Małgorzata Rozenek rapowała w „Dzień Dobry TVN”. Wszystko szło na żywo. Od tej strony jej nie znaliśmy

Dzień Dobry TVN. Małgorzata Rozenek rapowała w programie

Dzień Dobry TVN. Małgorzata Rozenek rapowała w programie

Dzień Dobry TVN. Smolasty pojawił się w programie. To nie wszystko. Widzowie w całej Polsce zobaczyli rapującą Małgorzatę Rozenek! 

Małgorzata Rozenek w sierpniu ubiegłego roku dołączyła do załogi Dzień Dobry TVN. Występuje w śniadaniówce u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Para zdobyła zarówno pozytywne, jak i krytyczne recenzje. Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska miała szansę porozmawiać z Krzysztofem o jego kooperacji z Gosią. Dziennikarz bardzo docenia jej progres.

Małgosia jest jedną z najbardziej pracowitych osób, jakie kiedykolwiek poznałem. Ilość pracy, którą Małgosia wkłada w to, żeby się rozwijać jest czymś absolutnie imponującym. I tutaj postawię kropkę, bo chyba każdy widzi jak Małgosia ogromnie dużo emocji i pracy wkłada w to, aby być coraz lepszą – powiedział.

Dodał, że czasami zdarzają się im różnice zdań, lecz nie ma w tym nic złego.

Gdybyśmy się we wszystkim zgadzali, to nie bylibyśmy sobą. W wielu tematach się spieramy, ale to jest super. W przypadku wielu tematów, które podejmuje w Dzień Dobry TVN każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia i to mam nadzieję, że jest interesujące dla widzów, że jak się spotykają te nasze różne punkty widzenia, to dla wielu z nich jest to atrakcyjne, bo w każdym z nas są w stanie odnaleźć siebie – wyjaśnił.

Cały wywiad do odsłuchania poniżej:

Dzień Dobry TVN. Małgorzata Rozenek rapowała w programie

Dziś w Dzień Dobry TVN pojawił się raper Smolasty. Hip-hopowiec wykonał na wizji piosenkę pt. Herbata z imbirem. Jego wykon bardzo spodobał się zarówno Krzysztofowi, jak i Gosi. Ta druga była wręcz wniebowzięta. W przypływie pozytywnych emocji sama zaczęła poruszać ustami i cicho nucić utwór, a przy okazji „rapowała” przy użyciu dłoni (zdjęcia w galerii pod tekstem).

Z tej strony jej nie znaliśmy!

Małgorzata Rozenek o planach na 2023 roku

Jakiś czas temu Gosia opowiedziała nam o tym, czego chce spróbować w tym roku.

Ale tak naprawdę to, co jest taką moją nową rzeczą, którą chcę spróbować to – uwaga – łyżwiarstwo figurowe. I jestem już po pierwszych treningach. To jest coś, co robię prywatnie, coś, co robię dla siebie, coś, co ma rozwijać mnie jako osobę i nie ma to nic wspólnego z żadną pracą zawodową. Chodzi mi o to, aby mieć aktywności, które są nie tylko aktywnościami w środku, ale też na zewnątrz. Chcę oddychać świeżym powietrzem, a ponieważ trenuję na torze, który jest otwarty bliżej mojego domu, to tam jest bardzo dużo świeżego powietrza – ujawniła.

O rapie nic nie wspominała!


Dzień Dobry TVN. Małgorzata Rozenek rapowała w programie

Dzień Dobry TVN. Małgorzata Rozenek rapowała w programie

Dzień Dobry TVN. Małgorzata Rozenek rapowała w programie

Dzień Dobry TVN. Małgorzata Rozenek rapowała w programie

Dzień Dobry TVN. Małgorzata Rozenek rapowała w programie

Dzień Dobry TVN. Małgorzata Rozenek rapowała w programie

Komentarze

 • Dana pisze:

  Uwielbiam jak Malgosia prowadzi!

 • Gość pisze:

  Tragedia. TVN ma Nas widzów w nosie.

 • Gość pisze:

  Przełączałam dziś rano kanały i nagle wpadł mi w ucho nieprzyjemny, skrzeczący głos, Patrzę, oczywiście Rozenek. Razem ze Skórzyńskim prowadzi rozmowę z gościem. Ona jak zwykle w tej samej pozie – prawy łokieć na podłokietniku, długopis w obu dłoniach, noga założona na nogę. Recytuje pytania i tak jest lepiej, choć jak na szkolnej akademii. Kiedy mówi od siebie, zawsze czuję niepokój, że nie skończy, bo zabraknie jej słów albo urwie jej się myśl. Jednym słowem – żenada. Dziwię się stacji, że ktoś taki prowadzi program na żywo.

 • Gość Toja pisze:

  Cokolwiek by nie zrobiła aprobaty nie zyska. Czy nie rozumiecie, że problem jest w niej? Jest nie do polubienia, bo tak chce i robi wszystko w tym kierunku. Pierwsza sprawa to to, że jest zakłamana i uważa się za najlepszą. Ten jej skrzeczacy głos i ignorowanie gości w studiu, to wtracanie, że ona i Radzio. Najgorsze jest to przechwalanie się tym co posiada. Jakby wszyscy byli biedakami i nie mogli żyć jak ona. Znajomych ma tylko bogatych i to takich, którzy jej się opłacają. Wszystko ma dokładnie zaplanowane nawet przyjaźnie. Jest też despotką, już mąż o tym wspominał, wszystko musi być jak ona chce. Zachowuje się niegrzecznie w miejscach publicznych, robi awantury, pozwala dzieciom na śmiecenie jak to było w kinie. To brak szacunku dla pracy innych. Co do jej perfekcyjnej czystości to nawet tu kłamie, brudne lustra, okna, skarpetki Radzia, ubranka Henia. Cale jej życie to jedno wielkie kłamstwo.

 • Gość pisze:

  Beznadziejna jest. Znowu zmarnowana niedziela. Skrzeczy, nie potrafi się wysłowić, popełnia błędy językowe. Jak tylko widzę, wyłączam. Szkoda, bo kolejny weekend bez DDTVN.

 • Gość pisze:

  Fora ze dwora . Nie chcemy niedouczonej Perfekcyjnej w DDTVN . Czy ktoś się zgadza z tym ?

 • Gośćktos pisze:

  Dlaczego media na żywca wciskają nam tą osobę?Strasznie dużo przekłamań na portalach i telewizji śniadaniowej.Kiedy ludzie piszą opinie poparta faktami to i tak uznaje się ,że to hejt.O co w tym wszystkim chodzi?Kto tym kieruje i dlaczego?Żenujące to wszystko,naprawde

 • gość pisze:

  Czemu KŁAMIECIE? WIĘKSZOŚC widzów nie chce pani Majdan w DDTVN. Przez ostatnich 5 miesięcy TVN wywalił w błoto olbrzymie pieniądze, zatrudniając logopedę i foniatrę dla Małgorzaty Majdanek. Jaki efekt? ZERO, ZERO poprawy, zmiany! Mariusz Walter, twórca TVN, miał 100 procent racji ponad 10 lat temu, kiedy odradzał Miszczakowi zatrudnienie ówczesnej Rozenkowej. Zdążył wcześniej poznać tę kobietę i potrafił ocenić jej ubóstwo intelektualne, żenujący brak wiedzy itd. Miszczak za późno się zorientował i w DDTVN nie chciał jej zatrudnić.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×