Rihanna uczciła Oscary w ekstremalnie wyzywającej kreacji! Dopiero teraz zdjęcia z uroczystości przedostały się do sieci

Rihanna w sukni od Valentino

Rihanna w sukni od Valentino

Rihanna po raz kolejny wyeksponował wielki brzuch w zmysłowej kreacji. Ciężarna gwiazda wygląda rewelacyjnie w sukni Valentino.

Rihanna jakiś czas temu zaskoczyła swoich fanów informacją o tym, że jest w ciąży. Wiadomość tę przez długi czas ukrywała przed światem. Jej brzuszek był już wówczas sporych rozmiarów. Na ujęciach towarzyszył jej partner, A$AP Rocky, który nie ukrywa, że bardzo cieszy się na myśl o powiększeniu rodziny.

Od czasu, kiedy tajemnica wyszła na jaw, wokalistka nie waha się pokazywać rosnących krągłości w bardzo odważnych kreacjach. Jej znakiem rozpoznawczym stał się obnażony brzuszek. Mogliśmy podziwiać ją na Fashion Week w Paryżu. Wokalistka chętnie daje się fotografować reporterom, którym za każdym razem pokazuje się w coraz to wymyślniejszych kreacjach. Zachwycaliśmy się torebką Diora, którą uzupełniła luźną stylizację na kolację w Los Angeles. Prywatne wyjścia, czy też gale – Riri zawsze jest wymyślnie wystylizowana. Tym razem zachwyciła w czarnej kreacji Valetnino.

Rihanna w czarnej kreacji eksponuje ciążowy brzuszek. Jak wyglądała?

Rihanna już odlicza czas do porodu. Niedawno buszowała po butikach z ekskluzywną odzieżą dla maluchów i zachwycała się ślicznymi ubrankami. Za każdym razem, kiedy gwiazda decyduje się na wyjście, towarzysza jej fotoreporterzy, którzy bardzo chętnie ja obserwują.

Jakiś czas temu gwiazda została sfotografowana przed Chateau Marmont w Hollywood, gdzie Beyoncé i Jay-Z zorganizowali imprezę po rozdaniu Oscarów. Riri postawiła na spektakularną stylizację ciążową od Valentino. Właśnie na stronę projektanta wpadły zdjęcia wokalistki.

Rihanna wybrała przezroczystą czarną suknię z dopasowaną cekinową spódnicą do ziemi. Ciężarna piosenkarka wyglądała niesamowicie w  zaprojektowanej specjalnie dla niej przez dyrektora kreatywnego marki Valetnino Pierpaolo Piccioliniego kreacji. Stylizacja podkreślała, a właściwie odsłaniała, jej ciążowe kształty – co stało się już normą w wydaniu Riri. Do tego miała rozpuszczone wyprostowane włosy, które sięgały do ud, wybrała też niebotycznie wysokie szpilki i olbrzymie okrągłe kolczyki inkrustowane czarnymi połyskującymi kamieniami. Uwagę zwracały także jej długie operowe rękawiczki z cekinami.

Nie da się ukryć, że Rihanna kwitnie w ciąży, a w kreacji Valentino wyglądała wyjątkowo.


Rihanna w ciąży na zakupach

Rihanna w ciąży na zakupach

Rihanna w ciąży na zakupach

Rihanna w ciąży na zakupach

Rihanna w ciąży na zakupach

Rihanna w ciąży na zakupach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×