Rihanna na imprezie z Lewandowskimi. Spod jej skórzanego płaszcza wystawał ciążowy brzuszek. Miała warty fortunę dodatek Diora

Rihanna i Lewandowscy

Rihanna i Lewandowscy

Ciężarna Rihanna brylowała na Paris Fashion Week. Jej długi płaszcz i krótka sukienka podbiły tę imprezę. Kreacja doskonale podkreślała ciążowy brzuszek.

Rihanna od dłuższego czasu spotyka się ze znanym raperem A$AP Rocky’m. Zakochani w styczniu wybrali się do nowojorskiego Harlemu. Podczas przechadzki po dzielnicy przyłapali ich fotoreporterzy. Na wykonanych przez nich kadrach było widać, że Rihanna ma mocno zaokrąglony brzuszek. Wyeksponowanie tej części ciała potwierdziło plotki o ciąży.

Od tej pory RiRi i raper bardzo się do siebie zbliżyli. Gwiazdy coraz intensywniej myślą o sformalizowanie związku. Ma to nastąpić po narodzinach dziecka.

Rihanna jest całkowicie oczarowana A$APem. Łączy ich bardzo bliska więź, a Rihanna zawsze była dość tradycyjna. Na pewno będą małżeństwem. Powiedziała bliskim, że chce być z nim na zawsze, a on powiedział to samo. Nie ma jeszcze planów co do tego, kiedy odbędą się zaślubiny, ale nie nastąpi to przed narodzinami dziecka. Zawsze chciała wyjść za mąż, a A$AP jest dla niej tym jedynym – przyjaciel pary przekazał w rozmowie z „Sunday Mirror”.

Jakiś czas później RiRi dodała na Instagramie pierwsze ciążowe zdjęcie. Jeden z komentarzy opublikowanych pod fotką zasugerował części osób, że znana para oczekuje bliźniaków. Autorka wpisu jednak szybko sprostowała całe zamieszanie, wyjaśniając, że nic nie wie na ten temat. Dodała też, że jej wypowiedź została źle zrozumiane przez innych fanów.

Gwiazda pokazała też krągłości w drodze na kolację w jednym z miast Kalifornii. Zadała wtedy szyku cętkowanym płaszczem i torbą Diora za małą fortunę. Tym razem RiRi pokazała się na Paris Fashion Week. W wyprawie do stolicy Francji towarzyszył jej ukochany A$AP Rocky.

Na jakie kreacje para postawiła tym razem?

Ciężarna Rihanna na Paris Fashion Week. Jak wyglądała?

Para dała się sfotografować podczas pokazu marki OFF-White. Na tej samej imprezie pojawili się m.in. Robert i Anna Lewandowscy. RiRi wybrała na tę okazje długi, różowobrązowy płaszcz ze skóry, krótką, brzoskwiniową sukienkę mini, szpilki odsłaniające stopy, torbę Dior za ponad 15 tysięcy złotych i ekskluzywną biżuterię. Kreacja doskonale podkreślała brzuszek.

A$AP Rocky postawił na czarną, skórzaną kurtkę z logiem Mercedesa, bluzę z kapturem w tym samym kolorze, skórzane spodnie i czarne buty sportowe.

Zdjęcia pary zobaczycie w galerii pod tekstem.


Torba Dior

Torba Dior

Rihanna i A$AP Rocky na Paris Fashion Week

Rihanna i A$AP Rocky na Paris Fashion Week

Rihanna i A$AP Rocky na Paris Fashion Week

Rihanna i A$AP Rocky na Paris Fashion Week

Komentarze

 • Gośćdana pisze:

  Kaczusia!

 • Agag pisze:

  Ludzie, ona wygląda jak chce i jak ją stać, o gustach się nie dyskutuje. Poza tym śpiewa co chce i jak chce- ludzie to kupują i zarabia na tym gruby szmal. Po co się tak uzewnętrzacie i pieklicie? Napewno nie przeczyta waszych wypocin, a już najmniej by się nimi przejęła 🤪

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem jej fenomenu,żadna wielka artystka,czy wy rozumiecie jej teksty?Śpiewa o pierdolach,o niczym dosłownie,dla mnie to pusta lala której się udało,ale czy jest tak utalentowana? Wątpię,Hhitney Houston była i śpiewała ładnie,jej teksty miały sens i przekaż,a a ta wydmuszka mogłaby się czegoś więcej nauczyć od wypinania piersi i tyłka,teraz jeszcze brzucha

  • Gość* pisze:

   Wtf? Śpiewa o pierdołach ale to nie ma nic wspólnego z wokalem, poza tym ona nie jest tekściarką, teksty kupuje od innych artystów, a ona jest tylko i aż wokalistką, bo ma świetną technikę i wiele innych wokalistów mogłoby się od niej uczyć śpiewu, bo wokal to nie tylko talent, ale od cholery pracy nad głosem i przeponą

 • Gość pisze:

  Ludzi jesteście okropni… Dziewczyna jest znana na cały świat. Nie jedzie tramwajem w Pcimiu w sandałkach i futrze. Piękna czarna kobieta w ciąży

 • Gość pisze:

  Głupia brzydka nie ma czym się jarać

 • Gość pisze:

  Ochyda .

 • Gośćada pisze:

  Nie rozumiem jedynego zimowy płaszcz i delikatne buty to jak ona się ubiera jest wulgarne i nie estetyczne

 • Gość pisze:

  Ona jest obrzydliwa. Pod lampę idealna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×