Szukaj

Robert Lewandowski przecierał oczy ze zdumienia! „Nie zasnę teraz!”. Genialny polski artysta dokonał niemożliwego! [WIDEO]

Robert Lewandowski i Magic Y

Robert Lewandowski i Magic Y

Robert Lewandowski podziwia umiejętności magika gwiazd

Robertowi Lewandowskiemu nie łatwo jest zaimponować. Kapitan polskiej reprezentacji zjeździł niemal cały świat, wiele widział, wiele słyszał, a sam uchodzi za prawdziwy cud w sportowych kręgach i jest uwielbiany przez fanów sportu. Z jego doświadczeniami trudno walczyć – a choć sam Lewandowski wciąż zaskakuje swoich wielbicieli, jego samego nie łatwo jest zadziwić. Udało się to jednak w programie Magia Y! 

Lewandowski podjął specjalnego gościa w sklepie Zgoda FC, którego jest współwłaścicielem. Magik miał dla niego przygotowaną niespodziankę, po której Robert naprawdę przecierał oczy ze zdumienia:

Wow. To jest niemożliwe. Wielkie słowa uznania, bo mi ciężko jest zaimponować. Nie zasnę teraz – zachwycał się po prezentacji artysty

Robert przez całą wizytę Y cieszył się jak dziecko i z uwagą śledził każdy ruch magika, ale nie udało mu się uzyskać odpowiedzi na pytanie, które nurtowało go przez cały ten czas:

Jak on to zrobił? – pytał, rozglądając się jakby liczył, że ktoś wyjawi mu sekrety magicznej sztuczki

My też się zastanawiamy! Koniecznie obejrzyjcie wideo i zobaczcie sami, bo trudno to opisać!

Kim jest Y?

Y to polski nowoczesny iluzjonista, mentalista, autor jednego z 5 największych kanałów iluzjonistycznych na światowym YouTubie. Zadebiutował w jednym z talent show, a kilka lat później stworzył autorski program Magia Y emitowany na kanale TVN Style, w którym pokazuje magię gwiazdom polskiego show-biznesu (m.in. Joannie Krupie, Filipowi Chajzerowi, Dorocie Wellman, Mateuszowi Gesslerowi, Kubie Wesołowskiemu, Ani Starmach)

Na własnym kanale na YouTube dzieli się z setkami tysięcy osób sztuką profesjonalnej iluzji udowadniając jednocześnie, że magia istnieje. Oczarowuje zarówno przypadkowych przechodniów jak i polskie oraz światowe gwiazdy.

Zobacz: MOCNE! Robert Lewandowski pokazał zmasakrowaną twarz! Tak urządzili go “koledzy” z boiska

Zobacz: Kraciasty płaszczyk Anny Lewandowskiej to marzenie wielu jej fanek! Ciuszek nie jest tani, ale podobny można zdobyć w dobrej cenie!

Zobacz: Robert Lewandowski wystąpił w najnowszej kampanii z międzynarodową gwiazdą! [WIDEO]


Robert Lewandowski i Magik Y

Robert Lewandowski i Magik Y

Robert Lewandowski i Magik Y

Robert Lewandowski i Magik Y

Robert Lewandowski i Magik Y

Robert Lewandowski i Magik Y

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×