Rihanna w zaawansowanej ciąży kompletuje wyprawkę dla dziecka. Na widok jednego z ubranek aż zaniemówiła

Rihanna w ciąży na zakupach

Rihanna w ciąży na zakupach

Rihanna w ciąży na zakupach. Gwiazda została sfotografowana, gdy kompletowała wyprawkę dla dziecka. Jej reakcja na jedno z ubranek jest wzruszająca.

Od kiedy Rihanna ogłosiła swoją pierwszą ciążę, nie przestaje eksponować zaokrąglonego brzuszka. Gwiazda za każdym razem, gdy pokazuje się publicznie, dumnie prezentuje swoje krągłości. A te osiągnęły już imponujący rozmiar. Widać, że piosenkarkę od porodu dzielą ostatnie tygodnie.

Gwiazda, jak każda młoda mama, skrupulatnie przygotowuje się do wielkiego dnia. Najlepszym tego dowodem są zdjęcia, jakie właśnie obiegły światowe media. Amerykańscy paparazzi sfotografowali artystkę, gdy buszowała w luksusowym butiku w Beverly Hills, poszukując miniaturowych ubranek dla swojej pociechy.

Rihanna w ciąży na zakupach kompletuje wyprawkę dla dziecka

Rihanna z wielkim zaangażowaniem przeglądała kolekcję ubranek od Burberry, w czym fachową pomocą służyła jej ekspedientka. Na twarzy gwiazdy hitu Umbrella pojawił się wymowny grymas, gdy zobaczyła beżowy płaszczyk (flagowy projekt marki) w rozmiarze dziecięcym.

Już teraz można zaryzykować stwierdzenie, że dziecko Rihanny będzie jednym z najbardziej stylowych w światowym show-biznesie. Wystarczy tylko spojrzeć na nią samą. Riri w branży uchodzi za ikonę stylu i wyrocznię mody. Jej nieoczywiste, przyciągające uwagę stylizacje są szeroko komentowane. Tak też było i tym razem.

Znana Barbadoska na zakupy wybrała wygodną, letnią stylizację. Miała na sobie różową koszulę wyszywaną srebrną, połyskującą nitką, białe szorty, maksymalnie naciągnięte skarpetki i sandałki na obcasie z puszkiem. Nie zabrakło też stylowej biżuterii i brokatowej torebki. Największą atrakcją dla fotografujących gwiazdę był jednak jej brzuch, który wyłaniał się spod rozpiętej koszuli.

Zdjęcia w galerii.


Rihanna w ciąży na zakupach

Rihanna w ciąży na zakupach

Rihanna w ciąży na zakupach

Rihanna w ciąży na zakupach

Rihanna w ciąży na zakupach

Rihanna w ciąży na zakupach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×