. Kierownictwo nic sobie z tego nie robi ale jak trzeba było podpisać petycję to prośby byly jedna za drugą . Natomiast jak widzowie proszą zabierzcie tę kobietę z programu to jak grochem o ścianę . Dziś włączyłam telewizor z myślą , że będzie inna para prowadzących . Niestety jak usłyszałam ten łlos to tak jakby styropianem trzeć szklo . Nieprzyjemne uczucie . Nie dalo się ani ogładac sztucznej pani a tym bardziej słuchać

 • Gośćola pisze:

  Slownictwo Majdanowej jest nie do przyjęcia poziom 5 klasa podstawowa wstyd tvn

 • Gość Marek pisze:

  To jest bardzo biedna kobieta

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×